• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кредити. Що робити з початку прострочок?

Світлана055

Форумчанин
Реєстрація
3 Сер 2021
Дописи
50
Реакції
15
Бали
8
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Світлана055 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Допоможіть, я вже незнаю що робити, мені 18 років, так вийшло що набрали з чоловіком кредитів, був час коли чоловік не працював, і взяли перше 1000,віддали,потім 2000 віддали, потім 5000 вже не мали як віддати, і взяли ще один 10000, з яких 5000 віддали, а 5000 знову потратили, потім треба було 10000 погасити взяли 15000,віддали за той 12 чи 13 тис, і так пішло поїхало там треба платити вже не було де взяти так багато і взяли в декількох там по 5000 по 2000, 3000 і набрали десь 18 кредитів загалом, сума була 100000грн.
Спочатку думали ну от будем помаленько віддавати, якось почучуть і віддамо
Але зараз вже на деяких кредитах прострочки по 10 днів, мені постійно надзвонюють, по 100000 раз в день купа номерів, я не беру трубку бо боюсь знаю що будуть кричати, а що я їм скажу? Не буду ж я казати от завтра заплачу, якщо я немаю чим, вони ж потім знову будут дзвонити, мені приходять смс що справи передають колекторам, саме більше я боюсь щоб не надійшов лист по моєму місцю прописки, тому що дізнаться усі мої рідні я цього дуже не хочу, так як я і так постійно на нервах, стривожена, не хочу цих моралів від родичів, я взагілі незнаю як ми з цього маємо вилізти, чоловік ходить на 3 роботи, цілими днями не має дома, я з дитиною дома, постійно на нервах, не їм, не сплю вже багато раз задумувалась про самогубство, але на кого я залишу свою донечку, тай чоловікові прийдеться коедити всерівно сплатити і думаю що зроблю його життя ще важчим.
Я в такому відчаї, і так виню себе за те що ми набрали ті кредити, якщо колись зможу віддати то навіть чути про кредиты не хочу, порадьте як себе заспокоїти, хоча це дуже важко, щей постійно приходять відмови з картки банківської, намагаються гроші зняти, а їх нема.
Якщо я поміняю місце приписки то не буде надходити по старому місці???
Чи можуть вони прийти додому, чи десь надворі підловити???
Я в коледж поступила, там будуть знати?
Хто в такі ситуації був, підтримайте будь ласка.
Прошу не критикуйте, бо знаю що самі винні, але і так важко ?????
 
Все кто тут практически были и есть в такой же ситуации) не нервничайте, читайте форум, задавайте вопросы
 
Обов'язково потрібно піти в банк, закрити ту картку на яку брали кредит і відкрити нову. Бо заженуть в мінуса.
 
Останнє редагування:
Звонки и письма и коллажи, все будет) но и это пройдёт) только без паники, и лучше родным сразу сказать правду
Ну и все соц сети удаляйте что б коллажей попробовать избежать
 
Допоможіть, я вже незнаю що робити, мені 18 років, так вийшло що набрали з чоловіком кредитів, був час коли чоловік не працював, і взяли перше 1000,віддали,потім 2000 віддали, потім 5000 вже не мали як віддати, і взяли ще один 10000, з яких 5000 віддали, а 5000 знову потратили, потім треба було 10000 погасити взяли 15000,віддали за той 12 чи 13 тис, і так пішло поїхало там треба платити вже не було де взяти так багато і взяли в декількох там по 5000 по 2000, 3000 і набрали десь 18 кредитів загалом, сума була 100000грн.
Спочатку думали ну от будем помаленько віддавати, якось почучуть і віддамо
Але зараз вже на деяких кредитах прострочки по 10 днів, мені постійно надзвонюють, по 100000 раз в день купа номерів, я не беру трубку бо боюсь знаю що будуть кричати, а що я їм скажу? Не буду ж я казати от завтра заплачу, якщо я немаю чим, вони ж потім знову будут дзвонити, мені приходять смс що справи передають колекторам, саме більше я боюсь щоб не надійшов лист по моєму місцю прописки, тому що дізнаться усі мої рідні я цього дуже не хочу, так як я і так постійно на нервах, стривожена, не хочу цих моралів від родичів, я взагілі незнаю як ми з цього маємо вилізти, чоловік ходить на 3 роботи, цілими днями не має дома, я з дитиною дома, постійно на нервах, не їм, не сплю вже багато раз задумувалась про самогубство, але на кого я залишу свою донечку, тай чоловікові прийдеться коедити всерівно сплатити і думаю що зроблю його життя ще важчим.
Я в такому відчаї, і так виню себе за те що ми набрали ті кредити, якщо колись зможу віддати то навіть чути про кредиты не хочу, порадьте як себе заспокоїти, хоча це дуже важко, щей постійно приходять відмови з картки банківської, намагаються гроші зняти, а їх нема.
Якщо я поміняю місце приписки то не буде надходити по старому місці???
Чи можуть вони прийти додому, чи десь надворі підловити???
Я в коледж поступила, там будуть знати?
Хто в такі ситуації був, підтримайте будь ласка.
Прошу не критикуйте, бо знаю що самі винні, але і так важко ?????
Як я тебе розумію?була в такій же ситуації правда без чоловіка зараз мені 22 є чоловік та дитина все прикрасно справилась головне триматись буде по різному головне перейти це і берегти здоров’я
 
Не лякайте так, які колажі? І що саме пишуть в листі? Там вказана сума??? Просто якщо надішлють по місцю прописки то він прийде моїй бабусі вона сама живе, вона здуріє якщо там буде писати сума яку заборгувала?
Звонки и письма и коллажи, все будет) но и это пройдёт) только без паники, и лучше родным сразу сказать правду
Ну и все соц сети удаляйте что б коллажей попробовать избежать
 
Не лякайте так, які колажі? І що саме пишуть в листі? Там вказана сума??? Просто якщо надішлють по місцю прописки то він прийде моїй бабусі вона сама живе, вона здуріє якщо там буде писати сума яку заборгувала?
а не простіше самій розповісти правду?
 
Обов'язково потрібно піти в банк, закрити ту картку на яку брали кредит і відкрити нову. Бо заженуть в мінуса.
Я получаю гроші на дитину, якщо я получу іншу це буде всерівно цей самий рахунок
 
Світлана055, на рахунок листів. Щоб було менше нервів - домовтесь з поштарем, хто розносить пошту по адресі прописки, що б ваші листи тримала в себе, а не несла додому, а ви час від часу будете забирати в неї
Я получаю гроші на дитину, якщо я получу іншу це буде всерівно цей самий рахунок
Тоді зробіть хоч перевипуск самої картки.
 
а не простіше самій розповісти правду?
Ну поки ще нічого не прийшло, ми стараємось платити, я не хочу довести до того щоб щось прийшло, тому не хочу нічого розказувати
Світлана055, на рахунок листів. Щоб було менше нервів - домовтесь з поштарем, хто розносить пошту по адресі прописки, що б ваші листи тримала в себе, а не несла додому, а ви час від часу будете забирати в неї

Тоді зробіть хоч перевипуск самої картки.
Ой це важко я в селі прописана, я як розкажу таке поштарці то буде все село знати і то моєї мами подруга
Карту перевипустіть хоча б ....
Добре, зрозуміла
 
Не лякайте так, які колажі? І що саме пишуть в листі? Там вказана сума??? Просто якщо надішлють по місцю прописки то він прийде моїй бабусі вона сама живе, вона здуріє якщо там буде писати сума яку заборгувала?
Светлана, успокойтесь ! Очень хорошо что вы нашли форум, это уже 70% успеха. Внимательно читайте разделы по всем шарагам что у вас есть и будите на шаг впереди, а рассказать действительно стоит, я в своё время травил что мошенники и тд, но глупых же мало, лучше правда
 
Ну поки ще нічого не прийшло, ми стараємось платити, я не хочу довести до того щоб щось прийшло, тому не хочу нічого розказувати

Ой це важко я в селі прописана, я як розкажу таке поштарці то буде все село знати і то моєї мами подруга

Добре, зрозуміла
Перестаньте пролонгировать!!!! Зароетесь ещё глубже
 
Для начала успокойтесь, да это тяжело ну в руки себя брать нужно! Скачайте на телефон блокиратор неизвестных номеров! или смените сим! звонков будет много, потом месяца через 2-3 начнут предлагать тело оплатить, копите деньги и закрывайте мелкие кредиты! на укрпочте можно заказать услугу переадресации это для того, что бы письма шли именно вам, стоимость услуги около 60 грн. Все это временные трудности, все будет у вас хорошо, главное больше не берите- это самое главное правило, с родными поговорите конечно все таки близкие люди лучше скажите правду! Ну и конечно же гоните мысли о самоубийстве, это бред живите для своей доченьки, удиляйте больше времени себе и своей семье! Этот форум многим помог и вам поможет, отдельно читайте разделы о своих мфо, как они действуют! Удачи вам!!! Все будет гуд!!!
 
Ну поки ще нічого не прийшло, ми стараємось платити, я не хочу довести до того щоб щось прийшло, тому не хочу нічого розказувати

Ой це важко я в селі прописана, я як розкажу таке поштарці то буде все село знати і то моєї мами подруга

Добре, зрозуміла
А мама теж не в курсах????хтось із рідні знає про кредити?????
 
Пропишите пожалуйста в Каких МФО у Вас займы и какие суммы...
 
Перестаньте пролонгировать!!!! Зароетесь ещё глубже
Ну а если в селе прописаны то думайте историю быстрее, о том что потеряли документы и на вас набрали кредитов или правду, села они очень любят беспокоить
 
Ну а если в селе прописаны то думайте историю быстрее, о том что потеряли документы и на вас набрали кредитов или правду, села они очень любят беспокоить
Та не лякайте людину......Ну позвонять кого знайдуть...сусіди...може кого по вулиці.....Не завжди накривають конкретно....восновному євоші і іх похідні люблять прозвони
 
Допоможіть, я вже незнаю що робити, мені 18 років, так вийшло що набрали з чоловіком кредитів, був час коли чоловік не працював, і взяли перше 1000,віддали,потім 2000 віддали, потім 5000 вже не мали як віддати, і взяли ще один 10000, з яких 5000 віддали, а 5000 знову потратили, потім треба було 10000 погасити взяли 15000,віддали за той 12 чи 13 тис, і так пішло поїхало там треба платити вже не було де взяти так багато і взяли в декількох там по 5000 по 2000, 3000 і набрали десь 18 кредитів загалом, сума була 100000грн.
Спочатку думали ну от будем помаленько віддавати, якось почучуть і віддамо
Але зараз вже на деяких кредитах прострочки по 10 днів, мені постійно надзвонюють, по 100000 раз в день купа номерів, я не беру трубку бо боюсь знаю що будуть кричати, а що я їм скажу? Не буду ж я казати от завтра заплачу, якщо я немаю чим, вони ж потім знову будут дзвонити, мені приходять смс що справи передають колекторам, саме більше я боюсь щоб не надійшов лист по моєму місцю прописки, тому що дізнаться усі мої рідні я цього дуже не хочу, так як я і так постійно на нервах, стривожена, не хочу цих моралів від родичів, я взагілі незнаю як ми з цього маємо вилізти, чоловік ходить на 3 роботи, цілими днями не має дома, я з дитиною дома, постійно на нервах, не їм, не сплю вже багато раз задумувалась про самогубство, але на кого я залишу свою донечку, тай чоловікові прийдеться коедити всерівно сплатити і думаю що зроблю його життя ще важчим.
Я в такому відчаї, і так виню себе за те що ми набрали ті кредити, якщо колись зможу віддати то навіть чути про кредиты не хочу, порадьте як себе заспокоїти, хоча це дуже важко, щей постійно приходять відмови з картки банківської, намагаються гроші зняти, а їх нема.
Якщо я поміняю місце приписки то не буде надходити по старому місці???
Чи можуть вони прийти додому, чи десь надворі підловити???
Я в коледж поступила, там будуть знати?
Хто в такі ситуації був, підтримайте будь ласка.
Прошу не критикуйте, бо знаю що самі винні, але і так важко ?????
Поймите сразу, что рано или поздно близкие узнают. И лучше будет, если вы сами расскажете. Можете сказать, что брали и все выплатили, а мошенники теперь звонят и вымогают .
Если нечем платить, не платите. Со временем МФО идут на уступки и появится возможность закрыть за тело. Но сейчас самое главное - не берите новых займов! Вы только глубже закопаетесь.
Придет письмо - ничего страшного в этом нет. Смело в топку его.
И главное - успокойтесь. Не вы первая, кто попал в такую ситуацию, не вы и последняя (к сожалению)
 
Назад
Угорі Унизу