• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кто сталкивался? Действительно закрывают со списанием???

Гитлер

Форумчанин
Реєстрація
12 Вер 2020
Дописи
72
Реакції
17
Бали
2,715
UAH
0.00
Гитлер не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всем хорошего настроения!
Предлагают списать часть суммы. Очень хочется оплатить и забыть, но смущает, что письмо не от самого кешинеского, а от кредит експресс. Кто-то уже закрывал по такому письму? Спасибо.
 

Вкладення

  • 20211231_001356.jpg
    20211231_001356.jpg
    111.5 Кб · Перегляди: 218
Гитлер, без гарантийного письма по Укрпочте платить не вижу смысла. Просто могут кинуть. Перед праздниками предложат все, что угодно, лишь бы вытянуть деньги. Решать Вам, но будьте готовы к тому, что "акционная" оплата может зайти на погашение части начисленных процентов и продлится Сид.
 
Всем хорошего настроения!
Предлагают списать часть суммы. Очень хочется оплатить и забыть, но смущает, что письмо не от самого кешинеского, а от кредит експресс. Кто-то уже закрывал по такому письму? Спасибо.
Мені теж таке приходило рік тому.Але я взагалі не збираюсь платити.Тим більше на слово їм вірити не можна,це ж такі собаки,що надурити можуть.Вони на все підуть,аби на собачий корм заробити.
 
Мені теж таке приходило рік тому.Але я взагалі не збираюсь платити.Тим більше на слово їм вірити не можна,це ж такі собаки,що надурити можуть.Вони на все підуть,аби на собачий корм заробити.
Забуті,але до крику знайомі висловлювання?
 
Всем хорошего настроения!
Предлагают списать часть суммы. Очень хочется оплатить и забыть, но смущает, что письмо не от самого кешинеского, а от кредит експресс. Кто-то уже закрывал по такому письму? Спасибо.
Списують. Але приговтесь, що процедура оформлення муторна- вони вишлють документи на підпис, їх треба підписати, їм вислати, потім оплачувати. А в кінці - борг то спишуть, типу реструктуризують. Але в убкі дадуть статус - списаний, хз чи це мені не аукнеться колись, коли я позакриваю всі борги.
 
Списують. Але приговтесь, що процедура оформлення муторна- вони вишлють документи на підпис, їх треба підписати, їм вислати, потім оплачувати. А в кінці - борг то спишуть, типу реструктуризують. Але в убкі дадуть статус - списаний, хз чи це мені не аукнеться колись, коли я позакриваю всі борги.
Дд! Спасибо. Укрпочтой на подпись отправляли?
 
Всім гарного вечора, народ хтось з кашинський закривав на адекватних умовах? Вперті як віслюки....дякую
 
Всім гарного вечора, народ хтось з кашинський закривав на адекватних умовах? Вперті як віслюки....дякую
Вони не йдуть на списання,по крайній мірі не зустрічала інфи на форумі,щоб за тіло або тіло+% закривав хтось.Але й до безкінечності не нараховують,в мене на 4-х тілах зупинились рахувати.Вони мене не чіпають,а я їх не чіпаю...так і живемо.
 
От них получила только письмо на электронку

Твой кредит подготовлен к передаче Компании по работе с проблемной задолженностью.

 
Назад
Угорі Унизу