• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Львівський супер помічник по конкретному рішенню питань з МФО

  • Автор теми Volk13d
  • Дата початку
  • Відповіді 41
  • Перегляди 2K

Volk13d

✩ Premium ✩
Реєстрація
18 Лют 2020
Дописи
3,354
Реакції
6,122
Бали
4,360
UAH
4.50
Ваш пол
Мужской
Volk13d не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вот нашел такого Спеца по решению проблем с МФО


Псевдопомошники-клоуны есть в Украине

Україна має талант )

Описание
Помогу людям которые связались с МФО, особенно тем кто не может найти выход с них....
Сам был в такой ситуации.... Смогу помочь много чем, поверьте, начиная от рассмотрения индивидуальной ситуации до ее решения.
Выход есть всегда.. Люди не верьте всем тем кто еще хочет воспользоватся и заработать на том что вы попали в такую ситуацию...
За время моих кредитов я стал сам себе юристом и могу научить вас.
Это все не развод... так как можно даже встретиться в живую и все увидите и услышите, по этому не теряйте время, помогу всем чем смогу!!!
Обязательно сначало оставить свой телефона (написать сюда на олх или на мой номер написать смс с (ваш номер)) после этого я вам перезвоню!

Олександр м.Львів

Тел.097-680-01-95.



Люди не верьте всем тем кто еще хочет воспользоватся и заработать на том что вы попали в такую ситуацию...

В телефонном разговоре -- 500 грн. консультация.

За 1.000 грн. він Береться За справу і Веде справу до кінця )
 
Вот нашел такого Спеца по решению проблем с МФО


Псевдопомошники-клоуны есть в Украине

Україна має талант )

Описание
Помогу людям которые связались с МФО, особенно тем кто не может найти выход с них....
Сам был в такой ситуации.... Смогу помочь много чем, поверьте, начиная от рассмотрения индивидуальной ситуации до ее решения.
Выход есть всегда.. Люди не верьте всем тем кто еще хочет воспользоватся и заработать на том что вы попали в такую ситуацию...
За время моих кредитов я стал сам себе юристом и могу научить вас.
Это все не развод... так как можно даже встретиться в живую и все увидите и услышите, по этому не теряйте время, помогу всем чем смогу!!!
Обязательно сначало оставить свой телефона (написать сюда на олх или на мой номер написать смс с (ваш номер)) после этого я вам перезвоню!

Олександр м.Львів

Тел.097-680-01-95.


А можливо дійсно допомагає?Ви не звертались?
 
Невзоров, это ты?
 
Ну хоч в чомусь допоміг?

Там з Львівським акцептом Трактористо-юристо
який набрався мфо і вирішив, що він допоможе всім за 500 грн. консультація і за 1000 грн. він береться за справу повністю
 
Вот нашел такого Спеца по решению проблем с МФО


Псевдопомошники-клоуны есть в Украине

Україна має талант )

Описание
Помогу людям которые связались с МФО, особенно тем кто не может найти выход с них....
Сам был в такой ситуации.... Смогу помочь много чем, поверьте, начиная от рассмотрения индивидуальной ситуации до ее решения.
Выход есть всегда.. Люди не верьте всем тем кто еще хочет воспользоватся и заработать на том что вы попали в такую ситуацию...
За время моих кредитов я стал сам себе юристом и могу научить вас.
Это все не развод... так как можно даже встретиться в живую и все увидите и услышите, по этому не теряйте время, помогу всем чем смогу!!!
Обязательно сначало оставить свой телефона (написать сюда на олх или на мой номер написать смс с (ваш номер)) после этого я вам перезвоню!
можно встретится и увидеть и услышать ? ?
 
Там з Львівським акцептом Трактористо-юристо
який набрався мфо і вирішив, що він допоможе всім за 500 грн. консультація і за 1000 грн. він береться за справу повністю
Гарні ціни.Знає собі ціну?
 

Вкладення

  • 0e414f1f487e9750333f485f997ac96a.jpg
    0e414f1f487e9750333f485f997ac96a.jpg
    17.9 Кб · Перегляди: 31
Вот нашел такого Спеца по решению проблем с МФО


Псевдопомошники-клоуны есть в Украине

Україна має талант )

Описание
Помогу людям которые связались с МФО, особенно тем кто не может найти выход с них....
Сам был в такой ситуации.... Смогу помочь много чем, поверьте, начиная от рассмотрения индивидуальной ситуации до ее решения.
Выход есть всегда.. Люди не верьте всем тем кто еще хочет воспользоватся и заработать на том что вы попали в такую ситуацию...
За время моих кредитов я стал сам себе юристом и могу научить вас.
Это все не развод... так как можно даже встретиться в живую и все увидите и услышите, по этому не теряйте время, помогу всем чем смогу!!!
Обязательно сначало оставить свой телефона (написать сюда на олх или на мой номер написать смс с (ваш номер)) после этого я вам перезвоню!

Олександр м.Львів

Тел.097-680-01-95.



Люди не верьте всем тем кто еще хочет воспользоватся и заработать на том что вы попали в такую ситуацию...

В телефонном разговоре -- 500 грн. консультация.

За 1.000 грн. він Береться За справу і Веде справу до кінця )
Ой...я теж такого знаходила в Кременчуці.К твльки я запитмла про документи справ які вже вирішені він хутко зник
 
Сниму долги, венец безбрачия и хорошее настроение. Медленно, дорого и без гарантии :cool:
 

Вкладення

  • 5a41e32ecfb83.jpg
    5a41e32ecfb83.jpg
    45.5 Кб · Перегляди: 28
Ой...я теж такого знаходила в Кременчуці.К твльки я запитмла про документи справ які вже вирішені він хутко зник
Їх дуже багато насправді.І багато людей в пошуку виходу попадаються на цих аферистів.І платять гроші.
 
Їх дуже багато насправді.І багато людей в пошуку виходу попадаються на цих аферистів.І платять гроші.

да
казав йому щоб йшов займатися справами своїми на що вчився
щоб брав лопату і йшов в свиней чистить в корів
робив користь по допомогоспадарству
так буде користь з нього вдома
щоб не калічив долі людей в інтернеті
 
да
казав йому щоб йшов займатися справами своїми на що вчився
щоб брав лопату і йшов в свиней чистить в корів
робив користь по допомогоспадарству
так буде користь з нього вдома
щоб не калічив долі людей в інтернеті
Послухав ?
 

думаю що ні
казав, що буде продовжувати допомогати людям
абміційний трактористо-юристо

питав його яка його основна допомога
казав що зупиняє Усі дзвінки от мфо ( в нього є великий вплив на коллекторів-звонарів)
 
Назад
Угорі Унизу