• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

MicroCash прячется от заемщика

Я не розумію, до чого ці притензії і взагалі яка різниця на якій мові я пишу. Якщо мені відповідають на українській, я також пишу на українській. Якщо на російській, то відповідно. Це проста форма ввічливості.
Я не проти провірок від admin форума, що я не з мфо і всяких колекторських контор.
Я написав своє питання на почтаку, потім зв’язалася розмова і розказав в загальному за свою ситуацію, я нікого не агітую віддавати чи не віддавати кредити, це не моє діло, це рішення кожного особисто.
Чому стільки негативу на форумі, де люди звертаються за допомогою/порадою/питанням?

Я не розумію, до чого ці притензії і взагалі яка різниця на якій мові я пишу. Якщо мені відповідають на українській, я також пишу на українській. Якщо на російській, то відповідно. Це проста форма ввічливості.
Я не проти провірок від admin форума, що я не з мфо і всяких колекторських контор.
Я написав своє питання на почтаку, потім зв’язалася розмова і розказав в загальному за свою ситуацію, я нікого не агітую віддавати чи не віддавати кредити, це не моє діло, це рішення кожного особисто.
Чому стільки негативу на форумі, де люди звертаються за допомогою/порадою/питанням?
1. В каком именно слове, из моего комментария - негатив?
2. Мне, аж два раза поx., кто ты и откуда.
3. Я не команда форума, чтобы проводить проверку.
4. Раз пошла такая пьянка,...
За 18К - закрыл 8 мфо, 7К - е-гроши, у сарая - 365, чуть ли не "зеркальный счётчик". В пяти мфо, должен по сто гривен? Эти выводы, от того, что задолженность, два года.
 
Я не розумію, до чого ці притензії і взагалі яка різниця на якій мові я пишу. Якщо мені відповідають на українській, я також пишу на українській. Якщо на російській, то відповідно. Це проста форма ввічливості.
Я не проти провірок від admin форума, що я не з мфо і всяких колекторських контор.
Я написав своє питання на почтаку, потім зв’язалася розмова і розказав в загальному за свою ситуацію, я нікого не агітую віддавати чи не віддавати кредити, це не моє діло, це рішення кожного особисто.
Чому стільки негативу на форумі, де люди звертаються за допомогою/порадою/питанням?
Ви тут вже давно, а значить мали б помітити, що форумчани прискіпливо ставляться до людей, в чиїх повідомлення звучать хвалебні оди до тих нацюцюрників з мфо! Що вони такі милі, посписували %, і ще й не хочуть гроші брати, і десь пропали.
Звичайно, що чесний нарід буде з вас як на допиті, витягувати інфу.
Тай таке...
 
Объявилась данная контора которая не звонит и не пишет. только письмо прислали что с 800 уже 5 тыс хотят
ни звонков, ни смс
в УБКИ тоже нет их суммы
вот думаю, звонить ли?
я просто и забыл за них...)))
 
Объявилась данная контора которая не звонит и не пишет. только письмо прислали что с 800 уже 5 тыс хотят
ни звонков, ни смс
в УБКИ тоже нет их суммы
вот думаю, звонить ли?
я просто и забыл за них...)))
А тебя 5 косых лишние чтоли?))))
 
ну я традиционно хочу закрыть со скидкой
но сегодня позвонил им они сказали что скидок нет.... ну нет так нет
 
Назад
Угорі Унизу