• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

"МЕРЕЖА ПРАВА" - хто звертався?

  • Автор теми Oksamyt
  • Дата початку
  • Відповіді 12
  • Перегляди 1K

Oksamyt

Форумчанин
Реєстрація
11 Лют 2022
Дописи
23
Реакції
17
Бали
278
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Oksamyt не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Я з приводу своїх МФО зверталась до кількох юристів, і тут читаю інфу. Вийшла на "Мережу права". Юрист порадила не виходити на контакт з колекторами і домовлятись на вигідні для себе умови. Також запропонували заключити з ними договір. На 5 МФО 5 тисяч гривень в рік. Вони самі ведуть переговори. Я думаю, може до юриста краще звертатись вже тоді, як ВН впаяли? А так намагатись домовлятись самостійно або чекати нормальних пропозицій.
Фейсбук деактивувала, бо саме через публікації знайшли третіх осіб. Хоча сторінка закрита. Вайбер видалила, телеграм зашифрувала. Телефон не беру. Але дзвонять знайомі, і повідомляють про дзвінки до них.
 
Oksamyt, у вас есть лишние деньги, которые вы готовы отдать ни за что?
 
Я з приводу своїх МФО зверталась до кількох юристів, і тут читаю інфу. Вийшла на "Мережу права". Юрист порадила не виходити на контакт з колекторами і домовлятись на вигідні для себе умови. Також запропонували заключити з ними договір. На 5 МФО 5 тисяч гривень в рік. Вони самі ведуть переговори. Я думаю, може до юриста краще звертатись вже тоді, як ВН впаяли? А так намагатись домовлятись самостійно або чекати нормальних пропозицій.
Фейсбук деактивувала, бо саме через публікації знайшли третіх осіб. Хоча сторінка закрита. Вайбер видалила, телеграм зашифрувала. Телефон не беру. Але дзвонять знайомі, і повідомляють про дзвінки до них.
Вы все то же самое можете сделать, только бесплатно. )
 
дуже у них красномовна адреса: Одеса, вул.Базарна)))
 
Я з приводу своїх МФО зверталась до кількох юристів, і тут читаю інфу. Вийшла на "Мережу права". Юрист порадила не виходити на контакт з колекторами і домовлятись на вигідні для себе умови. Також запропонували заключити з ними договір. На 5 МФО 5 тисяч гривень в рік. Вони самі ведуть переговори. Я думаю, може до юриста краще звертатись вже тоді, як ВН впаяли? А так намагатись домовлятись самостійно або чекати нормальних пропозицій.
Фейсбук деактивувала, бо саме через публікації знайшли третіх осіб. Хоча сторінка закрита. Вайбер видалила, телеграм зашифрувала. Телефон не беру. Але дзвонять знайомі, і повідомляють про дзвінки до них.
Никакие юристы вам сейчас не нужны.
 
Фейсбук деактивувала, бо саме через публікації знайшли третіх осіб.

Финансовый номер телефона должен быть один, а для соцсетей другой. Но и реальные ФИО светить в интернете не нужно, берите творческие псевдонимы.

 
Скажу на власному досвіді, звертатись до юристів краще в крайньому випадку, якщо МФО подає в суд. В більшості випадків після пів року - року прострочки вони самі дзвонять і просять закрити хоча б тіло
 
Назад
Угорі Унизу