• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кто первый за минимальный срок просрочки предлагает за тело закрыть?

Всім дякую за підказки, та моральну підтримку.
Все у вас буде добре! Читайте розділи по своїм мфо, там дуже багато корисної інформації. І не лякайтесь дзвінків і смс. Попередьте своїх рідних про небажані дзвінки та перевипустіть картки, які світили в мфо, можуть списувати гроші
 
Я ж казав,що Вишенька добра. Поганому не навчить ;)
 
Все у вас буде добре! Читайте розділи по своїм мфо, там дуже багато корисної інформації. І не лякайтесь дзвінків і смс. Попередьте своїх рідних про небажані дзвінки та перевипустіть картки, які світили в мфо, можуть списувати гроші
Якщо перевипустити то не зможуть списувати?
Все у вас буде добре! Читайте розділи по своїм мфо, там дуже багато корисної інформації. І не лякайтесь дзвінків і смс. Попередьте своїх рідних про небажані дзвінки та перевипустіть картки, які світили в мфо, можуть списувати гроші
Дякую
 
Все у вас буде добре! Читайте розділи по своїм мфо, там дуже багато корисної інформації. І не лякайтесь дзвінків і смс. Попередьте своїх рідних про небажані дзвінки та перевипустіть картки, які світили в мфо, можуть списувати гроші
Я поки що заблокував картку яку світив
 
Я поки що заблокував картку яку світив
Заблоковану картку можна тільки поповнювати. Розумієте, що навіть через великий термін, у мене іноді вилізає в смс, що хтось намагається списати. Тому краще позбутися її
Краще таки перевипустити. На форумі були випадки коли дебетові картки в овердрафт заганяли
В мене кредитну загнали в мінус 20, заплатила зеленому неадеквату, вийшла в 0, хотіла її закрити, сказали чекати закінчення строку користування
 
Ви дали їм доступ до карткового рахунку. Якщо він зміниться то і доступу вже не буде
А картка на яку зп приходить теж якщо перевипустити то не дістануть?
Краще таки перевипустити. На форумі були випадки коли дебетові картки в овердрафт заганяли
Овердрафт це що?
Заблоковану картку можна тільки поповнювати. Розумієте, що навіть через великий термін, у мене іноді вилізає в смс, що хтось намагається списати. Тому краще позбутися її

В мене кредитну загнали в мінус 20, заплатила зеленому неадеквату, вийшла в 0, хотіла її закрити, сказали чекати закінчення строку користування
В мене вже приходять смс з тим що намагались зняти
 
Ну а я о чем.А меня не пронесло 7 судов и 6 ИНН.
И я ж говорю,не все согласны с моими выводами.Это лично мое мнение и мой опыт,спорить не хочу ?
:saint:хай Бог милує))
Коли роздавали удачу,ви проспали походу)):scratch_one-s_head:
 
Мороз не раз мене спасав)))
добре шо не мурашкі ?
Коли роздавали удачу,ви проспали походу)):scratch_one-s_head:
1682491652143.png
 
Останнє редагування:
А кто из МФО раньше всего предлагает за тело закрыть у меня их 25 шт в просрочке уже Алекс кредит, новикредиты, кешпоинт, аванс кредит, тенго, милоан, банана кредит, финстера, швидко гроши, просрочка дней 16, а финстера 26 дней, скем можно будет договориться и все ли они прозванивают родственников или место работы?
Кумо предложили за 2 месяца, кредит 7 за 3 месяца.
 
Назад
Угорі Унизу