• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Луцьк зустрічає

Я вам скажу, що ще десь місяців 10 тому, я почула від знайомого про канал на ютюбі, як там з калами спілкуються, а потім цей знайомих забив на свої мфо і чухнув в Лондон, і мені порадив не платити теж...але мені було лячно тоді. Треба було мені його послухати, зберегла би мінімум 30000 грн, нерви і пару друзів (якщо вони друзі були )...а тоді дійсно було дуже страшно морозитись від мфо
Та я теж як вспомню так и вздрогну... мабуть якби мені хтось так говорив я б боялась , з того страху 80000 їм віддала, були прострочки великі,але все одно лазила в інеті шукала відповіді,що робити...і зараз згадую,що на цей форум теж попадала,але якось ,чомусь не зупинилась,не прочитала більше,не зареєструвалась. І віддавала їм,позичала, боялась, 1000₴ досі по трохи віддаю.
Post automatically merged:

Та я теж як вспомню так и вздрогну... мабуть якби мені хтось так говорив я б боялась , з того страху 80000 їм віддала, були прострочки великі,але все одно лазила в інеті шукала відповіді,що робити...і зараз згадую,що на цей форум теж попадала,але якось ,чомусь не зупинилась,не прочитала більше,не зареєструвалась. І віддавала їм,позичала, боялась, 1000₴ досі по трохи віддаю людям.
 
Та я теж як вспомню так и вздрогну... мабуть якби мені хтось так говорив я б боялась , з того страху 80000 їм віддала, були прострочки великі,але все одно лазила в інеті шукала відповіді,що робити...і зараз згадую,що на цей форум теж попадала,але якось ,чомусь не зупинилась,не прочитала більше,не зареєструвалась. І віддавала їм,позичала, боялась, 1000₴ досі по трохи віддаю.
Post automatically merged:
Та за два роки такого рабства я їм ще більше віддала. Просто в мене минулого року був момент, коли я повністю всіх їх закрила, але довелось знову залізли в цю яму (були причини). От тоді був шанс взяти і не віддавати, а я знову лонгувала, лонгувала, брала нові, перезичала і ........добре, що опинилась тут!
P.s. Луцьк до зборів!))))))
 
Молодцы Луцк.Может после вас и Луганская обл хоть какой-то себя проявит,а то у меня такое ощущение будто я одна с этими мфо.А все правильные и без проблем.
Ви не одна.. просто на форумі про Вас ще не знають))))
Post automatically merged:

Ця зустріч тепер дуже важлива для мене(особисто))))) щось я розкисай((
Post automatically merged:

Рівно тиждень до зустрічі!!!!
Post automatically merged:

Хто надумав????
 
Останнє редагування:
Залюбки!
А ти вже домовилась з коханим, коли до нас нашу Зірочку відпустить?)))
Не тревожь мне душу ,скрипка...((((((

Проблеми не відпускають. В дочки температура,живіт болить..... Лягає в лікарню.Боюсь щоб чистку не робили((((((....
Ні,все БУДЕ ДОБРЕ!!!!)))))))
 
Не тревожь мне душу ,скрипка...((((((

Проблеми не відпускають. В дочки температура,живіт болить..... Лягає в лікарню.Боюсь щоб чистку не робили((((((....
Ні,все БУДЕ ДОБРЕ!!!!)))))))
Все буде добре!!!)))
І ніяк інакше!!!
Ми з вами! :give_heart:
 
Все буде добре!!!)))
І ніяк інакше!!!
Ми з вами! :give_heart:
Я знаю, Дякую))))) і я завжди з форумчанами)))
Post automatically merged:

Запрошуємо до Луцька на зупинці форумчан.
09,11,2019.)))))
Post automatically merged:

Час спливає!!!!! Зустріч у Луцьку.
  • 09,11,2019р
  • Детальніше в ЛК
 
Останнє редагування:
Цікавеньке про Луцьк)
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Цікавеньке про Луцьк)
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Безмежно Дякую!!!!!!
Слів немає!!
Порадувала))))))))
В підземеллі я пропрацювала 2р ,підлітком!!!!.... Ех,є що згадати.....
А Сашко Положинський молодець...
Ще б Монатік підключився))))...

Значить нас у Луцьку та ближніх смт,сіл немає,,,,, боржників'''''!!!!
Зустріч відбудеться у суботу 09,11,2019р
О 15.00год
Детальніше в ЛК
 
Безмежно Дякую!!!!!!
Слів немає!!
Порадувала))))))))
В підземеллі я пропрацювала 2р ,підлітком!!!!.... Ех,є що згадати.....
А Сашко Положинський молодець...
Ще б Монатік підключився))))...

Значить нас у Луцьку та ближніх смт,сіл немає,,,,, боржників'''''!!!!
Зустріч відбудеться у суботу 09,11,2019р
О 15.00год
Детальніше в ЛК
То прикольний такий проект) а шо Монатік теж ваш?)))
 
Назад
Угорі Унизу