• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Массово пишем жалобы на Кредитпроминвест

“Коллекторский” закон: НБУ приостановил лицензию компании из-за жалоб было ли - не было. Но если кто не видел - еще один минус калл))
 
Я с этими тварями сейчас "мило" общаюсь через НБУ, только они все быстро сливают на е-гроши, а те в спешке видать, такой бред пишет для НБУ, но хорошо хоть утихли и людей не трогают.
Аналогично. А сами они насчитали с 3500 - 45000
 
Поэтому я и говорю - нужно писать всем и сразу, т.к. за эти 3 дня они подняли на уши всю Украину, а их директор, бывший мент, в телефонном разговоре только ржет и угрожает дальше обзванивать. Дальше терпеть? Жалоба Вам много времени и сил стоит?
скажите,в вайбере им не писать то что я подаю жалобы?
их это не остановит?
может не в тему,сори,я про мистер какаш
 
О. помогло, значит? А другие ждут, пока о них забудут или придет добрый дядя и сам все жалобы за них напишет. До чего народ ленивый :aggressive:
Меня тоже тут уверяли что жалобы не действуют
Но после нескольких заявление в нбу,киберполицию и финскаргу, окружение перестали обзванивать
 
Меня тоже тут уверяли что жалобы не действуют
Скорее, говорили, что жалобы не гарантируют какой-то положительный результат. Но никто не говорил, что они(жалобы) лишние/бесполезные. Если у Вас сработало это, то прекрасно) Это мотивация для остальных на будущее - не сидеть сложа лапки, а делать всё возможное, что в твоих силах
 
Скорее, говорили, что жалобы не гарантируют какой-то положительный результат. Но никто не говорил, что они(жалобы) лишние/бесполезные. Если у Вас сработало это, то прекрасно) Это мотивация для остальных на будущее - не сидеть сложа лапки, а делать всё возможное, что в твоих силах
Да,поэтому надо писать, 50/50 может помочь,а может и нет
 
Поправлю немного, этот Руслан сам позвонил моему мужу . Борзота галимая
можливо це той Руслан з є воші, який терор зробив мені і родині?В чаті писали, що є воші і кредітпромінвест це одна і та сама кантора.Телефон скину Руслана, гляньте че це то саме.
 

Вкладення

  • 41D6312C-AA7D-4B38-A589-21CE6493F6D2.jpeg
    41D6312C-AA7D-4B38-A589-21CE6493F6D2.jpeg
    61.9 Кб · Перегляди: 154
можливо це той Руслан з є воші, який терор зробив мені і родині?В чаті писали, що є воші і кредітпромінвест це одна і та сама кантора.Телефон скину Руслана, гляньте че це то саме.
Скоріше за все, так)
 

Вкладення

  • Screenshot_20230205-142100.png
    Screenshot_20230205-142100.png
    65.1 Кб · Перегляди: 137
Скоріше за все, так)
Перед тим, як продали євоші мій кредит в кредітпромінвест ця потвора Руслан чи Арбанжол (номер тел.той самий) чи менеджер Петро Володимирович всі в одному лиці не зрозумів, що чим лояльніше спілкуєшся тим скоріше борг віддам, як решта МФО, а так скарги і нічого більше.Читала, що моніторять чат цей.Читайте і думайте кали, що ви сама кончена шарага.Ну і скріни в мене всі є для НБУ, кіберполіції.
 

Вкладення

  • BA40532B-4FC8-4412-952E-0047240E5B70.jpeg
    BA40532B-4FC8-4412-952E-0047240E5B70.jpeg
    35.9 Кб · Перегляди: 136
  • 7BCF4660-1E18-43CB-A2A6-2EBE97CCC4D1.jpeg
    7BCF4660-1E18-43CB-A2A6-2EBE97CCC4D1.jpeg
    56.9 Кб · Перегляди: 138
Останнє редагування:
Перед тим, як продали євоші мій кредит в кредітпромінвест ця потвора Руслан чи Арбанжол (номер тел.той самий) чи менеджер Петро Володимирович всі в одному лиці не зрозумів, що чим лояльніше спілкуєшся тим скоріше борг віддам, як решта МФО, а так скарги і нічого більше.Читала, що моніторять чат цей.Читайте і думайте кали, що ви сама кончена шарага.Ну і скріни в мене всі є для НБУ, кіберполіції.
Скажу більше - не тільки моніторять, а навіть пишуть. Але, враховуючи низький рівень загальнолюдського розвитку, швидко паляться - таких за кілометр чути. А так то нехай читають, на здоров'я. Може хоч в одного з них щось у залишках розуму повернеться - а це врятована душа завдяки форуму )
 
Народ, хто подавав заяви в кіберполіцію? Вони потім будуть телефонувати? Розблокувати незнайомі номери треба?)
 
Народ, хто подавав заяви в кіберполіцію? Вони потім будуть телефонувати? Розблокувати незнайомі номери треба?)
Кібери передзвонюють, уточнюють дані і передають на райвідділ...
 
Назад
Угорі Унизу