• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Логіка застосовування пільг до військовослужбовців.

random_nickname

✩ Premium ✩
Реєстрація
20 Січ 2019
Дописи
917
Реакції
680
Бали
5,255
UAH
37.50
Ваш пол
Мужской
Всім привіт.
В своєму щоденнику я вже описував те, що зараз займаюсь поверненням коштів за надмірно сплачені відсотки під час служби.
І деякі кредитори повернули кошти по кредитам, які були отримані під час служби.

При цьому один з кредиторів зазначив досить цікаву інформацію:
1673952268266.png


Тобто, повернення відбулося не тільки за кредити, які були отримані під час служби, а і після неї.

Питання - це правильна чи помилкова логіка кредитора?
Якщо логіка правильна, тоді буду далі пушити кредиторві ще зверху:)
 
Всім привіт.
В своєму щоденнику я вже описував те, що зараз займаюсь поверненням коштів за надмірно сплачені відсотки під час служби.
І деякі кредитори повернули кошти по кредитам, які були отримані під час служби.

При цьому один з кредиторів зазначив досить цікаву інформацію:
Переглянути вкладення 124847

Тобто, повернення відбулося не тільки за кредити, які були отримані під час служби, а і після неї.

Питання - це правильна чи помилкова логіка кредитора?
Якщо логіка правильна, тоді буду далі пушити кредиторві ще зверху:)
Пільги надаються лише на час проходження військової служби.
 
Виникло ще одне питання.
Кредитор під час військової служби максимально ігнорував запити списання всіх відсотків\штрафів, посилаючись на неправильні закони та їх логіку.
Щоб було зрозуміло - під час служби не вдалось врегулювати питання, протягом наступних 2 років після служби - також.
Аж через 2 роки передали запит до виконавця.
І списали 3 тіла через ВП.

Чи є сенс подавати запит на повернення коштів?
Чи потрібно було вирішувати під час служби?
 
Виникло ще одне питання.
Кредитор під час військової служби максимально ігнорував запити списання всіх відсотків\штрафів, посилаючись на неправильні закони та їх логіку.
Щоб було зрозуміло - під час служби не вдалось врегулювати питання, протягом наступних 2 років після служби - також.
Аж через 2 роки передали запит до виконавця.
І списали 3 тіла через ВП.

Чи є сенс подавати запит на повернення коштів?
Чи потрібно було вирішувати під час служби?
upd. з Надією Yuristo2020 розібрались
в цілому, пільги мають застосовуватись
 
Назад
Угорі Унизу