• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Купила водійське посвідчення в телеграмі, а в базі його нема

Белочка

Читач
Реєстрація
10 Лис 2021
Дописи
11
Реакції
5
Бали
278
UAH
0.00
Белочка не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня.склалась така ситуація .оформила через телеграм заяву на отримання водійських прав.після отримання на пошті,заплатила велику сумму.в базі прав не має і людина зникла
 
Надеюсь полиция когда увидит ваши права оштрафует вас на еще дохрена... Права она, видите-ли купила...
 
Доброго дня.склалась така ситуація .оформила через телеграм заяву на отримання водійських прав.після отримання на пошті,заплатила велику сумму.в базі прав не має і людина зникла
Так это естественно, потому что не нужно ничего через телеграммы покупать. Через такие телеграмм каналы разве что липу подсунут.
 
Надеюсь полиция когда увидит ваши права оштрафует вас на еще дохрена... Права она, видите-ли купила...
Как, оказывается, все просто: купил права и все. Кстати, пару месяцев назад я слышал подобную историю: девушка купила права через телегу, но пошла в полицию и написала заявление, что продавец обещал, что они будут в базе, а их нет)
Заработала тетка себе новые проблемы)
 
Так это естественно, потому что не нужно ничего через телеграммы покупать. Через такие телеграмм каналы разве что липу подсунут.
Оффтоп
А как же удаление их баз МФо? Столько же отзывов положительных. Не, не может быть кидаловом
 
Потім такі їздять по місту( це жoпa
Чем больше покпателй прав, тем меньше покуптелей прав... Жаль только, что они иногда с собой невинных людей забирают на тот свет. А их самих мне не жалко
 
Доброго дня.склалась така ситуація .оформила через телеграм заяву на отримання водійських прав.після отримання на пошті,заплатила велику сумму.в базі прав не має і людина зникла
Я розумію звісно все...???дуже хотілося права без зайвого гемора і навчання...Але...я б вам радила просто забуть все і підти у автошколу і здати на права як треба...???Про гроші теж забудьте,хтось собі на нг накриє поляну...?????
 
Доброго дня.склалась така ситуація .оформила через телеграм заяву на отримання водійських прав.після отримання на пошті,заплатила велику сумму.в базі прав не має і людина зникла
Добрий день. Ну взагалі це незаконно. Якщо Вам продали без відвідування курсів то Вас кинули. Пишіть заяву в нацполіцію :ahaha:
 
Добрий день. Ну взагалі це незаконно. Якщо Вам продали без відвідування курсів то Вас кинули. Пишіть заяву в нацполіцію :ahaha:
Я звісно не вникала ніколи в такі питання,вперше чую за такі покупки...але мені здається якщо дама напише заяву,собі проблем додасть.Я б таких навіть до автошкол не допускала після таких покупок....
 
Шо ще в телеграмі продають?)?
 
Шо ще в телеграмі продають?)?
мізки не купити... :rolleyes:
Доброго дня.склалась така ситуація .оформила через телеграм заяву на отримання водійських прав.після отримання на пошті,заплатила велику сумму.в базі прав не має і людина зникла
велику - баксів 500 мабуть..
 
Назад
Угорі Унизу