• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мікрокредити, прострочка. Які МФО телефонують третім особам та подають до суду?

Wolodymyrrr11

Форумчанин
Реєстрація
26 Лис 2022
Дописи
41
Реакції
8
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Wolodymyrrr11 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Дуже прошу так сказати спеціалістів в питаннях МФО, розказати, які з цих компаній звонять третім особам та/або подають до суду? Тому що через складну ситуацію, війну, роботу втрачав і зараз просрочки пішли одна за одною...

ZeCredit
BananaCredit
Miloan
ШвидкоГроші
MyCredit
Credit7
CreditPlus
AviraCredit
ДОДАМ
EwaCash
EGroshi
CreditKasa
КачайГроші
Banka Credit


І на всякий випадок, може якась маловідома МФО може видати гарантовану позику при 14 наявних, щоб я зміг закрити на 7 днів просрочену позику, з якої не дай господи будуть тероризувати родичів та друзів ?
АЛе насамперед прошу допомоги у форумчан про питання дозвону до родичів. Скажу чесно, нову роботу майже знайшов, залишилось +-15 днів до виплати але...
 
Останнє редагування:
Дуже прошу так сказати спеціалістів в питаннях МФО, розказати, які з цих компаній звонять третім особам та/або подають до суду? Тому що через складну ситуацію, війну, роботу втрачав і зараз просрочки пішли одна за одною...

ZeCredit
BananaCredit
Miloan
ШвидкоГроші
MyCredit
Credit7
CreditPlus
AviraCredit
ДОДАМ
EwaCash
EGroshi
CreditKasa
КачайГроші
Banka Credit


І на всякий випадок, може якась маловідома МФО може видати гарантовану позику при 14 наявних, щоб я зміг закрити на 7 днів просрочену позику, з якої не дай господи будуть тероризувати родичів та друзів ?
АЛе насамперед прошу допомоги у форумчан про питання дозвону до родичів. Скажу чесно, нову роботу майже знайшов, залишилось +-15 днів до виплати але...
То что будут терроризировать близких так это однозначно!поэтому придется немножко привыкнуть к террору!а так не принимайте близко к сердцу!все это мелочи по сути
 
То что будут терроризировать близких так это однозначно!поэтому придется немножко привыкнуть к террору!а так не принимайте близко к сердцу!все это мелочи по сути
А может есть список их номеров которые можно поблокировать у близких? Может в какой-то теме списки есть
в т.ч. 2022 р. подають
а на який день просрочки починають дзвонити третім особам?
 
Из всего наверное сразу можно сказать , что егроши могут звонить жестко , но это как повезет
 
А может есть список их номеров которые можно поблокировать у близких? Может в какой-то теме списки есть
Нереально у них номеров этих тысячи! смените сим карту себе и близким и будет вам счастье!
 
Спасибо за ответы

Милоан просрочка 9 дн
Банана просрочка 8 дн
КредитКасса просрочка 6 дн
Зе просрочка 3 дн
И по Авире я тупанул и взял на 7 дней, так что просрочка завтра начнётся

Вот по этим могут звонить? Если по каким-то серьезно звонят то придется сейчас продать ноут или что-то еще, потом заработаю. Через 2 недели зарплата
 
Дуже прошу так сказати спеціалістів в питаннях МФО, розказати, які з цих компаній звонять третім особам та/або подають до суду? Тому що через складну ситуацію, війну, роботу втрачав і зараз просрочки пішли одна за одною...

ZeCredit
BananaCredit
Miloan
ШвидкоГроші
MyCredit
Credit7
CreditPlus
AviraCredit
ДОДАМ
EwaCash
EGroshi
CreditKasa
КачайГроші
Banka Credit


І на всякий випадок, може якась маловідома МФО може видати гарантовану позику при 14 наявних, щоб я зміг закрити на 7 днів просрочену позику, з якої не дай господи будуть тероризувати родичів та друзів ?
АЛе насамперед прошу допомоги у форумчан про питання дозвону до родичів. Скажу чесно, нову роботу майже знайшов, залишилось +-15 днів до виплати але...
Не шукайте собі ще гіршого "гудза".
Це я про перекривання одних боргів іншими.
Сміло уходьте в прострочки, не переймайтесь дзвонилками.
Вони - це лиш неприємний чужий голос в слухавці, який не обов'язково слухати від слова зовсім. Вирівнюйте свою фінансову спроможність і як з'явиться можливість ( і не пропаде бажання ) поступово закриєте їх всіх. На своїх умовах а не на вологих бажаннях дурноголових гарнітурщіків.
Це "вкратце"... а більш ширше - читайте форум, тут тони інформації як це все розрулити. Все буде добре. Удачі.
 
то придется сейчас продать ноут или что-то еще
только не почку. её не заработаете
КредитКасса просрочка 6 дн
ну эти нормально звонили (когда был период звонков, то есть давно). со временем - только спам на электронку. главное - игнорировать
 
Не шукайте собі ще гіршого "гудза".
Це я про перекривання одних боргів іншими.
Сміло уходьте в прострочки, не переймайтесь дзвонилками.
Вони - це лиш неприємний чужий голос в слухавці, який не обов'язково слухати від слова зовсім. Вирівнюйте свою фінансову спроможність і як з'явиться можливість ( і не пропаде бажання ) поступово закриєте їх всіх. На своїх умовах а не на вологих бажаннях дурноголових гарнітурщіків.
Це "вкратце"... а більш ширше - читайте форум, тут тони інформації як це все розрулити. Все буде добре. Удачі.
Дякую
Не зовсім по темі, думав частину перекрити банківським кредитом, тільки треба довідку про доходи отримати. ІдеяБанк наче дає, а багато хто перестав
Ну а частину дійсно буду гасити коли зможу, може й за 6-9 місяців. Номери буду ігнорити

P.S. не сказав зразу - позик на 32 000 (тіло 25 000), кожен день +750 грн
 
Авира,задр@чивает автодозвонлм роботом-вас и близких,где то на 10 день,кредит касса звонит,ш гроши тожн спустя дннй 5,остальные более менее
 
Дякую
Не зовсім по темі, думав частину перекрити банківським кредитом, тільки треба довідку про доходи отримати. ІдеяБанк наче дає, а багато хто перестав
Ну а частину дійсно буду гасити коли зможу, може й за 6-9 місяців. Номери буду ігнорити

P.S. не сказав зразу - позик на 32 000 (тіло 25 000), кожен день +750 грн
Якщо терпіння вистачить - є цілком реальна можливість закрити все за тіло. І своїми коштами а не кредитними. Просто не піддаватись на їхні "погрози"... з часом всі пропонують віддати тіло і все.
 
Дякую
Не зовсім по темі, думав частину перекрити банківським кредитом, тільки треба довідку про доходи отримати. ІдеяБанк наче дає, а багато хто перестав
Ну а частину дійсно буду гасити коли зможу, може й за 6-9 місяців. Номери буду ігнорити

P.S. не сказав зразу - позик на 32 000 (тіло 25 000), кожен день +750 грн
Це у вас не так ще й багато.
Почитайте форум.Майже всі через певний час йдуть на поступки,і можливо закрити кредит за тіло.
Так що краще підготуйте оточення до дзвінків.А для тих хто морально це не винесе ,поміняйте сімки.Або нехай налаштують телефон на блокування всіх невідомих номерів.
І чекай коли запропонують гарні умови для закриття.
Вітаємо вас на форумі!
 
Авира,задр@чивает автодозвонлм роботом-вас и близких,где то на 10 день,кредит касса звонит,ш гроши тожн спустя дннй 5,остальные более менее
У меня еще MyCredit просрочка была 1 день месяц назад (если что у меня в некоторых МФО 4-6 пролонгаций), так вот написали "ваш кредит передан коллекторской компании". Я его продлил тогда конечно
Я так понимаю кроме этих трёх что Вы назвали еще Майкредит задр.вает
Це у вас не так ще й багато.
Почитайте форум.Майже всі через певний час йдуть на поступки,і можливо закрити кредит за тіло.
Так що краще підготуйте оточення до дзвінків.А для тих хто морально це не винесе ,поміняйте сімки.Або нехай налаштують телефон на блокування всіх невідомих номерів.
І чекай коли запропонують гарні умови для закриття.
Вітаємо вас на форумі!
Я коли перший раз пролонговував Кредіт-7 то боявся що за просрочку будуть збільшуватись відсотки у геометричній прогресії (ну майже). Типу +100 +200 +300 +400 і т.п.
Незнаю, чому така боязнь була, ну пролонгував і добре
Теперь нічого не буду пролонговувати взагалі з МФО, в крайньому випадку візьму не МФОшний, або ж продам золоту обручку чи ще щось
 
У меня еще MyCredit просрочка была 1 день месяц назад (если что у меня в некоторых МФО 4-6 пролонгаций), так вот написали "ваш кредит передан коллекторской компании". Я его продлил тогда конечно
Я так понимаю кроме этих трёх что Вы назвали еще Майкредит задр.вает

Я коли перший раз пролонговував Кредіт-7 то боявся що за просрочку будуть збільшуватись відсотки у геометричній прогресії
Незнаю, чому така боязнь була, ну пролонгував і добре
Теперь нічого не будут пролонговувати взагалі з МФО, в крайньому випадку візьму не МФОшний, або ж продам золоту обручку чи ще щось
Кстати.
Майкредит стырил у меня деньги с карты...
Позакрывайте или хотя бы поблокируйте карты которые светили в канторках... могут списать. Даже если на них нет денег могут в овердрафт загнать на минус.
 
Питання, тут є на форумі тема про приватних кредиторів? Хотів би почитати, бо один такий чоловік вимагав передплату типу за те що перевод на мою карту заблокувала Податкова, видно що кідалово скоріше за все то я його ігнорю покищо. Хотів би розібратись в темі
Якщо є тема то можу розказати детальніше там
Кстати.
Майкредит стырил у меня деньги с карты...
Позакрывайте или хотя бы поблокируйте карты которые светили в канторках... могут списать. Даже если на них нет денег могут в овердрафт загнать на минус.
Я после зарплаты сразу вывожу деньги последние два месяца
Потому что кто-то тырил по 450 грн, даже незнаю кто
 
Питання, тут є на форумі тема про приватних кредиторів? Хотів би почитати, бо один такий чоловік вимагав передплату типу за те що перевод на мою карту заблокувала Податкова, видно що кідалово скоріше за все то я його ігнорю покищо. Хотів би розібратись в темі
Якщо є тема то можу розказати детальніше там

Я после зарплаты сразу вывожу деньги последние два месяца
Потому что кто-то тырил по 450 грн, даже незнаю кто

закрой карты которые были связаны с мфо
Если приходит зп то пойди в банк и скажи что бы выпустили новую и подвязали к твоему предприятию

По поводу идея банк
не заморачивайся они не дадут тебя
так как у тебя есть мфо
Я раньше пробовал толку 0

Раньше тоже боялся выходить в просрочку но много знакомых как оказалось вообще на них забили и годами не платили.
У меня сейчас в общем тело по всем мфо 51к и уже игнорю около 35 дней. читай форум, чаты в телеге. Многие идут на уступки но со временем.
По поводу звонков ставь блок антиспам в настройках телефона или ставь наподобие гетконтакт
Если пришлют виконавче то до юриста тут есть на форуме (если пришлют мне тоже к ним обращусь)
 
Питання, тут є на форумі тема про приватних кредиторів? Хотів би почитати, бо один такий чоловік вимагав передплату типу за те що перевод на мою карту заблокувала Податкова, видно що кідалово скоріше за все то я його ігнорю покищо. Хотів би розібратись в темі
Похожая тема была, но давно. Политика форума - против частных кредиторов и разного рода кредитных мошенников.
Частные кредиторы - это Вам не МФО и не банки. Там либо под залог жилья, либо другого имущества. А вот представьте, у вас квартира стоимостью 50к$, Вы берете кредит у частного кредитора под залог этой квартиры в размере 10к$. Отдали все долги, выдохнули. И тут приходит этот кредитор и говорит "мне нужны 10к$ с процентами за эту неделю максимум послезавтра". Что Вы будете делать? В суд пойдете? Или в полицию заявление напишите? Так Вы же подписали с ним договор, который был нотариально оформлен. Все. Биздэсь. Он забирает квартиру, Вы останетесь без долгов, но и без жилья.

А за мошенников даже и смысла нет говорить. Они разводят, якобы деньги уже переведены, Вы их получили. Даже скрины покажут. Но перед этим попросят открыть счёт на каком-то сервисе типа в обход налоговиков и финмониторинга, а сайт на wix или каком-то схожем дерьме. Вводите свои данные, и они уплывают мошенникам. Да там схем таких миллион.

Выкидывайте из головы эту мысль вообще!
 
и не ведись на псевдо кредити для погашения мфо
Которые будут рассказывать вам нужно улучшить ки и мы вам можем помочь но оплатите эту услугу
а потом когда "якобы" улучшили ки тебе дают кредит но потом вылезет что тебе нужно оплатить налог
короче
забей на все мфо и иди зарабатывать, отлаживай деньги и со временем будут предлагать решить вопрос
будут писать смс про суды, виконавчи про изъятие майна - это все основном пугалки (опять же если что то и сделают то к юристам обращаться а не к ним бежать!)
 
Назад
Угорі Унизу