• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Львівська область! Багато нас?

Мене як позичальника ТАК, але ж всім рідним/близьки, сусіди/родичі всеодно будуь дзвонити

І якщо відключити сім карту, то як знати про пропозиції закрити кредит за тіло
Пізніше включите, почитаєте смс..
 
Хех, плюс один бандерштатівець))))) приймайте в сім'ю. Як там з зустріччю? Будуть якісь зібрання анонімних кредитоголіків чи кредитоманів?
Планировать,то планировали ..Но никак))
Мене як позичальника ТАК, але ж всім рідним/близьки, сусіди/родичі всеодно будуь дзвонити

І якщо відключити сім карту, то як знати про пропозиції закрити кредит за тіло
Смс на старый номер, имейл,письма.О таком они сообщат.Не переживайте)
 
Я через 2 роки приїду з Польщі закрию позакриваю ті шарашкині контори в мене їх 30 і 5 банків і до вас підтянусь:)))на пивас
 
Litvinenko_Nika, як кажуть "если долго мучитса , что нибудь получитса"(пардон, моя письмова російська не дуже))) думаю, якось та й зорганізуємось)
 
Я через 2 роки приїду з Польщі закрию позакриваю ті шарашкині контори в мене їх 30 і 5 банків і до вас підтянусь:)))на пивас
За 2 роки багато що змінитися може.
Зокрема бажання щось їм взагалі віддавати.
 
Звичайно..Я тільки за)
Раз так, треба кинути клич серед активних юзерів, вибрати дату і час, і вирішити чи якийсь генделик, чи шашличок на природі, чи ,як пропонували раніше, виїзд з палатками в Карпати.
 
Раз так, треба кинути клич серед активних юзерів, вибрати дату і час, і вирішити чи якийсь генделик, чи шашличок на природі, чи ,як пропонували раніше, виїзд з палатками в Карпати.
Я смогу не раньше августа..Увы и ах))
 
Вчера был в Червонограде только) так что, если сходка, то я в теме)
 
Мене як позичальника ТАК, але ж всім рідним/близьки, сусіди/родичі всеодно будуь дзвонити

І якщо відключити сім карту, то як знати про пропозиції закрити кредит за тіло
Вставьте ту карту у якісь лєвий телефон і час від часу просто дивіться, що вам там прийшло цікавого)
даже я во Львове бываю, не с кем встретится))
Как это не с кем? А я? Буду безумно рада! ;)
 
Назад
Угорі Унизу