• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Лудоман в пошуку сенсу життя

Щодо форзи, сьогодні прислали)))
 

Вкладення

  • Screenshot_20221226_141545_Revolut.jpg
    Screenshot_20221226_141545_Revolut.jpg
    36.6 Кб · Перегляди: 119
Сьогодні отримав повернення від Кредиткаси. Досить вагому суму виплатили.
Всього 8\20 компаній вже виконали повернення. Після новорічних свят ще повоюємо.
 
Поїхали далі.
Зараз займаюсь поверненням відсотків за період служби в мфо.
Всього 20 запитів, всі направляв електронною поштою, до частини в копію додавав НБУ.
Направляв наприкінці листопада і вже є декілька позитивних результатів:)
1 Creditkasa - взяли в роботу, відповідь протягом 30 днів
2 SosCredit - взяли в роботу, довго виносили мізок необхідністю відправки на юридичну адресу - у підсумку прийняли доки, розглядають
3 Dinero - відповіли на другий день запиту, через тиждень повернули кошти.
4 Loany - відповіли на третій день запиту, через тиждень повернули кошти
5 CCLOAN - вимагають відправку документів виключно на юридичну адресу, хоча самі пишуть про те, що поки що не приймають кореспонденцію взагалі
6 Crediton - запросили оригінал форми 5 на юри
7 Mycredit - повернули кошти на другий день
8 Kf ua - прийняли запит, розглядають
9 Bistrozaim - направив доки, але виявилось, що в них змінилась ТОВка, запит сформую повторно трохи згодом.
10 Cashberry - направив доки, розглядають
11 TopCredit - номери не активні, але НБУ повідомили, що ліцензія дійсна, тому мають надати відповідь.
12 Cashinskiy - повідомили в листі, що займаюсь криміналом, так як в анкеті повідомив, що не є військовим(що цікаво, що у них раніше цього пункту і не було). Скаргу в нбу залишив.
13 Cashme - повідомили, що по старим кредитам минув термін позовної давності, а от за поточний кредит, якому 4 роки, готові списати всі відсотки. Також передав скаргу в НБУ.
14 CreditUp - взяли в роботу, нададуть відповідь протягом 30 днів.
15 Groshivsim - номери не активні, ліцензія є. Чекаю відповідь.
16 Forzacredit - номери не активні, ліцензії немає.
17 Cashup - номери не активні, ліцензії немає.
18 Creditplus - повернули кошти на другий день запиту.
19 Miloan - вимагають УБД, хоча ця норма закону актуальна з 2021 року тільки. Скаргу до НБУ направив.
20 vashagotivochka - немає ліцензії, але мають надати відповідь.

Поки що все, згодом буду оновлювати.
Добрый день , а можешь поподробней рассказать что ты им пишешь , что они тебе проценты возвращают ?)
я сейчас в армии , то может и у меня получится ??))
 
Добрый день , а можешь поподробней рассказать что ты им пишешь , что они тебе проценты возвращают ?)
я сейчас в армии , то может и у меня получится ??))
Запит їм на пошту.
Відразу пропиши заяву і додай фото форми 5/військового.
Протягом 30 днів нададуть відповідь, але не всі
Зразки заяв можна в інтнернеті знайти
 
Таліон почав розсилки рідним робити, які ж молодці.
Прицьому найсмішніше, що манівео вже прибрали інформацію щодо переуступлення вимоги.
Певно, передсмертні конвульсії у таліону.
 
Цікава історія по Таліону(манівео).
В листопаді пропонували тіло + 25%.
В грудні пропонували тіло.
В січні пропонують 50% від тіла.

Може через місяць взагалі забудуть?
 
Цікава історія по Таліону(манівео).
В листопаді пропонували тіло + 25%.
В грудні пропонували тіло.
В січні пропонують 50% від тіла.

Може через місяць взагалі забудуть?
А мене Таліон передає регіональним колекторам? без будь-яких пропозицій, тіло *4 буде їм сильно жирно
 
А мене Таліон передає регіональним колекторам? без будь-яких пропозицій, тіло *4 буде їм сильно жирно
Мені десь те саме написали
Але ви десь чули про міських колекторів?
Чи обласних?
 
Поїхали далі.
Зараз займаюсь поверненням відсотків за період служби в мфо.
Всього 20 запитів, всі направляв електронною поштою, до частини в копію додавав НБУ.
Направляв наприкінці листопада і вже є декілька позитивних результатів:)
1 Creditkasa - взяли в роботу, відповідь протягом 30 днів
2 SosCredit - взяли в роботу, довго виносили мізок необхідністю відправки на юридичну адресу - у підсумку прийняли доки, розглядають
3 Dinero - відповіли на другий день запиту, через тиждень повернули кошти.
4 Loany - відповіли на третій день запиту, через тиждень повернули кошти
5 CCLOAN - вимагають відправку документів виключно на юридичну адресу, хоча самі пишуть про те, що поки що не приймають кореспонденцію взагалі
6 Crediton - запросили оригінал форми 5 на юри
7 Mycredit - повернули кошти на другий день
8 Kf ua - прийняли запит, розглядають
9 Bistrozaim - направив доки, але виявилось, що в них змінилась ТОВка, запит сформую повторно трохи згодом.
10 Cashberry - направив доки, розглядають
11 TopCredit - номери не активні, але НБУ повідомили, що ліцензія дійсна, тому мають надати відповідь.
12 Cashinskiy - повідомили в листі, що займаюсь криміналом, так як в анкеті повідомив, що не є військовим(що цікаво, що у них раніше цього пункту і не було). Скаргу в нбу залишив.
13 Cashme - повідомили, що по старим кредитам минув термін позовної давності, а от за поточний кредит, якому 4 роки, готові списати всі відсотки. Також передав скаргу в НБУ.
14 CreditUp - взяли в роботу, нададуть відповідь протягом 30 днів.
15 Groshivsim - номери не активні, ліцензія є. Чекаю відповідь.
16 Forzacredit - номери не активні, ліцензії немає.
17 Cashup - номери не активні, ліцензії немає.
18 Creditplus - повернули кошти на другий день запиту.
19 Miloan - вимагають УБД, хоча ця норма закону актуальна з 2021 року тільки. Скаргу до НБУ направив.
20 vashagotivochka - немає ліцензії, але мають надати відповідь.

Поки що все, згодом буду оновлювати.

Вітаю. Підскажи плз як це працює, повернення відсотків?
Якщо в мене за останні 5років було 200кредит в 30 різниз мфо. Щось можна собі повернути?
 
Вітаю. Підскажи плз як це працює, повернення відсотків?
Якщо в мене за останні 5років було 200кредит в 30 різниз мфо. Щось можна собі повернути?
Це стосується тільки періоду, коли проходив військову службу
 
Дуже тебе розумію. Лудоманив міцненько. Одна порада від мене- Займись чимось. Вчися. Мені допомогло. Не ставлю більше 2х років.
Як допомогти позбутися цієї лудоманії??
Доброго дня, форумчани.
Вирішив створити свій щоденник щодо планів на майбутнє. Основна мета - повна відсутніть боргів та повернення деяких сум від МФО(про це опишу нижче).

Коротко розповім про свій життєвий шлях:

З дитинства займаюсь ставками. Спочатку це була спортліга, далі фаворіт\паріматч\1хбет.
Ставив довгий час на різні види спорту, вважав себе досить непоганим експертом(по програванню коштів, ага).
В роки навчання в університеті програвав стипендії, в 2016 влаштувався на роботу і вже через півроку почав залазити до МФО.
На початку суми були невеликі, звісно. 1000-2000 грн, загалом 5-6 організацій в перший період. Зараз згадую той перший раз, коли почали телефонувати колектори - місця собі не знаходив, але через декілька днів признався батькам. Рідні допомогли і від стресу десь місяців 2-3 гарненько тримався, навіть не міг в сторону мфо дивитись.
А потім стан спокою, знову кредити, знову ставки. Причому перші ставки для того, щоб виграти щось, а наступні кредити для того, щоб відігратись. І так по колу.
Втратив стосунки з дівчиною, які були найбільш тривалими в житті. Втратив роботу, ледь не потрапивши за грати. Далі нова робота, дохід вже вище, а ситуація рівно та ж - програвання кредитних ккоштів або зарплатні(в день її отримання). І завжди було цікаво визначати свою логіку після програшу - відразу починав цінувати свій труд, свої зусилля. Але ситуація повторювалась, суми зростали, кількість МФО також.

Наприкінці 2017 прийняв рішення піти до ЗСУ, тому що до цього ніяки психологи\гадалки не змогли допомогти. Вважав, що армія зможе змінити відношення до життя.
І так, відношення дійсно змінилось! Почав триматись...
...Вистачило мене аж на 2 місяці. Згадую, що відразу виграв навіть невелику суму, але згодом канонічно її програв. І, звісно, вліз в борги.
Батьки знову допомогли, через тиждень ситуація повторюється. Було навіть таке, що батьки давали кошти, закривав кредити і в цей же день по новому програвав.
І ні, я це не робив для того, щоб зруйнувати родину чи зіпсувати життя батькам. Просто не тримав себе в руках.
За півроку до завершення служби набрався кредитів близько в 12 організаціях і просто перестав їх платити. Кількість дзвінків від МФО за листопад-грудень-січень 2018-2019 можна в тисячах рахувати.
Але найжахливіше, що ту ситуацію через деякий час я сприймав як щось таке, що не є не нормальним. "Колись закінчу ставити", думав я собі.
Після виходу з армії трохи намагався вирішити питання з конторами, дещо перестав так інтенсивно ставити. Згодом змінив роботу, але залежність залишилась і кредити набирались по новому колу.
Так, були період в декілька місяців, коли тримав себе в руках, заводив нові відносини, робив гарні покупки. Але все одно з часом зривався.
І от найсумніше те, що навіть військове вторження рашки в лютому 2022 не вплинуло на мене. Я отримав на той період досить багато виплат з роботи, були додаткові виплати для підтримки співробітників. Завдяки ним міг закрити всі борги(ну, майже) і в цілому підтримувати батьків, які на той момент не могли працювати. Але я програвав кошти. За це максимально себе ненавиджу, але час не має зворотньої можливості. Згадую, як в 2016-2017 мріяв про зарплату в 10 000 грн, а згодом про дещо більші суми.
І фактично я зараз маю досить хороший дохід, якого достатньо для побутових витрат та часткого закриття боргів. Кошти цінуються, коли ти їх маєш фізично, а не на рахунку в букмекерській конторі.

Станом на листопад 2022 прийняв наступні рішення:
- Перестати ставити повністю. Так, я вигравав колись досить не малі суми, але це одиничні випадки.
- Закрити поточні борги перед МФО.
- Зайнятись поверненням грошових коштів за надмірно сплачені відсотки\щтрафи\пеню. Наприкінці листопада прописав листи в електронному форматі до МФО.

За мету ставлю собі досягнути фінального результату в травні-червні 2023 року.

В цій темі та коментарах до неї буду ділитись поточним станом речей.
Хотілось би, щоб моя праця над собою була корисною не тільки для мене, а і для інших форумчан, які ще в пошуку себе:)

На поточний момент маю заборгованість в 13 компаніях:
1. Мікрокредіт(взятий в 2018 році) - немає запису в убкі, не телефонують взагалі
2. Кешмі(взятий в 2018 році) - не відреагували на запит списання відсотків, передали суму тіла + відсотків до податкової. 02.12 відписали, що спишуть відсотки до тіла.
3. Кешинський(взятий в 2018 році) - хочуть 2 тіла вже близько року.
4. Монетка(взятий в 2022 році) - не телефонують довгий період
5. Єврогроші(взятий в 2022 році) - не телефонують, договір у ЄАПБ, хочуть близько 2 тіл
6. Кф.юа(взятий в 2022 році) - не телефонують, сайт не працює
7. Форзакредит(взятий в 2022 році) - не телефонують, але передали до фастфінанс. До кінця року пропозиція - 80% від тіла.
8. Манівео(взятий в 2022 році) - передали таліону, чекаю пропонування тіла або близької до цього суми.
9. Бананакредіт(взятий в 2022 році) - не телефонують
10. Зекредіт(взятий в 2022 році) - не телефонують
11. Кредіткаса(взятий в 2022 році) - інколи нагадують про себе
12. Швидкогроші(взятий в 2022 році) - не телефонують
13. Качай(взятий в 2022 році) - не телефонують

Буду редагувати цей пост і оновлювати по мірі закриття кредитів на більш-менш адекватних умовах.
Скажіть, як допомогти людині справитися з лудоманією?!
 
Останнє редагування:
Як допомогти позбутися цієї лудоманії??

Скажіть, як допомогти людині справитися з лудоманією?!
Прочитайте цілий розділ на форумі є про то. Головне бажання лудомана і Ваша підтримка.
 
Як допомогти позбутися цієї лудоманії??

Скажіть, як допомогти людині справитися з лудоманією?!
Нічого не допоможе, крім сили волі.
Будь які обмеження(блок карток, блок аккаунтів, зміна телефону і т.д.) лиш викличуть більш сильне бажання грати.
Будь які лекції з моралі теж не допоможуть.
Навпаки, ігнор гравця оточенням може допомогти. Втрачаючи довіру, людина намагається її відновити. Якщо не зовсім пропаща, звісно.

І не контролюйте - це лиш викличе агресію і сриви.
 
І ще постійна зайнятість, щоб часу взагалі не лишалося.
Так. Постійна думка про проблему змінює не в кращу сторону бажання працювати чи вчитись.
Але треба вміти чітко розмежовувати одне з іншим.
 
В окремих темках публікую свої дії, а тут забуваю, от жеш.
Сьогодні мінуснув таліон і в цілому залишилось не так багато до фінішу.
Паралельно в грудні-січні досить багато МФО повернули кошти за попердні займи.
Ділюсь переліком нижче:
1 Creditkasa - Через 30 днів виконали повернення
2 SosCredit - Виконали повернення приблизно через 2 тижні
3 Dinero - відповіли на другий день запиту, через тиждень повернули кошти.
4 Loany - відповіли на третій день запиту, через тиждень повернули кошти
5 CCLOAN - вимагають відправку документів виключно на юридичну адресу, хоча самі пишуть про те, що поки що не приймають кореспонденцію взагалі
6 Crediton - запросили оригінал форми 5 на юридичну адресу
7 Mycredit - повернули кошти на другий день
8 Kf ua - кеш кф відморозились, а форза зараз не працює адекватно, тому відповідь ще довго буду чекати
9 Bistrozaim - направив доки, але виявилось, що в них змінилась ТОВка, сформував ще один запит - безуспішно.
10 Cashberry - повернули кошти приблизно через місяц
11 TopCredit - номери не активні, але НБУ повідомили, що ліцензія дійсна, тому мають надати відповідь. Але не надали, чекаю після війни
12 Cashinskiy - повідомили в листі, що займаюсь криміналом, так як в анкеті повідомив, що не є військовим(що цікаво, що у них раніше цього пункту і не було). Скаргу в нбу залишив - безуспішно, гроші не повертають, а за діючим кредитом вимагають 2 тіла.
13 Cashme - повідомили, що по старим кредитам минув термін позовної давності, а от за поточний кредит, якому 4 роки, готові списати всі відсотки. Також передав скаргу в НБУ - безуспішно. На звязок більше не виходять.
14 CreditUp - повернули кошти через 20 днів приблизно.
15 Groshivsim - номери не активні, ліцензія є. Чекаю відповідь після війни
16 Forzacredit - номери не активні, ліцензії немає. Ситуація схожа з кф.юа(цікаво, чому?)
17 Cashup - номери не активні, ліцензії немає, відповіді не дочекаюсь скоріш за все.
18 Creditplus - повернули кошти на другий день запиту.
19 Miloan - вимагають УБД, хоча ця норма закону актуальна з 2021 року тільки. Скаргу до НБУ направив - після неї повернули кошти, але частково.
20 vashagotivochka - немає ліцензії, але мають надати відповідь. Відморозились, що ТОВка вже не дійсна, але старий кредит закрили(який близько 3 років вісів).
21 КредитКапітал - викупили мій кредит по мілоану, накинули зверху ВП. Після запиту через 2 тижні повернули кошти.

Тобто, приблизно 50% компаній виконали повернення в перший місяць після запиту.
Відсоток був би вище, але деякі компанії відно старі, деякі без ліцензій, тому і повернення є проблематичним.
Звертаю увагу, що всі запити відправляв виключно в електронному форматі.
Весною планою ще направити листи, щоб деякі компанії теж зашевелились.
Але це згодом.
 
Красава. А з приводу лудоманії,напишу словами класика: "Борітеся- поборите".
 
Назад
Угорі Унизу