• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Блин, читаю про битов и тихо какой день меня дёргает, понимаю что если до 4 числа деньги не верну им с гребанами процентами то меня все это тоже ждёт, до сих пор не понимаю как можно было так вляпаться, взять 100 долларов из которых мне на карту пришло только 3300 грн, а теперь к возврату 150 долларов, но по их курсу выходит 7400 где то, это трындец
 
Блин, читаю про битов и тихо какой день меня дёргает, понимаю что если до 4 числа деньги не верну им с гребанами процентами то меня все это тоже ждёт, до сих пор не понимаю как можно было так вляпаться, взять 100 долларов из которых мне на карту пришло только 3300 грн, а теперь к возврату 150 долларов, но по их курсу выходит 7400 где то, это трындец
Абсолютное большинство людей договора не читает и такими подсчётам перед тем как взять займ не занимается) вариант перетерпеть террор и заплатить позже и меньше вам не нравится?
 
Абсолютное большинство людей договора не читает и такими подсчётам перед тем как взять займ не занимается)
Практично 100%
Ну і фактор самовпевненості що віддаш вчасно, тож навіщо його читати взагалі.
 
Абсолютное большинство людей договора не читает и такими подсчётам перед тем как взять займ не занимается) вариант перетерпеть террор и заплатить позже и меньше вам не нравится?
Если бы они не делали рассылку и не звонили всем по записной книжке то мне было бы обсолютно все равно, а так я просто не могу рисковать
 
Блин, читаю про битов и тихо какой день меня дёргает, понимаю что если до 4 числа деньги не верну им с гребанами процентами то меня все это тоже ждёт, до сих пор не понимаю как можно было так вляпаться, взять 100 долларов из которых мне на карту пришло только 3300 грн, а теперь к возврату 150 долларов, но по их курсу выходит 7400 где то, это трындец
Як на мене не так тяжко повернути їм ті кошти які брав, але те що після того я повернеш кошти, вони не відчепляться і будуть ще вимагати кошти, їхній гарантійний лист нічого законного не має)
Тож краще не платити зовсім)
Бо чи сплатиш ти чи не сплатиш, результат буде один)
 
Як на мене не так тяжко повернути їм ті кошти які брав, але те що після того я повернеш кошти, вони не відчепляться і будуть ще вимагати кошти, їхній гарантійний лист нічого законного не має)
Тож краще не платити зовсім)
Бо чи сплатиш ти чи не сплатиш, результат буде один)
Ну я поки що в них не в просрочці тому сподіваюся що я все ж таки оплачу і хочу зразу ж заблокувати свій кабінет в них, а також взяти справу про закриття
 
Блин, читаю про битов
хочу зразу ж заблокувати свій кабінет в них, а також взяти справу про закриття
завтра заплатю і ідуть вони лісом ,навіть відгук напишу щоб йшли на ..й
тому сподіваюся що я все ж таки оплачу

Не похоже, что вы про них читаете. Больше похоже на рекламу того, что битам нужно платить. За два дня вас таких сразу двое нарисовалось. Совпадение? :scratch_one-s_head:

Какие нафиг справки, какие блоки кабинета? :facepalm: смешно...
 
Не похоже, что вы про них читаете. Больше похоже на рекламу того, что битам нужно платить. За два дня вас таких сразу двое нарисовалось. Совпадение? :scratch_one-s_head:

Какие нафиг справки, какие блоки кабинета? :facepalm: смешно...
А що краще щоб всю мою записну книгу заспамити?
 
А що краще щоб всю мою записну книгу заспамити?
Чел против того чтоб им платили просто) блок кабинета вполне реальная история про справки на знаю но на всякий случай не помешает вполне хорошие идеи у вас
 
Чел против того чтоб им платили просто) блок кабинета вполне реальная история про справки на знаю но на всякий случай не помешает вполне хорошие идеи у вас
Я тільки що написала в своєму щоденнику, розповіла майбутньому чоловікові стосовно кредитів, сказав будемо вирішувати, розповіла касательно бітків в першу чергу, слава богу що він мене зрозумів, буду далі писати що і як. Доречі е гроші сьогодні телефонували на роботу під видом компанії медок, але трохи спалилися, шановні якщо ви тут наладьте будь ласка свої навушники, і голос більш впевніше зробіть)))) мені не телефонуйте, просто напишіть коли згодні за твлр, чи тіло+ невеликий відсоток ;)
 
Уже норм себя ведут?
Та хто їх знає, як буде. Але контакти з телефонної книги всім розіслали смс , що я розшукуюсь за несплату боргу, дзвонили, але не знаю всім чи ні. Підміна номерів була. Скаргу в поліцію написала. Поки що дістають смс. Дзвінками не знаю- блок. Що буде далі невідомо.
 
блок кабинета вполне реальная история
А в чем заключается реальность? Вы правда верите, что блок кабинета в случае битов что-то решает? Это типа знаете с чем сравнить можно... Вот Вы например пишите кому-то сообщение в ТГ, а потом его удаляете "у себя", и искренне верите в то, что этого сообщения не было и никто его не прочитает)))
А их "справку" можно сравнить, с такой же бумажкой, которую могу Вам напечатать я у себя на компе. Могу Вам написать, что Вы ни битам, ни МФО, ни банкам ничего не должны, у Вас все задолженности погашены. Сделать Вам такую?
 
Як ви берете цей кредит з поганою КІ та ще і просрочки в інших компаніях?
 
Як ви берете цей кредит з поганою КІ та ще і просрочки в інших компаніях?
Не беру) только биты по их словам кредитную историю не смотрят но мне кажется врут остальные смотрят обязательно
 
Назад
Угорі Унизу