• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кто первый за минимальный срок просрочки предлагает за тело закрыть?

Ні,звісно ні.Я теж цього дуже лякався спочатку.Але всі вони рано чи пізно припиняють цю дурість,та пропонують більш менш адекватні пропозиції або роблять інн чи подають до суду.При іску в суд,та інн нарахування мають припинитися згідно законів.?
Типу заспокоїв
 
Можуть, але це не означає, що хтось буде платити їх забаганки. Трішки відійдете від початку просрочок, все стане на свої місця, свідомість також
Дякую триматись, просто сьогодні виписав всі МФО де брав загальна сума 170 тисяч і якось нагнало важкості на душі, от вирішив запитати як і коли зними починати боротись щоб не виплачувати їм космічні суми
 
Ні,звісно ні.Я теж цього дуже лякався спочатку.Але всі вони рано чи пізно припиняють цю дурість,та пропонують більш менш адекватні пропозиції або роблять інн чи подають до суду.При іску в суд,та інн нарахування мають припинитися згідно законів.?
Не пугайте вы человека. Не всем делают ИНН или подают в суд
 
Ні,звісно ні.Я теж цього дуже лякався спочатку.Але всі вони рано чи пізно припиняють цю дурість,та пропонують більш менш адекватні пропозиції або роблять інн чи подають до суду.При іску в суд,та інн нарахування мають припинитися згідно законів.?
Мої бистрозайм не припиняють досі. Нічого не пропонують, просто рахують самі собі тихенько
 
Ні,звісно ні.Я теж цього дуже лякався спочатку.Але всі вони рано чи пізно припиняють цю дурість,та пропонують більш менш адекватні пропозиції або роблять інн чи подають до суду.При іску в суд,та інн нарахування мають припинитися згідно законів.?
А щоб знести позови юристи дорого беруть за допомогу чи всі по різному?
Не пугайте вы человека. Не всем делают ИНН или подают в суд
Дякую за підтримку
 
Дякую триматись, просто сьогодні виписав всі МФО де брав загальна сума 170 тисяч і якось нагнало важкості на душі, от вирішив запитати як і коли зними починати боротись щоб не виплачувати їм космічні суми
Мороз не раз мене спасав))) Звести до нуля контакти з придурошними,перетерпіти дзвінки всім і вся, збирати потроху гроші,а там як буде бажання,то закривати
 
Дякую триматись, просто сьогодні виписав всі МФО де брав загальна сума 170 тисяч і якось нагнало важкості на душі, от вирішив запитати як і коли зними починати боротись щоб не виплачувати їм космічні суми
Будете дивитись по ситуації і вирішувати питання по суті
 
Дякую триматись, просто сьогодні виписав всі МФО де брав загальна сума 170 тисяч і якось нагнало важкості на душі, от вирішив запитати як і коли зними починати боротись щоб не виплачувати їм космічні суми
Пока они не испробуют на вас все свои методы, предлагать ничего толкого не будут. А уже пойдя все, будете решать платить или нет. У меня желание пропало. Если поначалу и собиралась за тело, то теперь решила что хрен им
 
Мої бистрозайм не припиняють досі. Нічого не пропонують, просто рахують самі собі тихенько
В мене в них 4000 тисячі і якось у розстрочку чи як бо до прикладу я їм закидую 200 вони мені 210 і так сума росте з кожним разом загальна 4700але я на 257 зупинився і не повертаю їм а вже зайшов а там треба закинути не 257грн а 332грн
 
Мої бистрозайм не припиняють досі. Нічого не пропонують, просто рахують самі собі тихенько
Мабуть дуже люблять вас ? А хто такі?В мене жодної шараги немає такої,через рік усі позупиняли або Інн зробили ? А в мене їх близько 20 було.В вас якісь прям дурнуваті чи що ?
 
В мене в них 4000 тисячі і якось у розстрочку чи як бо до прикладу я їм закидую 200 вони мені 210 і так сума росте з кожним разом загальна 4700але я на 257 зупинився і не повертаю їм а вже зайшов а там треба закинути не 257грн а 332грн
То все гроші на вітер
 
В мене в них 4000 тисячі і якось у розстрочку чи як бо до прикладу я їм закидую 200 вони мені 210 і так сума росте з кожним разом загальна 4700але я на 257 зупинився і не повертаю їм а вже зайшов а там треба закинути не 257грн а 332грн
Калькулятор китайський у них
 
Назад
Угорі Унизу