• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кто первый за минимальный срок просрочки предлагает за тело закрыть?

Alexander7

Форумчанин
Реєстрація
22 Кві 2023
Дописи
99
Реакції
15
Бали
133
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Alexander7 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
А кто из МФО раньше всего предлагает за тело закрыть у меня их 25 шт в просрочке уже Алекс кредит, новикредиты, кешпоинт, аванс кредит, тенго, милоан, банана кредит, финстера, швидко гроши, просрочка дней 16, а финстера 26 дней, скем можно будет договориться и все ли они прозванивают родственников или место работы?
 
А кто из МФО раньше всего предлагает за тело закрыть у меня их 25 шт в просрочке уже Алекс кредит, новикредиты, кешпоинт, аванс кредит, тенго, милоан, банана кредит, финстера, швидко гроши, просрочка дней 16, а финстера 26 дней, скем можно будет договориться и все ли они прозванивают родственников или место работы?
Алекс кредит перші пропонують. Або реструктуризацію, або закриття кредиту з частковим списанням %
 
Форза,якщо у вас є такі,теж не довго мурижать
 
А кто из МФО раньше всего предлагает за тело закрыть у меня их 25 шт в просрочке уже Алекс кредит, новикредиты, кешпоинт, аванс кредит, тенго, милоан, банана кредит, финстера, швидко гроши, просрочка дней 16, а финстера 26 дней, скем можно будет договориться и все ли они прозванивают родственников или место работы?
Швидко гроші придурошні, можуть телефонувати всім, нові кредити в мене були тихі, тенго/мілоан наярювали тільки мені. Методи впливу у них однакові - дзвінки, листи, батьки, сусіди, робота. Ніхто не знає як вони себе поведуть у вашому випадку
 
Швидко гроші придурошні, можуть телефонувати всім, нові кредити в мене були тихі, тенго/мілоан наярювали тільки мені. Методи впливу у них однакові - дзвінки, листи, батьки, сусіди, робота. Ніхто не знає як вони себе поведуть у вашому випадку
Переживаю за роботу щоб не заблокували рахунок і карту зп
 
Реструктуризація це тіпа розділять на декілька платежів?
Реструктуризация полная хрень. Если пропустите платеж, все сгорит и придется платить снова. Куда вы спешите, ждите предложения тела
 
Реструктуризация полная хрень. Если пропустите платеж, все сгорит и придется платить снова. Куда вы спешите, ждите предложения тела
Дякую за пораду чекаю але переживаю що не предложать за тіло
 
Дякую за пораду чекаю але переживаю що не предложать за тіло
Не сразу, но предложат. Мне сейчас и тело и пол предлагают. Вот только мне уже это не интересно. Решать конечно вам
 
Не сразу, но предложат. Мне сейчас и тело и пол предлагают. Вот только мне уже это не интересно. Решать конечно вам
А чтоже вас сейчас заинтересует?)))) спасибо за подсказку
 
Переживаю за роботу щоб не заблокували рахунок і карту зп
Мені на роботу багато дзвонили не тільки швидко гроші, є гроші, маніфою теж таким балуються. Головне - як ви будете сприймати ці дзвінки, в них нічого страшного немає, є неадекватне керівництво, але зараз цим нікого не здивуєш. Поки надписи не роблять, періодично переглядайте судову владу
 
Не сразу, но предложат. Мне сейчас и тело и пол предлагают. Вот только мне уже это не интересно. Решать конечно вам
Я просто
Мені на роботу багато дзвонили не тільки швидко гроші, є гроші, маніфою теж таким балуються. Головне - як ви будете сприймати ці дзвінки, в них нічого страшного немає, є неадекватне керівництво, але зараз цим нікого не здивуєш. Поки надписи не роблять, періодично переглядайте судову владу
А надписи це блокування рахунків?
Я просто

А надписи це блокування рахунків?
Це вони не роблять їх в зв'язку з військовим станом? Чи просто тимчасово?
 
Алекси? Майже через два роки щось нормальне запропонували
ХЗ шо вони там пропонують... але убку якось глянув, то аж заржав.
Ці дeбіли мені щось в районі Х25 тіл там намалювали :oops: :hang2:
 
Назад
Угорі Унизу