• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Май кредіт, взагалі "потєряшкі"!

Картавчик

Форумчанин
Реєстрація
11 Гру 2021
Дописи
76
Реакції
50
Бали
33
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Картавчик не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Взагалі загубились в реаліях сьогодення! Вирішили нагадати що я їм винна і це підчас воєнного стану в Країні. Я не знаю платити чи ні за хату, бо не факт що я в ній залишусь, за те за МФО я повинна платити, а не сходили б вони за " руським корабльом "!
 
Господи, чого ж вони такі тупі?! Дзвонять і дзврнять! Явно кнопки кантузієй повибивало. Вирушити поводяться. По 3 рази на день надзвонюють. Сьогодні знов дзвонили!
 
Останнє редагування:
вже тиждень наярюють кожні пів години(((( сьогодні з 8.20 почали((все в блок (( но просто шо за уроди
 
майкредит вже другий тиждень бомбить по повній !!! до обіду 7 звінків труколлер не пропустив ... капець
 
malva38, Вы разговаривали с ними?
 
Доброго дня,я в майкредит брала кредит 17000 з пролонгаціями і відсотками сплатила 21000,вони продали мій кредит В БОРГ СОЛЮШЕНС, які нарахували уже 31000 скажіть вони що дeбіли?У воєнний час?Я здається все сплатила і платити більше не збираюся ні копійки,нехай в суд подають і я впевнена суд визнає що все сплачено
 
Доброго дня,я в майкредит брала кредит 17000 з пролонгаціями і відсотками сплатила 21000,вони продали мій кредит В БОРГ СОЛЮШЕНС, які нарахували уже 31000 скажіть вони що дeбіли?У воєнний час?Я здається все сплатила і платити більше не збираюся ні копійки,нехай в суд подають і я впевнена суд визнає що все сплачено
борг солюшн то їх звонілки, треба напряму з майкредитом говорити
 
Взагалі загубились в реаліях сьогодення! Вирішили нагадати що я їм винна і це підчас воєнного стану в Країні. Я не знаю платити чи ні за хату, бо не факт що я в ній залишусь, за те за МФО я повинна платити, а не сходили б вони за " руським корабльом "!
Приколістка Ви:)
???Нагадати про себе
 
майкредит вже другий тиждень бомбить по повній !!! до обіду 7 звінків труколлер не пропустив ... капець
Мабуть студенти повернулись до роботи) оцей дитячий садок шо сидить в колл центрі
 
Мабуть студенти повернулись до роботи) оцей дитячий садок шо сидить в колл центрі
студенти студентами , розумію шо працювати треба всім,,,но дуже напрягають навіть заблоковані звінки!!
 
студенти студентами , розумію шо працювати треба всім,,,но дуже напрягають навіть заблоковані звінки!!
Ми лізли в цю ,,м'ясорубку,,,шукали вихід і т.д...тому чи студенти,чи не студенти(звичайні телефоні шахраї).Розумний вибір не сприймати їхні дзвінки
 
Назад
Угорі Унизу