• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кто знаком с Грошик?

Диана1984

Форумчанин
Реєстрація
29 Бер 2019
Дописи
109
Реакції
17
Бали
2,600
UAH
0.00
Диана1984 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Забрала очередную стопку писем с почты. А там вот такая штука с Грошик. Вот думаю правда или пугают? Как реагировать?
 

Вкладення

  • IMG_20190827_130305.jpg
    IMG_20190827_130305.jpg
    845.9 Кб · Перегляди: 93
Диана1984, это образец повестки! То есть, запугивание.
 
Спасибо. А то я уже начала думать с кем сына оставить
Там указано *зразок для ознакомления...
На такое обращать внимание не стоит.
Почитайте разные темы на форуме, кто как ведёт себя и какие последствия, уверяю Вас, Вы станете спокойнее к этим шалостям относиться.
 
Хами, особливо там є жіночка, яка мабуть відкинулась недавно з тюряги. Сленг віжповідний, Погрожує колекторами, каже що передасть мне самому "отбитому")))) а ще пропонувала "продаите печень свою")))) ну я на хамство - хамлю і ржу)))))
 
Хами, особливо там є жіночка, яка мабуть відкинулась недавно з тюряги. Сленг віжповідний, Погрожує колекторами, каже що передасть мне самому "отбитому")))) а ще пропонувала "продаите печень свою")))) ну я на хамство - хамлю і ржу)))))
Скажите,грошик как себя ведет,боюсь,трубку не беру,платить не чем,какие последствия??????
 
Неделя просрочки. Нашли телефон отца, звонят говорят что у вашего сына займ. Я говорю что это мошенники. Но он всеравно берет трубку и говорит с ними. Бесит своей тупостью.
 
Скажите,грошик как себя ведет,боюсь,трубку не беру,платить не чем,какие последствия??????
Краще і не брати трубку! Дзвонять спочатку перші дні протермінування і ввічливо просять закрити чи лонгувати. А вже на 2ий чи 3ій день дзвонить жіночка і починає грузити і хамити і погрожувати! Тому - я мороз) поставила всіх не з телефонної книги в блок!!!
Post automatically merged:

Неделя просрочки. Нашли телефон отца, звонят говорят что у вашего сына займ. Я говорю что это мошенники. Но он всеравно берет трубку и говорит с ними. Бесит своей тупостью.
Так, з батьками важче боротись аніж з МФО)
 
Краще і не брати трубку! Дзвонять спочатку перші дні протермінування і ввічливо просять закрити чи лонгувати. А вже на 2ий чи 3ій день дзвонить жіночка і починає грузити і хамити і погрожувати! Тому - я мороз) поставила всіх не з телефонної книги в блок!!!
Post automatically merged:

Скажите,а на работе звонят,хомят???а то очень боюсь,родственников нет,боюсь приездов и сообщений на работу,а остальное как то переживу
Так, з батьками важче боротись аніж з МФО)
 
Не знаю, ще ніхто з моїх нічого не казав
 
Грошик прислали смс, що я зайшла в просрочку і відсоткову ставку збільшено вдвічі. А наступна смс, що вони будуть збирати інфу у знайомих і родичів про платоспроможність)
Залякують як можуть.
У кого як з грошиком? Є хтось пострадавший від цієї мфошки?
 
как вы умудрились взять там кредит?я раза 3 пытала еще при хорошей кредитной истории, так мало того что заявки сутками висели, так еще и всегда отказы
 
У меня на 7 день позвонили мне и сказали оплатить до 17:00, я начала с ней ссориться и она сразу маме позвонила
 
Поки не зрозуміла для мене конторка.
 
Грошик прислали смс, що я зайшла в просрочку і відсоткову ставку збільшено вдвічі. А наступна смс, що вони будуть збирати інфу у знайомих і родичів про платоспроможність)
Залякують як можуть.
У кого як з грошиком? Є хтось пострадавший від цієї мфошки?
Тоже самое присылали. На 4й день увеличили проценты. На 7 день написали в Вайбер сообщения с данными родителей: их ФИО и места работы.
Post automatically merged:

как вы умудрились взять там кредит?я раза 3 пытала еще при хорошей кредитной истории, так мало того что заявки сутками висели, так еще и всегда отказы
А мне при плохой кредитной истории наудивление дали. Заявка была подана вечером, ночью пришел результат
 
Мене Грошик поки взагалі ніяк не турбує, притихли.
Post automatically merged:

Мене Грошик поки взагалі ніяк не турбує, притихли.
Оце-то наврочила)))) сьогодні Грошик до мами добрались. Просто смс-очка, але мама вже стурбована.
 
Останнє редагування:
В мене, з 2000 тіла вже нарахували 4600. Зараз десь тижнів 2, як просрочки. Но достали вже мене, батьків ( я їм розказала, вони зрозуміли, і не піднімають), сусідів моїх батьків, сусідів свекрухи, людей, в яких ми 6 років тому купили будинок...
Мабуть наступний крок буде розсилка в вайбері по сусідах мого місці прописки... Так вони ще в цій розсилці фото моє прикладають. А де взяли і що за фото взагалі не можу зрозуміти...
 

Вкладення

  • Screenshot_2021-03-26-08-53-20-1304219288_EDIT_1.jpg
    Screenshot_2021-03-26-08-53-20-1304219288_EDIT_1.jpg
    227.2 Кб · Перегляди: 27
В мене, з 2000 тіла вже нарахували 4600. Зараз десь тижнів 2, як просрочки. Но достали вже мене, батьків ( я їм розказала, вони зрозуміли, і не піднімають), сусідів моїх батьків, сусідів свекрухи, людей, в яких ми 6 років тому купили будинок...
Мабуть наступний крок буде розсилка в вайбері по сусідах мого місці прописки... Так вони ще в цій розсилці фото моє прикладають. А де взяли і що за фото взагалі не можу зрозуміти...
Як я вас розумію.....з ними я мала справу..ски колаж тварі склипали....через 6 місяців прострочки.....
 
Назад
Угорі Унизу