• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кредит Маркет. Рефинансирование

  • Автор теми Alka@
  • Дата початку
  • Відповіді 26
  • Перегляди 2K
І як веде себе Кредит Маркет,також маю його і МФО,але його ще плачу,але чесно вже немає сили платити,з теперішньою ситуацією це гроші на вітер,тим більше платити ще треба 2 роки?
ну как бы я уже дала ответ на этот вопрос,читайте внимательней
 
Ви брали на відділенні??Додому не приїжджали??
Слушайте у меня настроение ? и я настоятельно рекомендую вам полистать форум для начала на интересующие вас темы.Если и тогда вы ничего не поймете то *велкам* я отвечу и расскажу все что знаю.
 
Слушайте у меня настроение ? и я настоятельно рекомендую вам полистать форум для начала на интересующие вас темы.Если и тогда вы ничего не поймете то *велкам* я отвечу и расскажу все что знаю.
Ну те що настрій в Вас такий ,я Вам не винна..Прикиньте полистала,і зрозуміла ,що там писало..Вас по людськи запитала,але ж Ви дуже розумні,щоб нормально відповісти
Слушайте у меня настроение ? и я настоятельно рекомендую вам полистать форум для начала на интересующие вас темы.Если и тогда вы ничего не поймете то *велкам* я отвечу и расскажу все что знаю.
Нічого смішного я там не бачу..А форум для того і створений,щоб люди задавали питання,а інші на них відповідали,хто має більше досвіду..А настрій це Ваша проблема
 
Останнє редагування:
Ну те що настрій в Вас такий ,я Вам не винна..Прикиньте полистала,і зрозуміла ,що там писало..Вас по людськи запитала,але ж Ви дуже розумні,щоб нормально відповісти

Нічого смішного я там не бачу..А форум для того і створений,щоб люди задавали питання,а інші на них відповідали,хто має більше досвіду..А настрій це Ваша проблема
Ну ніхто вам конкретно не скаже,приїдуть чи ні.До сьогодні не їздили,завтра почнуть.У кожного індивідуально.
 
Назад
Угорі Унизу