• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мама написала на них заяву. Що буде?

Іванапоо

Форумчанин
Реєстрація
24 Лют 2021
Дописи
45
Реакції
27
Бали
308
UAH
0.00
Іванапоо не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Мама написала заяву на ловілаве
Вони мені у відповідь написали що покажуть усім мою кредитну історію незрозумів до чого це, чи може це дійти до суду
 
Іванапоо, а я маме расскажу, а я пальчик покажу.
Примерно так это выглядит
 
Мама написала заяву на ловілаве
Вони мені у відповідь написали що покажуть усім мою кредитну історію незрозумів до чого це, чи може це дійти до суду
Укакались ловилавэ. А что именно до суда дойти может? Что за заявление мама писала и куда
 
Іванапоо, а я маме расскажу, а я пальчик покажу.
Примерно так это выглядит
Вот просто обожаю отвечать калам фразой "маме пожалуйся, может утешит. А меня в угол поставят и с друзьями гулять не отпустит... И моей и своей не забудь)"
 
Мне слали в Вайбере списки родственников близких и дальних, в конце почему то написал, будем долбить родственников жены... Я их как всегда и всех проморозил, на этом угрозы закончилось, только родителям слали пару сообщений и то уже давно пропали...
Мама написала заяву на ловілаве
Вони мені у відповідь написали що покажуть усім мою кредитну історію незрозумів до чого це, чи може це дійти до суду
А по какому поводу заява и куда?
 
Останнє редагування:
Мама написала заяву на ловілаве
1. Мама молодець! Кажу без сарказму!
2. На Ваше питання "що буде" хотілось би сказати, що виродків чекає "10 год тюрми", та нажаль в ідеалі вони трохи попустяться та будуть менше діставати.
3. Суд з ловілаве ще походу тут не обговорювався. Якщо шо можете на сайті глянути юр особу і пробити в "стан розгляду справ"
4. Ловілаве не особо вмазані, таке, на півбаяна))) в моєму випадку йшли на поступки
 
Назад
Угорі Унизу