• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мікрокредити, прострочка. Які МФО телефонують третім особам та подають до суду?

Мені цікаво де беруть номера батьків
Ну моїй мамі вже дзвонили
Хоча в мене не було пропущених від них
Бази клієнтів привата, ощада і багато чого іншого.
Мені цікаво де беруть номера батьків
Ну моїй мамі вже дзвонили
Хоча в мене не було пропущених від них

І як так розумію авіра і cly це одна компанія ?
Бо номери в них дуже схожі
Та в них сайти дуже схожі і відсотки, але різні ТОвки, то може так співпало
 
Бази клієнтів привата, ощада і багато чого іншого.

Та в них сайти дуже схожі і відсотки, але різні ТОвки, то може так співпало
Вам і авіра і cly не дзвонили після 17:00?чи тільки хтось один
Заплатив , на наступний день , там тіло було разом з відсотками 2000 грн.
У вас в обох були кредити ?чи тільки в Cly?
 
Останнє редагування:
І через скільки вони перестали по 100 дзвінків у день робити? Дістали вже дзвонити. Я не з ким не говорю але телефон сідає. В мене поки прострочка місяць найбільша, телефонували тільки декілька разів мамі та чоловіку. Різні шараги. Але коли їм сказали що мене не знають або взагалі не брали трубки то вони більше і не звонять їм. Ось думаю що буде далі. Будуть ще шукати когось чи вже все якщо не знайшли то не знайшли?
А як у вас з кредит касою ?обіцяла що сьогодні внесу платіж (перший день прострочення )але напевно не вийде
Як вони себе ведуть ?і чи телефонують відразу родичам і знайомим ?
Біль всього боюсь щоб на роботу не зателефонували
 
А як у вас з кредит касою ?обіцяла що сьогодні внесу платіж (перший день прострочення )але напевно не вийде
Як вони себе ведуть ?і чи телефонують відразу родичам і знайомим ?
Біль всього боюсь щоб на роботу не зателефонували
Та чого ви за роботу турбуєтесь? Скажите, що то аферисти якісь
 
А як у вас з кредит касою ?обіцяла що сьогодні внесу платіж (перший день прострочення )але напевно не вийде
Як вони себе ведуть ?і чи телефонують відразу родичам і знайомим ?
Біль всього боюсь щоб на роботу не зателефонували
Ніхто вам не скаже точно , як і коли буде прозвон і чи буде взагалі. Це як пощастить. Дзвонілки по різному себе поводять з усіма. У когось обдзвонюють відразу всіх, у когось місяцями тільки зайомщику. Тут не вгадаєш. Поки ви будете так паритися про це, ви з боргової ями не вилізете. Це все однозначно прийдеться пройти. Тут просто питання часу. Тому прийміть це як данність. Ну, або ж закривайте всі зразу, головне ніяких пролонгацій. А з дзвлнілками краще взагалі не спілкуватися і не обіцяти нічого.
 
У мене 2 місяці прострочка.Дзвонили всім. І зараз дзвонять.Але я не спілкуюсь.Шлють листи з лякалками.Чекаю адекватної пропозиції.Хоча вважаю що я їм пролонгаціями вже давно все віддала.
А як у вас з кредит касою ?обіцяла що сьогодні внесу платіж (перший день прострочення )але напевно не вийде
Як вони себе ведуть ?і чи телефонують відразу родичам і знайомим ?
Біль всього боюсь щоб на роботу не зателефонували
 
А як у вас з кредит касою ?обіцяла що сьогодні внесу платіж (перший день прострочення )але напевно не вийде
Як вони себе ведуть ?і чи телефонують відразу родичам і знайомим ?
Біль всього боюсь щоб на роботу не зателефонували
Я у них больше года уже. В начале звонили шо дурные. Контактных особо не трогали,бо сразу были посланы. Предлагают тело, и меньше тела. И даже разбивают на платежи. Если возможности закрыть нет, то и говорить с ними нет смысла. Пролонгация- это ср#ака. Я именно благодаря пролонгациям в клоаке на 120к. По этому, только тело или суд.
 
Я у них больше года уже. В начале звонили шо дурные. Контактных особо не трогали,бо сразу были посланы. Предлагают тело, и меньше тела. И даже разбивают на платежи. Если возможности закрыть нет, то и говорить с ними нет смысла. Пролонгация- это ср#ака. Я именно благодаря пролонгациям в клоаке на 120к. По этому, только тело или суд.
А через какое время начали предлагать тело?
 
А як у вас з кредит касою ?обіцяла що сьогодні внесу платіж (перший день прострочення )але напевно не вийде
Як вони себе ведуть ?і чи телефонують відразу родичам і знайомим ?
Біль всього боюсь щоб на роботу не зателефонували
В мене кредит касса тижні 3 просрочки. Честно не знаю чи комусь звонили. В мене не приймає телефон незнайомі. Чоловікові теж таке встановила. Мама беру трубку і всіх шле не слухаючи хто там. Звонили якісь придурки бабусі. Їй 84 роки. Козли звонити літнім людям. Але вона попереджена що будут шахраї дзвонити і якщо буде з ними говорити то гроші сві с карти спишуть. То вона бігом їх послала. Так шо за кредит касу не скажу.
Знаю що мамі дзвонили Мілоан, кредит бокс, качай гроші і здаеться е-гроші. Чоловіку Алекс кредит реквізити присилав на оплату.
 
В мене кредит касса тижні 3 просрочки. Честно не знаю чи комусь звонили. В мене не приймає телефон незнайомі. Чоловікові теж таке встановила. Мама беру трубку і всіх шле не слухаючи хто там. Звонили якісь придурки бабусі. Їй 84 роки. Козли звонити літнім людям. Але вона попереджена що будут шахраї дзвонити і якщо буде з ними говорити то гроші сві с карти спишуть. То вона бігом їх послала. Так шо за кредит касу не скажу.
Знаю що мамі дзвонили Мілоан, кредит бокс, качай гроші і здаеться е-гроші. Чоловіку Алекс кредит реквізити присилав на оплату.
А по ночам вам звонят ?пишут ?
 
А по ночам вам звонят ?пишут ?
Ні. Поки такого не було. В мене просрочка максимальна місяць. Але я ні з ким не спілкуюсь. Мені Благо дзвонить кожен ранок рівно 8 ранку. Інші десь з 9 починають. І напевне десь до 7-8 вечора.
 
Ні. Поки такого не було. В мене просрочка максимальна місяць. Але я ні з ким не спілкуюсь. Мені Благо дзвонить кожен ранок рівно 8 ранку. Інші десь з 9 починають. І напевне десь до 7-8 вечора.
Ну сьогодні поки що каса не дзвонила
Дивно
Батькам теж ніхто не зводив
Ні. Поки такого не було. В мене просрочка максимальна місяць. Але я ні з ким не спілкуюсь. Мені Благо дзвонить кожен ранок рівно 8 ранку. Інші десь з 9 починають. І напевне десь до 7-8 вечора.
Як вони в перші дні себе поводили ?вчора мені 3 рази дзвонили
Кажуть якщо до 21:00 не буде оплати ,будуть наслідки…і пропав хлопець
 
Ну сьогодні поки що каса не дзвонила
Дивно
Батькам теж ніхто не зводив

Як вони в перші дні себе поводили ?вчора мені 3 рази дзвонили
Кажуть якщо до 21:00 не буде оплати ,будуть наслідки…і пропав хлопець
Ну да, будуть наслідки- вони на наст день будуть дзвонити як дурні і телефон буде швидше розряжатись. Фсьо.
 
Ну сьогодні поки що каса не дзвонила
Дивно
Батькам теж ніхто не зводив

Як вони в перші дні себе поводили ?вчора мені 3 рази дзвонили
Кажуть якщо до 21:00 не буде оплати ,будуть наслідки…і пропав хлопець
Я не спілкуюсь з ними взагалі. Ні разу слова не сказала. Так що не знаю що вони там хочуть. Треба було поцікавитися які наслідки))) якщо вже говорили. Мені ще кредіт теж казав що будуть наслідки. Це була моя перша просрочка і перша і остання телефонна розмова з ними. Сказав що будуть наслідки я поцікавилася які, відповів що буде телефонувати рідним. І все на цьому розмову ми зааершили
 
Назад
Угорі Унизу