• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
та хай живе тот Дід...нікого карати не треба...мені якось однаково...та й щоденник я веду тут тільки щоб інші читали.не всі тут з досвідом...от деякі й закривають по пять - десять кредитів...я за них радію...але не бачу в себе виходу от і нервую..оговтатись ніяк не можу...але я не нию ..просто ділюся своїми переживанням і якшо правда про те шо комусь вдалося закрити кляті кредити - то радію..
Привіт, я теж влип в цю ситуйовіну і я тобі скажу насправді що нема чим перейматися я почитав форум і зрозумів приблизно як потрібно діяти
1.) Якщо звонять родичам, знайомим і т.д, говориш з ними кажеш яка ситуація що гроші були потрібні щоб вилікувати маму (це величайша причина)
2.) Ці ******* будуть звонити вам і угрожати бо їм треба вибити з вас грошей, то ж для вас буде працювати діюча методика "Сніжинка"
3.) По методиці "Сніжинки" ви ігноруєте їх до того часу поки не накопите на тіло якогось з кредиту, як накопили звоните пропонуєте їм за -25% від тіла це мінімум, якщо ні то за тіло це впринципі нормально
4.) І так закриваєте кожен кредит за тіло а то і менше, деякі будуть самі пропонувати за тіло і менше закрити, вот і весь ваш план, почитайте статтью що ці МФО можуть, а чого ні і заспокоїтесь повністю)
5.) Якщо будуть ИП, то просто їх зносите як я зрозумів це робиться легко і швидко (бо вони не законні) але це потрібно моніторити
Все, за рік часу(дивлячись скільки ви взмозі будете гасити кредитів і скільки у вас їх є) ви з цього виберетесь і всьо)
Головне терпіння і не нервуватись, ви не одна хто попадали в такі ситуації я бачив тут ситуації і по гірше, вас ніхто і пальцем не троне, так що нема за що переживати і мати суіцидальні думки)
 
а в мене якраз правда....я б душу відділа тільки б вона жила
Ну то всьо забийте болт серйозно?, мені 21 і я цими кредитами і постійньою брехньою тільки довіру від родичів втратив, просто треба всім пояснити шо це не так страшно, і живіть собі спокійно, маєте можливість гасити тіло? гасіть, не маєте? шліть їх нах*р, вони нічого не зроблять!
 
а в мене якраз правда....я б душу відділа тільки б вона жила
Ну вот Вы и сделали все возможное от себя. А теперь съедаете себя, зачем? Ведь на нужные цели нужны были средства.
 
написали смс шо реквізити змінені для оплати
і борг продано
 
а вони як поводяться!!!! ці Капітали - задовбують сильно?
бачу шо і вони у Вас є?
мене передали на вирішення питань з ощадом та евакеш, а не продали.... по еві надсилали лист додому (ще до війни), по ощаду поки говорив з ними та й все.
ощад я потрохи й до цього гасив, а ева кеш по частинам сплачую
до війни по контактах могли звонити, тепер не знаю, поки тихо...
 
мене передали на вирішення питань з ощадом та евакеш, а не продали.... по еві надсилали лист додому (ще до війни), по ощаду поки говорив з ними та й все.
ощад я потрохи й до цього гасив, а ева кеш по частинам сплачую
до війни по контактах могли звонити, тепер не знаю, поки тихо...
ясно, вибачайте...
 
Шановний клієнт!Сплатіть СЬОГОДНI за графіком реструктуризації
Не втрачайте час та сприятливу можливість врегулювання питання з боргом із суттєвою знижкою.
Способи оплати тут: Как погасить кредит - microcash
Миру всім нам.
я не оформляла ніяку реструктуризацію
шо це значить
 
Останнє редагування модератором:
Шановний клієнт!Сплатіть СЬОГОДНI за графіком реструктуризації
Не втрачайте час та сприятливу можливість врегулювання питання з боргом із суттєвою знижкою.
Способи оплати тут: Как погасить кредит - microcash
Миру всім нам.
я не оформляла ніяку реструктуризацію
шо це значить
Розвод. Але в цілому вони ненапряжні,якщо писульки відразу в спам посилати
 
привіт всім!!! прийшла мені відповідь з НБУ щодо автодозвону від Монетки !!!! мають право , так як вони стараються досудово владнати справу !!! якщо порушують ваш спокій або вживають ненормативну лексику щодо вас або рідних чи близьких - звертайтеся до поліції!!!! монетка їм відповіла шо зверталися тільки до номерів вказаних у анкеті!!!
 
привіт всім!!! прийшла мені відповідь з НБУ щодо автодозвону від Монетки !!!! мають право , так як вони стараються досудово владнати справу !!! якщо порушують ваш спокій або вживають ненормативну лексику щодо вас або рідних чи близьких - звертайтеся до поліції!!!! монетка їм відповіла шо зверталися тільки до номерів вказаних у анкеті!!!
НБУ і так працюють "нє покладая рук", біднятка. Що ж тут поробиш.
 
привіт всім!!! прийшла мені відповідь з НБУ щодо автодозвону від Монетки !!!! мають право , так як вони стараються досудово владнати справу !!! якщо порушують ваш спокій або вживають ненормативну лексику щодо вас або рідних чи близьких - звертайтеся до поліції!!!! монетка їм відповіла шо зверталися тільки до номерів вказаних у анкеті!!!
То хай би скаргу писали не контактні особи, ті до кого автодозвон був., бажано із записом розмов
 
То хай би скаргу писали не контактні особи, ті до кого автодозвон був., бажано із записом розмов
повірте вони мене лише знають достьавати - а знаєш нам звонили!!! но скаргу в життю не напишуть та й ше й з записами розмови
 
Назад
Угорі Унизу