• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кредит Каса обнагліла вкрай,що робити?

Как думаете, запугивают? Или будет ещё куча предложений?
Shanovnyi kliient, Aktsiia spysannia za Vashym dohovorom diiala shche z 06.05.2022. Na zhal, z zavtrashnoho dnia Aktsiia ne bude dostupnoiu. Detali 0931707377 Ivan 32
Иван_32 врать не будет!
надіюсь ви розумієте що це сарказм
 
100% Ваня пурги не несе. Мені от тоже обіцяє знижку... Завтра позвоню і спитаю, бо сьогодні ніколи було.
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-11-22-00-19-36-984_com.google.android.apps.messaging.jpg
    Screenshot_2022-11-22-00-19-36-984_com.google.android.apps.messaging.jpg
    68.2 Кб · Перегляди: 163
От цікаво... науя вони дві однакові смс підряд іпошать... це тіпа має якось психологічно подіяти ???
Подіяло. Я з ними рік не говорив. Я скучив. Вони теж. Аж 2 смс... Це взаємно.
Завтра буду їх весь день любить.
 
Подіяло. Я з ними рік не говорив. Я скучив. Вони теж. Аж 2 смс... Це взаємно.
Завтра буду їх весь день любить.
Так в мене вони зникли років півтора назад, а десь півроку назад СВС нарісувались по їхньому "боргу"... і от дочекався особистої уваги від них самих ???... тепер класика : двоє по одному боргу ))
 
Так в мене вони зникли років півтора назад, а десь півроку назад СВС нарісувались по їхньому "боргу"... і от дочекався особистої уваги від них самих ???... тепер класика : двоє по одному боргу ))
Жмж) як не крути)
 
Бачив особисто з 9тис пропонували оплатити 520 з копійками... півляма з лишнім "самооцінки".
Важка наркотична деменція
Коли шукав можливість перекредитуватись. Бачив як якась шарага, не пам'ятаю назву, в кредитному калькуляторі пропонувала взяти на рік наприклад 50к грн а з відсотками віддати 550к, я просто був шокований якими скотами являються ці контори
 
Коли шукав можливість перекредитуватись. Бачив як якась шарага, не пам'ятаю назву, в кредитному калькуляторі пропонувала взяти на рік наприклад 50к грн а з відсотками віддати 550к, я просто був шокований якими скотами являються ці контори
Ну таке...
Недавно на форумі теж було, що форумчанину з 20к тіла запропонували на рік реструкт... по 13к в місяць платити.
 
Не буду казати про всіх, можу поділитись виключно власним досвідом.
Один з моїх кредиторів хотів в судовому порядку стягнути з мене 20 тисяч тіла кредиту та ще 23 тисячі процентів. Представник кредитора так і не зміг пояснити звідки саме така сума процентів та як вони вираховувались. Суд проценти відхилив та задовольнив тільки по тілу кредиту.
бо коли по факторингу зливаються дані, то оригінали договору як правило давно всраті. та ще воно в квача грає від одних до інших, за копійки
тому якщо доказів недостатньо на першій інстації розгляду справи, то й апелювати нічим, клоуни мають надію на чудо
 
Ну таке...
Недавно на форумі теж було, що форумчанину з 20к тіла запропонували на рік реструкт... по 13к в місяць платити.
Це весела контора Бизнес Позика!Все для вашего бізнесу!
 
Доброго дня,скажіть а чи можливо добитись від них щоб вони розділили платіж хоча б на частини і не такі відсотки гнали?
 
Добрий день,взяв в кредит каса позику,16800 пройшло 8 днів заборгованості там вже 28000.Як таке може бути?
Говорю що тіло можу закрити вже,відмовляються,що робити,порадьте будь ласка.
Антиспам . Предупредить родных . А лучше ,и им включить . И ждать тела . Предложат тело . Решать платить или нет )
Доброго дня,скажіть а чи можливо добитись від них щоб вони розділили платіж хоча б на частини і не такі відсотки гнали?
По началу ничего не добьетесь не от кого
 
Антиспам . Предупредить родных . А лучше ,и им включить . И ждать тела . Предложат тело . Решать платить или нет )

По началу ничего не добьетесь не от кого
Мабуть людина вже чогось точно добилася, пост 9 го лютого 22 го року)
 
Антиспам . Предупредить родных . А лучше ,и им включить . И ждать тела . Предложат тело . Решать платить или нет )

По началу ничего не добьетесь не от кого
Цікаво, бачила справу, де вони подали на людину через 2 місяці просрочки...але думаю вони все ж таки щось пропонували....або ж та людина більш виняток, ніж правило
 
Цікаво, бачила справу, де вони подали на людину через 2 місяці просрочки...але думаю вони все ж таки щось пропонували....або ж та людина більш виняток, ніж правило
в мене протермінування півтори місяці, передали в Юридичний стимул, вони вже подзвонили і сказали що готують позовну заяву
 
Назад
Угорі Унизу