• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Львівська область! Багато нас?

Шушаніка

Мала🥰
Команда форуму
Модератор
Реєстрація
21 Бер 2020
Дописи
22,830
Реакції
46,080
Бали
6,240
UAH
5.09
Ваш пол
Женский
Шушаніка не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Цікаво,а скільки нас у Львівській області?Може б літом якусь зустріч організувати! Познайомитися!Поспілкуватися!
 
В гості до МФО зайти
 
Цікаво,а скільки нас у Львівській області?Може б літом якусь зустріч організувати! Познайомитися!Поспілкуватися!
З радістю,і решта "соучастников" треба запросити!!!!Пропоную десь у горах,з палатками!!
 
В гості до МФО зайти
А для чого до них ідти? Можна без цього обійтися!
З радістю,і решта "соучастников" треба запросити!!!!Пропоную десь у горах,з палатками!!
Можна з палатками!Я палатку маю велику! Люблю подорожі!Правда в горах не була,прохлопала це питання!
Я з області!Рада знайомству!Як на рахунок зустрічі? Підтримуєте!?!
 
Цікаво,а скільки нас у Львівській області?Може б літом якусь зустріч організувати! Познайомитися!Поспілкуватися!
Я вже би зустрівся щоб знати як далі бути в мене тільки початок армагедону?
 
Я вже би зустрівся щоб знати як далі бути в мене тільки початок армагедону?
Скільки прострочка? Скільки мфо?Перше треба заспокоїтись! Поміняйте сімку,розкажіть близьким,друзям на роботі,попередьте тих кого можуть знайти!Ви не одні!В вас є підтримка!!!
 
Скільки прострочка? Скільки мфо?Перше треба заспокоїтись! Поміняйте сімку,розкажіть близьким,друзям на роботі,попередьте тих кого можуть знайти!Ви не одні!В вас є підтримка!!!
Подзвонив я у Львові до адвоката з юридичної фірми а він мені врубав що може бути кримінальна відповідальність і треба спілкуватися з МФО не ставити блок а то це буде їм на користь що уникаю
Просрочка тільки почалася 6-7 днів по трьом МФО а ще 6 пролонговані
 
Подзвонив я у Львові до адвоката з юридичної фірми а він мені врубав що може бути кримінальна відповідальність і треба спілкуватися з МФО не ставити блок а то це буде їм на користь що уникаю
Просрочка тільки почалася 6-7 днів по трьом МФО а ще 6 пролонговані
Очень интересно, а о чем с ними общаться он Вам не рассказывал? ?
Можете название фирмы сказать?
 
Подзвонив я у Львові до адвоката з юридичної фірми а він мені врубав що може бути кримінальна відповідальність і треба спілкуватися з МФО не ставити блок а то це буде їм на користь що уникаю
Просрочка тільки почалася 6-7 днів по трьом МФО а ще 6 пролонговані
Я консультувалася з знайомої-юриста на початку прострочка,вона мене заспокоїла,мфо в суд не подають,в гості не приїзжають,будуть дзвінки.Через певний період будуть пропонувати тіло тоді узгоджувати.Я ка кримінальна відповідальність?Це цивільно-правові стосунки.І квартиру не заберуть,і з роботи не виженуть!А і за кордон можна їхати!Не ходіть більше до того юриста.В мене 19 мфо і банки,прострочка по деяких майже 2 місяці.
 
Я консультувалася з знайомої-юриста на початку прострочка,вона мене заспокоїла,мфо в суд не подають,в гості не приїзжають,будуть дзвінки.Через певний період будуть пропонувати тіло тоді узгоджувати.Я ка кримінальна відповідальність?Це цивільно-правові стосунки.І квартиру не заберуть,і з роботи не виженуть!А і за кордон можна їхати!Не ходіть більше до того юриста.В мене 19 мфо і банки,прострочка по деяких майже 2 місяці.
Я дзвонив і він мені розповів таке , нібито вони мені дали а я не хочу віддавати і це шахрайство 190 стаття
 
Я дзвонив і він мені розповів таке , нібито вони мені дали а я не хочу віддавати і це шахрайство 190 стаття
А він з мфо не співпрацює?Поки що вам юрист не потрібен.А за консультацією зверніться до юристів з форуму,один є зі Львова Меркато!
 
Подзвонив я у Львові до адвоката з юридичної фірми а він мені врубав що може бути кримінальна відповідальність і треба спілкуватися з МФО не ставити блок а то це буде їм на користь що уникаю
Просрочка тільки почалася 6-7 днів по трьом МФО а ще 6 пролонговані
Это вы случаем не с адвокатом из мфо общались:
 
Назад
Угорі Унизу