• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Loany. Стягнення заборгованості із зарплати.

  • Автор теми Yarka
  • Дата початку
  • Відповіді 37
  • Перегляди 3K

Yarka

Форумчанин
Реєстрація
21 Січ 2019
Дописи
344
Реакції
148
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Yarka не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. Сьогодні отримала листа від приватного нотаріуса, де написано, що із зарплати будуть стягувати 20% на користь цієї кантори. Все з підписами і печатками. Така ж писулька буде відправлена на роботу. В когось таке було? Що робити в даній ситуації? Порадьте щось, бо голова пухне((
 
Доброго дня. Сьогодні отримала листа від приватного нотаріуса, де написано, що із зарплати будуть стягувати 20% на користь цієї кантори. Все з підписами і печатками. Така ж писулька буде відправлена на роботу. В когось таке було? Що робити в даній ситуації? Порадьте щось, бо голова пухне((
для начала проверьте себя здесь: Єдиний реєстр боржників
 
Доброго дня. Сьогодні отримала листа від приватного нотаріуса, де написано, що із зарплати будуть стягувати 20% на користь цієї кантори. Все з підписами і печатками. Така ж писулька буде відправлена на роботу. В когось таке було? Що робити в даній ситуації? Порадьте щось, бо голова пухне((
Гля, и эти тоже? Они что, с ума все посходили? А сколько у вас просрочка по ним?
 
Себе знайшов в реєстрі теж по лоані, нотаріус той самий що і по Монетці мені напис зробив.
Виконавець інший.
 
Найти хорошого адвоката і оскаржити через суд "напис".Щось зовсім ці мфчмошники оборзіли з цими юридичино нікчемними написами.Ну нічого,рішення судів їм трохи мізки вправить.А заодно і продажним виконавцям.
 
cheshire, платити не відмовляюся. Як на роботі пояснити все це? Працюю в школі.
Bob95, напису мені не надсилали.
 
cheshire, платити не відмовляюся. Як на роботі пояснити все це? Працюю в школі.
на работе можно ничего и не объяснять. исп. просто пришлёт письмо в Вашу бухгалтерию, и те им будут отчислять по умолчанию 20% от официального дохода
 
GGWP, 8200 хочуть, тіло 5000 тис, вже не пам'ятаю точно
Yanulya, все, що хочуть. Я порахувала, що мені треба буде 10 місяців виплачувати цю суму
 
Слава богу, у меня их нет, но... другие конторы тоже этим стали пугать...хочу понять, что делать в этом случае - за вся приходит на карту и алименты тоже...с чем идти к юристам, если все счета заблочат????
 
Yanulya, в мене зарплата маленька, дуже. Молодим вчителям мало платять. Але, боюся, щоб не звільнили... Працюю по договору.
Yanulya, скільки у вас мфо і скільки часу прострочка?
 
Yanulya, в мене зарплата маленька, дуже. Молодим вчителям мало платять. Але, боюся, щоб не звільнили... Працюю по договору.
Yanulya, скільки у вас мфо і скільки часу прострочка?
Держитесь, коллега!!!
Держитесь, коллега!!!
Не думаю, что уволят, в конце концов, это ваша зп...и как вы ее распределяете - это ваше дело...в школах администрация нее несёт ответственности за финансовые дела учителей ...
 
Назад
Угорі Унизу