• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кредит під час військового стану

  • Автор теми Barbos
  • Дата початку
  • Відповіді 15
  • Перегляди 2K

Barbos

Читач
Реєстрація
10 Тра 2022
Дописи
6
Реакції
2
Бали
278
UAH
0.00
Barbos не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. Взяв кредит у Зекредит місяць тому, дали 70% промокод, відповідно погодився, оскільки, терміново були потрібні кошти. На даний час не встиг вчасно погасити і зайшов у просрочку на 2 дні, кредит одразу перерахували під 2.5%. Чи є сенс виходити з ними на зв'язок і добиватися оплати по попередній домовленості зі знижкою, як вони діють по просроченим кредитам взятим під час війни, чи є продзвон третіх осіб?
 
Доброго дня. Взяв кредит у Зекредит місяць тому, дали 70% промокод, відповідно погодився, оскільки, терміново були потрібні кошти. На даний час не встиг вчасно погасити і зайшов у просрочку на 2 дні, кредит одразу перерахували під 2.5%. Чи є сенс виходити з ними на зв'язок і добиватися оплати по попередній домовленості зі знижкою, як вони діють по просроченим кредитам взятим під час війни, чи є продзвон третіх осіб?
Раз дали в такий час,то і методи повернення ті ж самі)Навряд перерахують.Можете спробувати.А якщо ні,то чекайте коли захочуть)
 
Доброго дня. Взяв кредит у Зекредит місяць тому, дали 70% промокод, відповідно погодився, оскільки, терміново були потрібні кошти. На даний час не встиг вчасно погасити і зайшов у просрочку на 2 дні, кредит одразу перерахували під 2.5%. Чи є сенс виходити з ними на зв'язок і добиватися оплати по попередній домовленості зі знижкою, як вони діють по просроченим кредитам взятим під час війни, чи є продзвон третіх осіб?
Навряд зараз про щось домовитесь. Як завжди, скоріше за все, потрібно буде чекати, поки погодяться на нормальні умови. Не думаю, що для них є різниця, взятий кредит під час війни чи ні
 
Навряд зараз про щось домовитесь. Як завжди, скоріше за все, потрібно буде чекати, поки погодяться на нормальні умови. Не думаю, що для них є різниця, взятий кредит під час війни чи ні
Я взагалі не знала, що дають кредити .
 
Доброго дня. Взяв кредит у Зекредит місяць тому, дали 70% промокод, відповідно погодився, оскільки, терміново були потрібні кошти. На даний час не встиг вчасно погасити і зайшов у просрочку на 2 дні, кредит одразу перерахували під 2.5%. Чи є сенс виходити з ними на зв'язок і добиватися оплати по попередній домовленості зі знижкою, як вони діють по просроченим кредитам взятим під час війни, чи є продзвон третіх осіб?
Нажаль в мене така ж зараз ситуація, поки тільки погрожують або пропонують пролонгацію, я і так забагато робила пролонгацій та гасила частково, був залишок тіла 3000 і як тільки почалась просрочка - повернули залишок тіла по самого початкового у розмірі 7000, і ще зверху відсотки нереальні
Забила бо взагалі немає вже грошей
Поки пропозицій не дають
 
Нажаль в мене така ж зараз ситуація, поки тільки погрожують або пропонують пролонгацію, я і так забагато робила пролонгацій та гасила частково, був залишок тіла 3000 і як тільки почалась просрочка - повернули залишок тіла по самого початкового у розмірі 7000, і ще зверху відсотки нереальні
Забила бо взагалі немає вже грошей
Поки пропозицій не дають
Ви під час війни брали ?
І як вони трезвонять третім особам чи на роботу ?
 
Прислали смс що ініціюють процедуру стягнення шляхом виконавчого напису.
Що в такій ситуації робити?
 
Теж так подумав, але у будь якому випадку це не страшно наскільки я розумію. Цей напис легко оскаржується і скасовується судом?
Нотаріальні написи зараз заборонені.
А так в суді скасовуються легко.
 
Прислали смс що ініціюють процедуру стягнення шляхом виконавчого напису.
Що в такій ситуації робити?
І мені таке ж прислали. Кредит у 4500 взяла у серпні, вернути не було чим, то і на зв'язок з ними не виходила, поїхалазакордон
А сьогодні на вайбер написали, що можу закрити за 11500,зараз нараховано усіх 14700,запропонувала закрити тіло плюс тисячу, мовчать поки.
Дзвінки були мамі і подрузі, яка вказана контактною особою. Далі вони не піднімали, то і перестали дзвонити
 
І мені таке ж прислали. Кредит у 4500 взяла у серпні, вернути не було чим, то і на зв'язок з ними не виходила, поїхалазакордон
А сьогодні на вайбер написали, що можу закрити за 11500,зараз нараховано усіх 14700,запропонувала закрити тіло плюс тисячу, мовчать поки.
Дзвінки були мамі і подрузі, яка вказана контактною особою. Далі вони не піднімали, то і перестали дзвонити
Мені раніше пропонували реструктуризацію. Тіло 15000 і стільки ж процентів. Я не відповідаю на дзвінки, нікому поки не дзвонили
 
А якщо особа визнана неосудною і погоджено кредит який вона не оплатить 100%що грозить цій особі
 
Те саме що і осудній.
А якщо він скаже що його духи з інопланетянами заставили та піде в дурку відсидітися, а в ітогі провернуть це все так що на фоні їхніх погроз у нього саме і стався зрив та потребувати компенсацію вже з них за психологічно моральний стан..начебто із за них кришку взірвало...це я до того що у тіпа вже три угона а він петляє бо неосудний... (Так для підтримання/розвитку діалогу..))
 
Назад
Угорі Унизу