• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

LOANY (ЛОАНІ) менеджер з заборгованості

Swimmer_6565

Читач
Реєстрація
27 Лис 2022
Дописи
5
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Swimmer_6565 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора,маю питання до вас:Кому дзвоним менеджер по заборгованості так званий "Евгений" з Лоані ,ця бикота бачу дуже багато собі дозволяє і його компашка з Сізо ,хто його ставив на місце показали де його миска і коли він має з неї їсти,або писав скаргу в НБУ ?
 
Доброго вечора,маю питання до вас:Кому дзвоним менеджер по заборгованості так званий "Евгений" з Лоані ,ця бикота бачу дуже багато собі дозволяє і його компашка з Сізо ,хто його ставив на місце показали де його миска і коли він має з неї їсти,або писав скаргу в НБУ ?
Вони усі собі богато дозволяють! шліть його на кер та і усе...
 
Вони усі собі богато дозволяють! шліть його на кер та і усе...
Так його компашка просто знайшли з п'ятниці по суботу до 18.00год приблизно ,знайшли абсолютно всіх родичів та близьких в плані дзвінків,такіх віників їм наплили на вуха що я просто в страшному сні не міг представити ,навіть "тестю" який на фронті стоїть за 1.2км від ворога за 24-й раз дозвонилися !
Сьогодні з ним знову говорив теж саме бикує курва і перегинає палку то я йому і сказав за кораблем і сказав що особисто він в мене кошти буде забирати ,з його крику я тільки пучув що будуть примусово зтягувати кошти.
 
Swimmer_6565, і варто було з ними починати говорити? Воно покривало і забило. Вам нерви зайві. Те ж і тестю...
 
Так його компашка просто знайшли з п'ятниці по суботу до 18.00год приблизно ,знайшли абсолютно всіх родичів та близьких в плані дзвінків,такіх віників їм наплили на вуха що я просто в страшному сні не міг представити ,навіть "тестю" який на фронті стоїть за 1.2км від ворога за 24-й раз дозвонилися !
Сьогодні з ним знову говорив теж саме бикує курва і перегинає палку то я йому і сказав за кораблем і сказав що особисто він в мене кошти буде забирати ,з його крику я тільки пучув що будуть примусово зтягувати кошти.
Чим більше ви з ними говорите тем більше вони будуть наяривать вам та вашим рідним! ігноруєте іх і близьким скажіть щоб теж з ними не розмовляли!
 
Swimmer_6565, і варто було з ними починати говорити? Воно покривало і забило. Вам нерви зайві. Те ж і тестю...
Може і так ,але коли почався телефонний терор до близьких та родичів то я думав що я всім треба конкретно резко о восьмій вечора своїм всім родичам я навіть не встигав договорити з тещою як дзвонив батько а за ним вже жінка а вишня на торті сусідка стоїть з ним суп варить і говорить кажу ви ще на чай його запросіть .
В загальному о десятій годині була написана заява в поліцію на них і швидко все прекратилося але це просто збіг не більше
 
Доброго вечора,маю питання до вас:Кому дзвоним менеджер по заборгованості так званий "Евгений" з Лоані ,ця бикота бачу дуже багато собі дозволяє і його компашка з Сізо ,хто його ставив на місце показали де його миска і коли він має з неї їсти,або писав скаргу в НБУ ?
Надо не бояться сразу писать скаргу
 
Назад
Угорі Унизу