• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

МФО не можуть звертатись до суду бо це дорого.

  • Автор теми Ksenua
  • Дата початку
  • Відповіді 10
  • Перегляди 1K

Ksenua

Читач
Реєстрація
3 Січ 2022
Дописи
1
Реакції
2
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ksenua не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всякі МФО потипу Швидкогроші і т.д. повішаються тепер ?

P.S. Пояснюю. Вони не можуть звертатись до суду бо це дорого і вони не виграють такий суд ніколи з тими мільярдними відсотками, тому завжди йшли до нотаріусів за виконавчими написами. Я знаю що за можливість це робити вони консолідовано платили постійно в верховну раду і в Міністерство юстиції України щоб не блокувати механізм вик. написів
Постановою КМУ від 19.04.2022 р. № 480 відновлено роботу реєстру речових прав та реєстру юридичних осіб (ЄДПОУ), а також внесено зміни в законодавство, короткий перелік яких наведено нижче:
? виключено положення щодо можливості вчиняти виконавчі написи на кредитних договорах
 
А чому не можуть Швидкогрошв звернутися до суду? Я ніколи не був клієнтом цієї шараги, але на скільки чув від форумчан, перший кредит брався обов'язково у відділенні з власноручним живим підписом. Тут для шараги простіше, вже не вийде відвертітися, що не брав кредиту.
 
Всякі МФО потипу Швидкогроші і т.д. повішаються тепер ?

P.S. Пояснюю. Вони не можуть звертатись до суду бо це дорого і вони не виграють такий суд ніколи з тими мільярдними відсотками, тому завжди йшли до нотаріусів за виконавчими написами. Я знаю що за можливість це робити вони консолідовано платили постійно в верховну раду і в Міністерство юстиції України щоб не блокувати механізм вик. написів
Постановою КМУ від 19.04.2022 р. № 480 відновлено роботу реєстру речових прав та реєстру юридичних осіб (ЄДПОУ), а також внесено зміни в законодавство, короткий перелік яких наведено нижче:
? виключено положення щодо можливості вчиняти виконавчі написи на кредитних договорах
Можуть звертатися. Для них це зовсім не дорого
 
Можуть звертатися. Для них це зовсім не дорого
Дивлячись на статистику зносу ВНН, то впевнений, що багато людей так само заб'ють і на захист у суді. Для шараг це буде взагалі безкоштовно з великим профітом.
 
Дивлячись на статистику зносу ВНН, то впевнений, що багато людей так само заб'ють і на захист у суді. Для шараг це буде взагалі безкоштовно з великим профітом.
Так, а зачем смотреть на статистику по сносу ИНН? Достаточно посмотреть статистику, как ответчики-заемщики защищали себя в судах с МФО и умножить, предположим, на 10 - это и будет то количество инфантильных ответчиков, которые будут ныть, что их обдирали МФО и теперь обдирают через суд, нежели пойти и защищать себя.
 
Ksenua, Тема з тим що дорого для них - це вже давно відомий факт. Їм значно дешевше піти до чорних нотаріусів з пачкою договорів і зробити написи. Так, більшість з них буде знесено. Але ті, що не будуть знесені - окупить. Інакше ця практика давно би сдохла.
І то, мені так здається, що ціль тут не в тому. щоб отримати гроші - а щоб людині ускладнити життя, бо у більшості випадків блокуються всі рахунки і виникають проблеми.

Але і в суд вони подавали. Алгоритм мені нажаль невідомий - скоріш за все просто випадково вибирали "жертв". Але і тут не все так гладко і суд всі ті "жирні" вітсотки збивав.
 
А чому не можуть Швидкогрошв звернутися до суду? Я ніколи не був клієнтом цієї шараги, але на скільки чув від форумчан, перший кредит брався обов'язково у відділенні з власноручним живим підписом. Тут для шараги простіше, вже не вийде відвертітися, що не брав кредиту.
Я брала и подписывала. У них в договоре написано что споры рассматривает третейский суд. Брала 5 тыщ платила им много. На 2 года затихли а потом проявились и уже прошло три года как я их лонгировала и естественно забыла и забила но когда ещё они мне звонили то я их просила чтобы подали в суд .
 
Назад
Угорі Унизу