• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Ти мені анекдот нагадав))
Бабуля в автобусі кашлянула...
Збоку піонер :
- Будьте здорові!!!
- Так я ж кашлянула а не чихнула...
- Та покуй. Хоч обіsралась! Але піонер завжди повинен бути ввічливим :sarcastic: :sarcastic:
Ти зараз з ким мене порівняв?
 
Скажіть будь ласка групові звінки у вайбері , хто балується із МФО таким
 
Оформіть реструктуризацію в особистому кабінеті.Не зловживайте нашою довірою, ТЕРМІНОВО ПОГАСІТЬ БОРГ .
Ми б не хотіли ,щоб про нього випадково дізналися ваші рідні чи близькі.
У деяких клієнтів фінкомпаній викликає подив той факт, що в разі виникнення прострочки за кредитом, укладеним онлайн, інформація про них потрапляє до колекторів. Так відбувається через те, що під час укладання договору на вебсайті ви поставили "галочку" навпроти рядка "підтверджую згоду на обробку своїх персональних даних, у тому числі їх передання до бюро кредитних історій". Така згода і є підставою для фінансової установи передавати інформацію про клієнта до колекторської компанії, якщо він не виконує свої зобов_язання.
Ваш ДОГОВІР буде передано в колекторську організацію із реєстру НБУ, можливо будуть телефонувати батькам, на роботу, рідним.СЬОГОДНІ вирішіть питання оплати кредиту MICROCASH!
Вам доступна реструктурiзація боргу на 3 або 4 місяці в особистому кабінеті з першим платежем 1650грн, 1250грн. вiдповiдно.
Або оплатіть мінімальний платіж 500.00грн. Щоб ми розуміли що Ви невідмовляєтесь від оплати кредиту і відстрочити оплату ще на 14 днів! В іншому випадку можливість лояльного закриття кредиту буде втрачена!

Боже які лапочки!!!! їм не хочеться щоб взнали рідні!
 
Оформіть реструктуризацію в особистому кабінеті.Не зловживайте нашою довірою, ТЕРМІНОВО ПОГАСІТЬ БОРГ .
Ми б не хотіли ,щоб про нього випадково дізналися ваші рідні чи близькі.
У деяких клієнтів фінкомпаній викликає подив той факт, що в разі виникнення прострочки за кредитом, укладеним онлайн, інформація про них потрапляє до колекторів. Так відбувається через те, що під час укладання договору на вебсайті ви поставили "галочку" навпроти рядка "підтверджую згоду на обробку своїх персональних даних, у тому числі їх передання до бюро кредитних історій". Така згода і є підставою для фінансової установи передавати інформацію про клієнта до колекторської компанії, якщо він не виконує свої зобов_язання.
Ваш ДОГОВІР буде передано в колекторську організацію із реєстру НБУ, можливо будуть телефонувати батькам, на роботу, рідним.СЬОГОДНІ вирішіть питання оплати кредиту MICROCASH!
Вам доступна реструктурiзація боргу на 3 або 4 місяці в особистому кабінеті з першим платежем 1650грн, 1250грн. вiдповiдно.
Або оплатіть мінімальний платіж 500.00грн. Щоб ми розуміли що Ви невідмовляєтесь від оплати кредиту і відстрочити оплату ще на 14 днів! В іншому випадку можливість лояльного закриття кредиту буде втрачена!

Боже які лапочки!!!! їм не хочеться щоб взнали рідні!
Шото вас останнім часом не дуже видно.
У вас тут конкурент з"явився
 
Шото вас останнім часом не дуже видно.
У вас тут конкурент з"явився
тю...я тут постійно...боюся Ваших скритих повідомлень от і не нию..просто читаю
а кешбері 29.06 запланував виїзд для вияснення мого фін.становища))) готуватися побігла від сьогодні!!
 
тю...я тут постійно...боюся Ваших скритих повідомлень от і не нию..просто читаю
Тю... немає чого абсолютно)) Я серйозно.
а кешбері 29.06 запланував виїзд для вияснення мого фін.становища))) готуватися побігла від сьогодні!!
Ви вже жартуєте.
Це ? добре.
Значить "виздоровлюєте" ;) по маленьку)))
 
Тю... немає чого абсолютно)) Я серйозно.

Ви вже жартуєте.
Це ? добре.
Значить "виздоровлюєте" ;) по маленьку)))
неа...я боюся до жуті, але виправити не можу поки шо....так шо просто змирилася..
 
Я два дні читала цей щоденник.Ну і багато корисної інформації для себе взяла)
malva38 я зараз на початку цієї метушні,але спокійна як двері,бо зла на себе і на ці мфо,шо зараз немає навіть хліба за що купити,бо ми віддавали всі гроші на їхні відсотки,а тепер сидимо голі і босі!Цей форум врятував мої нерви і я знаю тепер як далі бути,а якщо щось не знатиму то знаю в кого запитати!
І порівняно з тим,що переживають наші люди на війні,в полоні,жінки які втратили своїх чоловіків і синів,а за дітей взагалі мовчу...ці дзвінки це капля в морі
 
Останнє редагування:
?Чому?

Ні просто я читала так довго цей щоденник з надієї ,що буде якась розв'язка за стільки часу.
Ну это же не сценарий к фильму, бывает и такое что развязки нету))
Хотя да прочитать 83 страницы дневника, и не увидеть развязки, обидненько однако))
 
Так,що у вас змінилось за півтора роки просрочок?Може вже закрили декілька?
я закрила е-гроші по розстрочці , качай гроші за тіло . топ кредит
я закрила е-гроші по розстрочці , качай гроші за тіло . топ кредит
і ще чуть залишилося знайомому ..домовилася віддавати частинами
 
я закрила е-гроші по розстрочці , качай гроші за тіло . топ кредит

і ще чуть залишилося знайомому ..домовилася віддавати частинами
А скільки ще у вас їх є?За півтора роки були суди чи виконавчі?
 
А скільки ще у вас їх є?За півтора роки були суди чи виконавчі?
не було ні судів ні виконавчих , бо розстрочки почалися а потім війна...зараз все на волосині...у мене їх багато повірте ....практично всі погоджуються на оплату тіла... але на одну зарплату не розженешся
я просто закликаю всіх відмовитися від пролонгацій... то таке болото...... і шоб вибратися з нього самотужки потрібно роки
самій важко все це долати...доходи не ті що були до клятої війни...після смерті матері я практично року не памятаю то такий для мене був стрес...все навалилося в одну кучу...і головне - відчуття безсилля на мене накатує по сьогоднішній день...( занадто багато грошей пішло на лікування і даремно. занадто довго робила пролонгації і топила себе(((
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу