• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кто знает Кешберри и приватний нотариус. Они делают такую исполнительную надпись?

Доброго дня друзі! Прийшла отака ,,тєлєга,, ,лист не рекомендований,звичайний,хоч і намалювали вручити особисто,але це таке.Про вміст даного :пише мені вельмишановна контора,що інформує мене про виконавчий напис нотаріуса. ніби й печатка і підпис є,але видно що роздруковане на кольоровому принтері,а не "мокра''.Прострочки 1 місяць і три дні.Тєлєгу прикладаю.Сподіваюся підкажете

Сміття.
Мотлох.
Непотріб.
 
Сміття.
Мотлох.
Непотріб.
Дякую)))
Жаль что нет смайлика где он подтирает попу бумагой))) сделайте такой плиз для таких постов )))

Жаль что нет смайлика где он подтирает попу бумагой))) сделайте такой плиз для таких постов )))
Я вже уявила, дякую;)
Там там же бамажка не подходящая. Кто-то их на растопку собирает. Кто-то в макулатуру. Некоторые говорят, котики не брезгуют в их кошачьем туалете.
Вариантов много )))
:письмо::письмо:
Уже там)
Очередной бред!
Да и не шарага должна уведомлять, а сам исполнитель.
У меня именно так и было.:aggressive:
Так от і я так думаю,ще поки не роздивилася печатку,то так ніби трохи повірила,а потім дивлюся,принтер кольоровий,о думаю,туфта.Але перепитати все таки надійніше)
 
Так от і я так думаю,ще поки не роздивилася печатку,то так ніби трохи повірила,а потім дивлюся,принтер кольоровий,о думаю,туфта.Але перепитати все таки надійніше)
Это они Вас так подготавливают к весенним шашлыкам:smile60::drinks::ahaha:
 
Доброго дня друзі! Прийшла отака ,,тєлєга,, ,лист не рекомендований,звичайний,хоч і намалювали вручити особисто,але це таке.Про вміст даного :пише мені вельмишановна контора,що інформує мене про виконавчий напис нотаріуса. ніби й печатка і підпис є,але видно що роздруковане на кольоровому принтері,а не "мокра''.Прострочки 1 місяць і три дні.Тєлєгу прикладаю.Сподіваюся підкажете
Подобные вещи проверяются в реестрах, а не в писульках... :pleasantry:
 
Подобные вещи проверяются в реестрах, а не в писульках... :pleasantry:
Я то моніторю реєстри,але мало що може бути,вдруг не встигли в реєстр внести...
Это они Вас так подготавливают к весенним шашлыкам:smile60::drinks::ahaha:
А я дурна газету виписала,а вони мене бумагою забезпечать самі)))
Положите сувенирных денег (или распечатанных на цветном принтере) и отправьте обратно
Блііііііін,класна ідея
 
Документ приходе по місцю прописки, і уже від самого виконавця вашого району. А не від шараг
 
Доброго дня друзі! Прийшла отака ,,тєлєга,, ,лист не рекомендований,звичайний,хоч і намалювали вручити особисто,але це таке.Про вміст даного :пише мені вельмишановна контора,що інформує мене про виконавчий напис нотаріуса. ніби й печатка і підпис є,але видно що роздруковане на кольоровому принтері,а не "мокра''.Прострочки 1 місяць і три дні.Тєлєгу прикладаю.Сподіваюся підкажете
Ці вліплять вп не думаючи.....
 
Валюшка, снес от них, оплатили мне помощь специалиста в области права. Но эта бумажка конкретно туфта.
 
Доброго дня друзі! Прийшла отака ,,тєлєга,, ,лист не рекомендований,звичайний,хоч і намалювали вручити особисто,але це таке.Про вміст даного :пише мені вельмишановна контора,що інформує мене про виконавчий напис нотаріуса. ніби й печатка і підпис є,але видно що роздруковане на кольоровому принтері,а не "мокра''.Прострочки 1 місяць і три дні.Тєлєгу прикладаю.Сподіваюся підкажете
А мені сьогодні на вайбер пише Анна з кешбері. Пропонує списання до тіла. Але внести гроші треба до 26.06. Акція у них. Гарантійне обіцяє на пошту. В особистому кабінеті дійсно світиться тіло кредиту. Мабуть,оплачу
 
Назад
Угорі Унизу