• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кто такие Кредитпроминвест?

Я вас розумію в мене теж саме дзвонять до сусідів ті жаліються на мене і мені так не зручно перед ними що ужас просто((((
Це правда що не зручно перед сусідами, проходили таке??‍♀️ Кажіть нехай йдуть писати заяву в поліцію, в мене після заяви притихли. Але потім продали преміум актив, поки що ніхто не дзвонив, або може просто не кажуть
 
У меня они пока тихие. Что нравится , все время хотелка уменьшается. Но до тела еще не дошли :)
 

Вкладення

  • Screenshot_20210521-130201.jpg
    Screenshot_20210521-130201.jpg
    100 Кб · Перегляди: 70
Сегодня продали егроши через ~месяц просрочки, тишина.. хотя как я узнаю, если у меня все неизвестные телефоны глушатся)
 
Мне они тоже предлогали два тела.
Потом продали премиум активу.
И я закрыла у них за тело.
Даже меньше вроде, не помню уже.
Письмо гарантийное мама на Украине получила, и я потом оплатила.
Премиум актив согласился на тело???? Интересует очень как вы с ним договорились?
Ага если бы, про меня они не забыли, потом звонили опять всем кого нашли и смс тоже отправляли)
И что потом было?
Премиум актив согласился на тело???? Интересует очень как вы с ним договорились?

И что потом было?
Как-то договорились?
 
Сегодня продали егроши через ~месяц просрочки, тишина.. хотя как я узнаю, если у меня все неизвестные телефоны глушатся)
Ну можуть інші люди вам привіт передати від кредпрома...
 
А вже продали преміуму????давно???
Та где-то месяц! Ко мне не дозвонились! Решили по чужим пройтись!
Та где-то месяц! Ко мне не дозвонились! Решили по чужим пройтись!
А те бояться и давай меня терорить(((
 
Ну можуть інші люди вам привіт передати від кредпрома...
в мене намає контакнтих осіб, точніше всі мертві люди.. всі знаходять лише номер сестри, в якої зареєстрован в хаті. її дістають, та вона терпить.
 
Не знаю, с мошенниками переговоров не веду) Всем кому звонят рассказала где находится п

А вже продали преміуму????давно???
А скажите пожалуйста после премиума ещё кому-то продают или как они потом если все включат снежинку?
 
А скажите пожалуйста после премиума ещё кому-то продают или как они потом если все включат снежинку?
Та нікому здається,але прєміум в суди ходять...рідко але ходять.....
 
Я їм пролонгаціями закрила те тіло вже 2 рази. Не благодарні собаки. Ці конторки закривати треба, управи на них 0. Діють не по закону і нічого не зробиш... Перицію писати на сайті призидента, нас тут 20к якщо кожен проголосує то МОЖЕ звернуть увагу на той незаконний терор...

Я їм пролонгаціями закрила те тіло вже 2 рази. Не благодарні собаки. Ці конторки закривати треба, управи на них 0. Діють не по закону і нічого не зробиш... Перицію писати на сайті призидента, нас тут 20к якщо кожен проголосує то МОЖЕ звернуть увагу на той незаконний терор...
Я первая петицию поддержу
 
Звоните в НБУ на горячую линию (0800505240) Вы и соседи пускай звонят чем больше жалоб, тем быстрее лицензию заберут
 
Назад
Угорі Унизу