• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

кредит єкспрес пішов в атаку

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 15
  • Перегляди 1K

Iren7777

Форумчанин
Реєстрація
11 Лис 2021
Дописи
501
Реакції
151
Бали
913
UAH
4.04
Ваш пол
Женский
Iren7777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора всім, уже з 19.11 віду війну з кредит експрес по манібум. обіцяли вислати гарантійку щоб я оплатила по акції але цього не зробили впали на мороз а тепер мені виймають мозок що я придумала це все гарантійку і перекидаються з одного на другого. дзвонять мені 4-5 разів в день і розказують байки вже заї........ли. звонять мамі я сказала ще один дзвінок мамі і заява в поліції і нбу підскажіть як прступати далі
 
Iren7777, не нужно с ними разговаривать. Мошенники всегда будут искать способы, как забрать у вас что-то исключительно обманным путем.
 
Доброго вечора всім, уже з 19.11 віду війну з кредит експрес по манібум. обіцяли вислати гарантійку щоб я оплатила по акції але цього не зробили впали на мороз а тепер мені виймають мозок що я придумала це все гарантійку і перекидаються з одного на другого. дзвонять мені 4-5 разів в день і розказують байки вже заї........ли. звонять мамі я сказала ще один дзвінок мамі і заява в поліції і нбу підскажіть як прступати далі
зачем вобще вести с ними какие то диалоги?
 
Доброго вечора всім, уже з 19.11 віду війну з кредит експрес по манібум. обіцяли вислати гарантійку щоб я оплатила по акції але цього не зробили впали на мороз а тепер мені виймають мозок що я придумала це все гарантійку і перекидаються з одного на другого. дзвонять мені 4-5 разів в день і розказують байки вже заї........ли. звонять мамі я сказала ще один дзвінок мамі і заява в поліції і нбу підскажіть як прступати далі
Ви їх так налякали)))Слів нема просто.Антиспам в поміч.
 
бізнес позика комусь продала то вони сьогодні наярювали мені і мамі, сказали що на часного виконавця передадуть вже нарахували 35000 з 6000
сьогодні зайшла в убкі і мені знову стало страшно від тієї суми яку вони нарахували з 100000 тіла 320 000 відсотків я як про це подумаю то мені страшно стає
 
Останнє редагування:
бізнес позика комусь продала то вони сьогодні наярювали мені і мамі, сказали що на часного виконавця передадуть вже нарахували 35000 з 6000
сьогодні зайшла в убкі і мені знову стало страшно від тієї суми яку вони нарахували з 100000 тіла 320 000 відсотків я як про це подумаю то мені страшно стає
Та хоч мільйон відсотків хай малюють. Пару місяців морозу і будуть у вас благати тіло. А ви вже тоді подумаєте чи є бажання у вас віддавати хоч щось. Кредит експрес це просто звонарі, вони не купують ваші борги, тому й гарантійку ніяку не вислали. Їм просто шарага дасть на мівінку, якщо вони заставлять вас оплатити борг
 
Доброго вечора всім, уже з 19.11 віду війну з кредит експрес по манібум. обіцяли вислати гарантійку щоб я оплатила по акції але цього не зробили впали на мороз а тепер мені виймають мозок що я придумала це все гарантійку і перекидаються з одного на другого. дзвонять мені 4-5 разів в день і розказують байки вже заї........ли. звонять мамі я сказала ще один дзвінок мамі і заява в поліції і нбу підскажіть як прступати далі
А зачем Вы с ними вообще общаетесь?Их это ещё больше подстегнет для звонков.И зачем было говорить не звоните маме?! Вообще с ними не разговаривайте.
 
спасибо за совет всем я просто еще не совсем как говорится вкурсе
 
бізнес позика комусь продала то вони сьогодні наярювали мені і мамі, сказали що на часного виконавця передадуть вже нарахували 35000 з 6000
сьогодні зайшла в убкі і мені знову стало страшно від тієї суми яку вони нарахували з 100000 тіла 320 000 відсотків я як про це подумаю то мені страшно стає
І що з того, мені з 6к вроді нарахували 112637тис,з одної шараги, писали щоб повернула гроші повністю
 
підскажіть як прступати далі
IMG_20211204_003351_408.jpg
 
Доброго вечора всім, уже з 19.11 віду війну з кредит експрес по манібум. обіцяли вислати гарантійку щоб я оплатила по акції але цього не зробили впали на мороз а тепер мені виймають мозок що я придумала це все гарантійку і перекидаються з одного на другого. дзвонять мені 4-5 разів в день і розказують байки вже заї........ли. звонять мамі я сказала ще один дзвінок мамі і заява в поліції і нбу підскажіть як прступати далі
Скоро продадут Финпроммаркету, а те сделают ИНН.
 
Доброго вечора підскажіть як поступити. сьогодні мені кредит експерт прислав гарантійку від монібум а можливо монібум сам бо вони кали мені обіцяли ще 19.11. сума по телу 2000 но сейчас я не могу внести уже потратила как поступить подскажите больше такого не будет. виходить я просила гарантійку і сказала що тоді заплачу а тепер не плочу
 
Доброго вечора підскажіть як поступити. сьогодні мені кредит експерт прислав гарантійку від монібум а можливо монібум сам бо вони кали мені обіцяли ще 19.11. сума по телу 2000 но сейчас я не могу внести уже потратила как поступить подскажите больше такого не будет. виходить я просила гарантійку і сказала що тоді заплачу а тепер не плочу
Ну якщо немає грошей, то які можуть бути варіанти?
 
Доброе утро! Мой долг отдала БізнесПозика. Тело там было 10к, с % насчитали (пока что) почти 21к., были некоторые проплаты.
Пришло сегодня утром: (Ваша заборгованiсть перед БIЗНЕС ПОЗИКА передана на обробку до Кредитекспрес Юкрейн Ел.Ел.Сi. У Вас 4 години для сплати!№ квитанцiї повiдомте за тел 0800605673)
Подскажите, пожалуйста, по соседям они тоже местоки прозванивать?
 
Доброго вечора всім, уже з 19.11 віду війну з кредит експрес по манібум. обіцяли вислати гарантійку щоб я оплатила по акції але цього не зробили впали на мороз а тепер мені виймають мозок що я придумала це все гарантійку і перекидаються з одного на другого. дзвонять мені 4-5 разів в день і розказують байки вже заї........ли. звонять мамі я сказала ще один дзвінок мамі і заява в поліції і нбу підскажіть як прступати далі
Пошліть їх на хуторі бабочок ловити і все на тему.Будуть готові і гарантійна самі Вам повідомлять.
 
Доброе утро! Мой долг отдала БізнесПозика. Тело там было 10к, с % насчитали (пока что) почти 21к., были некоторые проплаты.
Пришло сегодня утром: (Ваша заборгованiсть перед БIЗНЕС ПОЗИКА передана на обробку до Кредитекспрес Юкрейн Ел.Ел.Сi. У Вас 4 години для сплати!№ квитанцiї повiдомте за тел 0800605673)
Подскажите, пожалуйста, по соседям они тоже местоки прозванивать?
Маю їх аж по двом шарагам бізнес позика і кредит7продали спочатку росвен а через день їм,незнаю чи комусь дзвонять...мені хтось там дзвонить але я як в пісні..." а ти мороз мороз мороз.."
 
Назад
Угорі Унизу