• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Луцьк зустрічає

ПАННОЧКА

НЕСКОРЕНА
✩ Premium ✩
Реєстрація
9 Кві 2019
Дописи
15,597
Реакції
35,911
Бали
5,565
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
ПАННОЧКА не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Завтра зустріч форумчан у Луцьку. Знаю що часу обмаль,але так вийшло з бухти барахти. Якщо є в когось можливість, під'єднуйтеся)))))) Пишіть в ЛК.

Калликим не надійтесь туди потрапити. Нюх спрацьовує чудово. І не раджу. Роздержавлення,як собака ганчірку. Або в Стир скинемо. ))))З мосту)))
Post automatically merged:

Мда,супер звернення,що нібудь написало.))))) Але розумні зрозуміють,,а для інших лабіринт))))
 
Завтра зустріч форумчан у Луцьку. Знаю що часу обмаль,але так вийшло з бухти барахти. Якщо є в когось можливість, під'єднуйтеся)))))) Пишіть в ЛК.

Калликим не надійтесь туди потрапити. Нюх спрацьовує чудово. І не раджу. Роздержавлення,як собака ганчірку. Або в Стир скинемо. ))))З мосту)))
Post automatically merged:

Мда,супер звернення,що нібудь написало.))))) Але розумні зрозуміють,,а для інших лабіринт))))
В Стир не потрiбно...:nonon:Бо припливе в мiй населений пункт прямiсiнько...Там i так що хоч плавае.Не варто забруднювати водойми ще й ними))
 
думками з вами, камради! потрібно буде тренуватись скину вам телефон солоденького пед..ка з правового альянсу телефонує каже я юрист, а я йому кажу ні ти на х... відїзжаєш, чому він образився??)))
 
я хотів би зустрітися з місцевими для вирішення нашої проблеми, допомоги один одному, проконсультуватися.
 
Дуже шкода що не зможу прїхати, на роботі буду. Хочеться побачитись та поділитись досвідом на живо?
 
Луцьк знову зустрічає....
Організовується зустріч 09,11.
Явка обов'язкова)))))
Умови: ПРИЙТИ ,на зустріч)))!!!!!!!!!!!!!!
Деталі: ок(в лічку))))))))))
 
Ви б ділились тим як зустрілись ) я частково з Волині )))
 
Підтримую... Збираюсь.
Я чекатиму,))))))
Post automatically merged:

Ви б ділились тим як зустрілись ) я частково з Волині )))
Не зрозуміла??? До Луцька далеко)?)) Є людина ,яка живе близько 100 км від Луцька і зголосилася зустрітися
 
И я хочу!)))) очень. В Луцке не была ни разу!)
 
Регіональні зустрічі пішли) чудесненько! Може і до Прикарпаття добереться
 
Назад
Угорі Унизу