• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кредити. Що робити з початку прострочок?

Бабусі врядче подзвонять, хіба ви самі надавали їм її номер...
Сьогодні дзвонили, ні я ніде не давала номер бабусі, я взагалі ніякі номери не давала окрім своїх двох, і чоловіка, і все
 
За 9 років батьки ні разу не приїхали в Україну?
Якщо не секрет, в якій країні вони проживають?
Ага...я теж задумалася ...я б вмерла там скільки дитину не бачити....не обняти..не поговорити...одне діло іздити на заробітки,а інше-заіхати і не приіжати.....
 
Бабусі врядче подзвонять, хіба ви самі надавали їм її номер...
Моей позвонили, я не могла понять как нашли, грешила на родственников которые слили номер, а оказалось очень просто у нее есть карта привата, на кой черт она ей так и не поняла. Но у меня бабушка четко придерживалась моей инструкции, сначала говорили что не знает свою внучку, потом просто посылала, потом девку звонилку довела до истерики что ей больше никто не звонил.
 
Моей позвонили, я не могла понять как нашли, грешила на родственников которые слили номер, а оказалось очень просто у нее есть карта привата, на кой черт она ей так и не поняла. Но у меня бабушка четко придерживалась моей инструкции, сначала говорили что не знает свою внучку, потом просто посылала, потом девку звонилку довела до истерики что ей больше никто не звонил.
Бабуле респект!!!
 
Моей позвонили, я не могла понять как нашли, грешила на родственников которые слили номер, а оказалось очень просто у нее есть карта привата, на кой черт она ей так и не поняла. Но у меня бабушка четко придерживалась моей инструкции, сначала говорили что не знает свою внучку, потом просто посылала, потом девку звонилку довела до истерики что ей больше никто не звонил.
Добре мати таких родичів, які зрозуміють і підтримають, а є такі що ще більше будуть добивати!!!!
 
Бабуле респект!!!
И это при том, что ей 89 лет было, у нас с ней обоюдная "любовь", но когда нужно заступиться друг за друга, то ту да мы друг за друга горой!)
Добре мати таких родичів, які зрозуміють і підтримають, а є такі що ще більше будуть добивати!!!!
Я помню первые звонки от родственников, которые орали мне в трубку "разберись сколько можно терпеть эти звонки, и номер твой новый им дадим", потом с ними встретилась и поговорила, половина из них сразу поменяли симки, остальные не уставли брать трубку и говорить что не знают меня. Эта ситуация нас сблизила, я вспоминаю слова дяди "мы с тобой". Не все так страшно было как я представляла. ТС Вам на заметку
 
Останнє редагування:
Моей позвонили, я не могла понять как нашли, грешила на родственников которые слили номер, а оказалось очень просто у нее есть карта привата, на кой черт она ей так и не поняла. Но у меня бабушка четко придерживалась моей инструкции, сначала говорили что не знает свою внучку, потом просто посылала, потом девку звонилку довела до истерики что ей больше никто не звонил.
Я думаю що просто бо в бабусі номер мами і можливо так, тому номеру вже років 20
 
Ви праві от саме така моя мама, вона все знає а всі інші гам*о, тільки вона права і більше ніхто, все що написано все так і є, так стосунки в нас натягнуті, батьки поїхали закордон коли мені було 9 років, і за усі роки які вони за кордоном ми не бачились і взагалі мама ніколи нічого про мене не знала, ми ніколи не говорили на якісь такі "дівчачі" теми, тому в нас такі стосунки як в чужих людей
В мене теж є кілька таких родичів. Не мама, звісно, але й не дуже дальні. Добре, що перестав з ними спілкуватись задовго до епопеї з мфо. Вам щиро співчуваю.
 
Дзвонять всі, і саме більше дзвонять ті де суми малі, і смс приходять від них саме більше, манівео раз щось тільки подзвонили, швидко гроші дуже багато дзвонили але вже не дзвонять, і до речі з Май кредіт дуже дзвонили, потім я зайшла на електронну пошту і побачила що вони написали що передали мою справу колекторам, і я хотіла зайти в особистий кабінет Май кредіт а мені пише що такого користувача з таким номером телефону не знайдено, що це означає? Вони дійсно передали колектора? До мене прийдуть додому?
Швидко гроши сколько звонили ?и звонили ли всем подряд ?
 
Не лякайте так, які колажі? І що саме пишуть в листі? Там вказана сума??? Просто якщо надішлють по місцю прописки то він прийде моїй бабусі вона сама живе, вона здуріє якщо там буде писати сума яку заборгувала?
С войной мы задолжали, родители знают, что мы 400 тыс грн совокупно должны и не платим, потому что поишла война и денег нет, я предупредила. Хоть бы им свет навсегда отключили, этим звонилкам. Лучше сказать, чем ждать сюрпризы
 
Назад
Угорі Унизу