• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

куди скаржитись на незадекларовану працю

і як так

✩ Premium ✩
Реєстрація
14 Жов 2021
Дописи
1,169
Реакції
1,551
Бали
698
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
і як так не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Минулий роботодавець вирішив кинути мене на 1000 гривень. Неприємно, хоч і сума не така вже й гіганська. Працювала я неофіційно, відповідно в рамках правового поля я не доведу що він мені щось винен... Та й сьогодні виявилось що я не перша така...
Знаю що там всі працюють не офіційно, в зв'язку з чим виникла ідея поскаржитись в компетентні органи (до того ж десь на форумі читала що наразі йде "полювання" за подібними роботодавцями). Так от, куди краще скаржитись і чи буде з цієї скарги щось путнє?
 
Минулий роботодавець вирішив кинути мене на 1000 гривень. Неприємно, хоч і сума не така вже й гіганська. Працювала я неофіційно, відповідно в рамках правового поля я не доведу що він мені щось винен... Та й сьогодні виявилось що я не перша така...
Знаю що там всі працюють не офіційно, в зв'язку з чим виникла ідея поскаржитись в компетентні органи (до того ж десь на форумі читала що наразі йде "полювання" за подібними роботодавцями). Так от, куди краще скаржитись і чи буде з цієї скарги щось путнє?
Жаловвться в госструда.
На счет результата, не уверен
 
Tarass, дякую що направили! :luboff: Буду шукати що їм від мене треба для скарги


Форумчани, якщо хтось скаржився і подіяло - відпишіть будь ласка, ваш досвід може стати корисним не тількі для мене, а й для інших людей
 
Tarass, дякую що направили! :luboff: Буду шукати що їм від мене треба для скарги


Форумчани, якщо хтось скаржився і подіяло - відпишіть будь ласка, ваш досвід може стати корисним не тількі для мене, а й для інших людей
Я не жаловался, но знаю тех, кто это делал. Безрезультатно.
Вот по такому шаблону
 
Минулий роботодавець вирішив кинути мене на 1000 гривень. Неприємно, хоч і сума не така вже й гіганська. Працювала я неофіційно, відповідно в рамках правового поля я не доведу що він мені щось винен... Та й сьогодні виявилось що я не перша така...
Знаю що там всі працюють не офіційно, в зв'язку з чим виникла ідея поскаржитись в компетентні органи (до того ж десь на форумі читала що наразі йде "полювання" за подібними роботодавцями). Так от, куди краще скаржитись і чи буде з цієї скарги щось путнє?
 

По такому шаблону как раз результата не будет. Жестче нужно действовать, за 1000 гривен сейчас людей убивают. Крч, нервы работотаделю подпортить можно и на деньги наказать, сделать так, чтобы пожалел потом.

Форумчани, якщо хтось скаржився і подіяло - відпишіть будь ласка, ваш досвід може стати корисним не тількі для мене, а й для інших людей

Ведение бизнеса без госрегистрации, неоформленные сотрудники и т. п. это тупо ОПГ, то есть дело уголовное... Тем более все вместе взятое другие проблемы порождает: уклонение от оплаты налогов, коррупцию и т. д.
 
Останнє редагування:
дякую:luboff: заповнила гугл форму, сподіваюсь передзвонять

zerodzip, та там навіть не в тій тисячі справа, хай подавляться нею. А в ставленні до людей і тому, що я не перша, а значить і не остання. І моя жага справедливості і того, щоб світ ставав кращим не дає таке терпіти :mad:
А що до штрафів, перевірки комплексно проходять? Тобто інспекція праці така "ну от вам штраф, а інформацію про те, що ви не заплатили за працівників податки передаємо в податкову, чекайте гостей"?
 
Останнє редагування:
і як так, я не знаю где и кем Вы работали, но хочу заметить, что обращение в профсоюзные организации порой эффективнее.
 
zerodzip, кур'єром на доставці ролів (там ще порушень санітарії міліард), профсоюзів в нас нема, хоча є люди, які хочуть створити кур'єрський... Але то вже другий рік підряд організовують і недоорганізовують бо бажаючих брати в тому всьому участь дуже мало
 
Со временем кто-то фильм снимет, сатиру на экономику подработок, про прекариат (новый опасный класс) ?
а в Києві зараз виставка проходить присвячена працівникам гіг-компаній (чи вона вже закічилась, не пам'ятаю)... і є якісь любительські міні фільми із серії "чого я у мами кур'єр"
 
і як так, фильм "Падшие" (2020) смотрели?
 
zerodzip, ні, не дивилась, навіть погуглила аби перевірити... а що там?
 
і як так, крч, долго рассказывать. Но Ваша тема как раз хлёстко поднимается... Рекомендую посмотреть.
 
Назад
Угорі Унизу