• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кто знает Кешберри и приватний нотариус. Они делают такую исполнительную надпись?

Ольчик29

Форумчанин
Реєстрація
23 Чер 2019
Дописи
246
Реакції
57
Бали
68
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ольчик29 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня!! А що означає ця смс??? Що за приватний виконавець?
 

Вкладення

  • IMG_20191029_135012_807.jpg
    IMG_20191029_135012_807.jpg
    97.2 Кб · Перегляди: 33
Доброго дня!! А що означає ця смс??? Що за приватний виконавець?
Це означає що за таку величезну купу грошей ( аж 4000грн!!!) вони на вас всю іспанську інквізицію натравлять.
Вам ніде буде сховатись і наприкінці, коли вони заставлять вас визнати провину - вони вас привселюдно на площі трохи покатувавши, розіпнуть!
:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
 
Кто знает Кешберри и приватний нотариус. Они делают такую исполнительную надпись? Сейчас прислали смс.
 
Кто знает Кешберри и приватний нотариус. Они делают такую исполнительную надпись? Сейчас прислали смс.
Мені теж щойно смску прислали:" 29.11.2019 заплановано візит до Вашого роботодавця для узгодження утримання частини заробітної плати в рахунок погашення боргу. Сплатіть 2 847,60 грн. протягом 24 годин. Тел. 0632345192"
Тут багато хто пише, що вони реально придурошні, що можна від них чого завгодно сподіватися... Цікаво чи правда?
 
Мені теж щойно смску прислали:" 29.11.2019 заплановано візит до Вашого роботодавця для узгодження утримання частини заробітної плати в рахунок погашення боргу. Сплатіть 2 847,60 грн. протягом 24 годин. Тел. 0632345192"
Тут багато хто пише, що вони реально придурошні, що можна від них чого завгодно сподіватися... Цікаво чи правда?
Яка у Вас просрочка?
 
При чем тут исполнительная надпись и "визит на работу"?
 
Успокою всех оптом- Просто модная страшилка, ничего более) Уже пройденный этап
 
Меня интересует конктретно исполнительная надпись. Насколько это законно? Я читала, что это могут делать только банки. У МФО на это нет прав по закону!
 
Меня интересует конктретно исполнительная надпись. Насколько это законно? Я читала, что это могут делать только банки. У МФО на это нет прав по закону!
А я слышал, что должником вас может сделать только суд
 
Меня интересует конктретно исполнительная надпись. Насколько это законно? Я читала, что это могут делать только банки. У МФО на это нет прав по закону!
Напис натариуса, имеет силу только при условии неоспоримости,а кредит с МФО всегда спорный
 
Мне только что прислали: "29.11.19 Ваш договір буде передано нотаріусу для вчинення виконавчого напису. 0212.19 виконавчий лист буде передано до виконання приватному виконавцю."
 
Мне только что прислали: "29.11.19 Ваш договір буде передано нотаріусу для вчинення виконавчого напису. 0212.19 виконавчий лист буде передано до виконання приватному виконавцю."
Мне тоже сегодня пришла такая же смс.
 
Меня интересует конктретно исполнительная надпись. Насколько это законно? Я читала, что это могут делать только банки. У МФО на это нет прав по закону!
при условии неоспоримости
Напис натариуса, имеет силу только при условии неоспоримости,а кредит с МФО всегда спорный
и желательно,чтобы это было прописано в договоре.
Меня вот удивляет,насколько отбитым должен быть нотариус,чтобы такие надписи клепать.
 
Назад
Угорі Унизу