• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
одні пишуть шо передають інформацію в УБКИ І історія погіршиться , а інші - Ваша фінансова історія покращилася - беріть кредит - уроди!!!
Моя Вам порада.. відгородіть себе від цього всього на певний час
 
одні пишуть шо передають інформацію в УБКИ І історія погіршиться , а інші - Ваша фінансова історія покращилася - беріть кредит - уроди!!!
Ну пусть пишут... Не знаю кому как, но СМС и почта для меня - как горохом об стенку - ну вообще ни разу не цепляет... Даже последовательности нету - мечутся как блохи от крайности в крайнось.
 
Ну пусть пишут... Не знаю кому как, но СМС и почта для меня - как горохом об стенку - ну вообще ни разу не цепляет... Даже последовательности нету - мечутся как блохи от крайности в крайнось.
:(
 
У меня 2,5 месяца прострочек.Но я с семьей переехал в другую страну.Жаль,что не нашел раньше форум и не бросил это грязное дело с пролонгациями.
Симку с момента прострочек не включал ни разу.Было несколько писем на электронку,ничего толкового.
Из родных в Украине только тёща,сама сменила симку,как только звонки начались.
Ничего не случилось.Будут инн-буду сносить.А платить ли? Посмотрим
 
У меня 2,5 месяца прострочек.Но я с семьей переехал в другую страну.Жаль,что не нашел раньше форум и не бросил это грязное дело с пролонгациями.
Симку с момента прострочек не включал ни разу.Было несколько писем на электронку,ничего толкового.
Из родных в Украине только тёща,сама сменила симку,как только звонки начались.
Ничего не случилось.Будут инн-буду сносить.А платить ли? Посмотрим
то не вихід для мене...
 
Маники и е гроши конченые проценты ростуть как на дрожжах кр+ ну так посылают смс тоже типа жилье родных типа тоже ваше но не ведитесь они даже ваше жилье не могут забрать про остальных не знаю
 
Давно читаю сайт...Багато МФО!!! із за хвороби мами набралася кредитів , а потім прологаціями загнала себе в ж____пу....Платила рік пролонгації...Все!нема ні сил ні коштів !!! Мати померла а я як серед води....без мами і без грошей- з купою боргів...Робота відповідальна - найбільше боюся звінків на роботу( просто жах) та й сусідам...бо живу в селі. Я не знаю шо робити...Про мою епопею розкажу якось пізніше як я шукала приватого кредитора і на скільки попала...Т
Нормальный роботодатель поддержит вас. Любой наверно на вашем месте поступил так же. Прорветесь обязательно. Верте в это. И на нашей улице перевернется машина с печеньем на коллектора или на директора МФО шеи.))))
 
Нормальный роботодатель поддержит вас. Любой наверно на вашем месте поступил так же. Прорветесь обязательно. Верте в это. И на нашей улице перевернется машина с печеньем на коллектора или на директора МФО шеи.))))
ох не верится что то ....
 
пресинга....и я понимаю это только начало...
Так, це тільки початок. І якщо Ви так будете реагувати на кожне повідомлення, маєте всі шанси не витримати! Негайно змінюйте номер, якщо не можете просто ігнорувати їх. Пошкодуйте себе! Ви у себе одна!!!
ох не верится что то ....
Повірте. Читала щойно Вас і згадувала себе три роки тому. Так само, думала що не витримаю, боялася що будуть говорити ?, що керівництво скаже і все таке. З того часу я дуже змінилась, як і моє життя. Хоча свого часу мала думки, не веселіші ніж у Вас зараз. Тому тримайтесь, дослухайтесь до порад і не панікуйте. ?
 
Останнє редагування:
чем больше читаю форум . тем больше не приятных новостей , то с работы увольняют потому что достают , то домой приезжают....может и хороши все эти просрочки только для тех кто дома сидит и не имеет работы официальной ... на меня что то накатило
 
чем больше читаю форум . тем больше не приятных новостей , то с работы увольняют потому что достают , то домой приезжают....может и хороши все эти просрочки только для тех кто дома сидит и не имеет работы официальной ... на меня что то накатил
Вже тошнить від вашого ниття ?‍♀️. Пишуть тут вам цілі поеми. А толку 0.
 
Останнє редагування:
чем больше читаю форум . тем больше не приятных новостей , то с работы увольняют потому что достают , то домой приезжают....может и хороши все эти просрочки только для тех кто дома сидит и не имеет работы официальной ... на меня что то накатило
Ви бачите тільки те,що хочете бачити. За 8 місяці на офіційній! роботі ніхто і слова не сказав!
 
Назад
Угорі Унизу