• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Луцьк зустрічає

Знаю, що у вас там є якась дуже знатна піцерія! Ну і замок ...)))
 
Я знаю з Луцька мінімум 3 як ми, які досі пролонгують, і бояться. Ніяк не можу їх заманити на цей сайт.
І на зустріч не захочуть??
Post automatically merged:

Чи у вас там якачь інша темка щодо піцерійки?)))
Нууу,є на думці.... )>))))
 
І на зустріч не захочуть??
Можливо, дійсно таких людей слід запросити, якщо бояться на форум спочатку потрапляти. Мене, наприклад форум врятував, а ті люди які не знають про форум чи не хочуть читати, то мені їх шкода
 
Чи у вас там якачь інша темка щодо піцерійки?)))
Нууу,є на думці....
Можливо, дійсно таких людей слід запросити, якщо бояться на форум спочатку потрапляти. Мене, наприклад форум врятував, а ті люди які не знають про форум чи не хочуть читати, то мені їх шкода
Півроку тому форум був не настільки відомий. Меньше інформації... Хоча команда форуму працювали,, в поті лиця'''.
Велика Дяка!!!
Зараз тут знайдеш все ,що потрібно....
Про деякі методи ,я також хотіла б обговорити на зустрічі....
Post automatically merged:

Нi, просто самому цiкаво стало що це за пiцерiя така)) просто є декiлька закладiв зi смачною пiцею)
Зі сучасних піцерій подобається в ,,Теревені". А так найсмачніша та найулюбленіша була по вул. Л. Українки (((
 
Люди на стільки ста
І на зустріч не захочуть??
Post automatically merged:


Нууу,є на думці.... )>))))
Люди просто стали такі забиті,нічого не хочуть чути,говорять що виходу немає, платять відсотки,беруть нові займи,один чоловік відправив жінку в Польщу,сам сидить з дітьми("справжній мужчина")а вона бідна паше на пролонгації, але все одно тих грошей нехватає, і їх нічого так і не вчить. Раз вийшли на прострочки ,витримали 2місяці, а потім це капець,ті всі нарахування їм заплатили,не витримали дзвінків. Ну і як до них достукатися?
 
Люди на стільки ста
Люди просто стали такі забиті,нічого не хочуть чути,говорять що виходу немає, платять відсотки,беруть нові займи,один чоловік відправив жінку в Польщу,сам сидить з дітьми("справжній мужчина")а вона бідна паше на пролонгації, але все одно тих грошей нехватає, і їх нічого так і не вчить. Раз вийшли на прострочки ,витримали 2місяці, а потім це капець,ті всі нарахування їм заплатили,не витримали дзвінків. Ну і як до них достукатися?
Я вам скажу, що ще десь місяців 10 тому, я почула від знайомого про канал на ютюбі, як там з калами спілкуються, а потім цей знайомих забив на свої мфо і чухнув в Лондон, і мені порадив не платити теж...але мені було лячно тоді. Треба було мені його послухати, зберегла би мінімум 30000 грн, нерви і пару друзів (якщо вони друзі були )...а тоді дійсно було дуже страшно морозитись від мфо
 
Назад
Угорі Унизу