• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Усім доброго вечора! :bye:

malva38, як Ваші справи?
Памʼятаю, що 05.01 мало бути слухання.
Чекаємо [я, принаймні ) ] позитивних новин!
 
В мене Інвеструм(банан та зе) і аванскредит продали борг ЕАПБ. Тіло там невелике(в сумі 7.5тис), хз чи подадуть до суду, хо спочатку спробувати домовитись. От надибав ваше повідомлення про невизнання боргових зобов*язань. Чи варто це у телефонній розмові якось зазначати(тобто, що боргу нема, ну раз ви доводите мене, то заплачу), чи це грає роль лише для суду?
Доброго вечора мене теж подали не знаю з чого починати???
 
Доброго вечора мене теж подали не знаю з чого починати???
Я поки вирішив не контактувати з ними і збирати на адвоката, якщо подадуть до суду. Хоча, тіло відносно невелике, хз, чи вони захочуть. Ніяких лояльних пропозицій, ЕАПБ не пропонувало.
 
Я поки вирішив не контактувати з ними і збирати на адвоката, якщо подадуть до суду. Хоча, тіло відносно невелике, хз, чи вони захочуть. Ніяких лояльних пропозицій, ЕАПБ не пропонувало.
В мене тіло 11к хотят еапб 38600к,теж в курсі що на поступки не йдуть,але в суд частенько подають та звонят родичам,мене продали 27.12.2023 я режим сніжинки,до мене не звонят не пишут,через скільки часу можуть подати до суду?
 
В мене тіло 11к хотят еапб 38600к,теж в курсі що на поступки не йдуть,але в суд частенько подають та звонят родичам,мене продали 27.12.2023 я режим сніжинки,до мене не звонят не пишут,через скільки часу можуть подати до суду?
Почитайте форум, а саме розділ по ЕАПБ. Когось подають за декілька місяців, чиїсь борги по декілька років висять і перепродуються далі.
 
привіт.перенесли на 31.01. капець.мене це чекання вбиває
Дякую. Ну шо ж... чекаємо.
Все ж суду, заради справедливості, треба їхніх 200 сторінок переглянути. )

А я шось не знаю, що в мене. В ЕС тиша. Слухання було 08.01. 🤔
 
Дякую. Ну шо ж... чекаємо.
Все ж суду, заради справедливості, треба їхніх 200 сторінок переглянути. )

А я шось не знаю, що в мене. В ЕС тиша. Слухання було 08.01. 🤔
До слова, у мене, все-таки, теж знов перенесли. Сьогодні прийшла повістка на вайбер.
Було написано – на 28.01. 🤔 Я думаю «шо за дивина, це ж неділя»… )
То за 15 хв. прийшла ще повістка, уже на 29.01. 😄🙈
 
Назад
Угорі Унизу