• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мікрокредити, прострочка. Які МФО телефонують третім особам та подають до суду?

Я не спілкуюсь з ними взагалі. Ні разу слова не сказала. Так що не знаю що вони там хочуть. Треба було поцікавитися які наслідки))) якщо вже говорили. Мені ще кредіт теж казав що будуть наслідки. Це була моя перша просрочка і перша і остання телефонна розмова з ними. Сказав що будуть наслідки я поцікавилася які, відповів що буде телефонувати рідним. І все на цьому розмову ми зааершили
Ось що від них прийшло
 

Вкладення

  • F53E9946-B6CC-412A-9F42-C423C7D821C0.png
    F53E9946-B6CC-412A-9F42-C423C7D821C0.png
    49.7 Кб · Перегляди: 96
Ось що від них прийшло
То не звертайте уваги на таке
В мене сьогодні терор не знаю від кого. І чого хочуть. Обдзвонили всіх кумів. Не назвалися. Трьом сказали що б я звернулася до приват банку. А одному просто матами накрили. До чого це було не зрозумілу. Боргу в приваті в мене не має на секундочку. Може хтось мені пояснить до чого ці дії. Щей бабусю набрали і сказали що я простітутка.
 
То не звертайте уваги на таке
В мене сьогодні терор не знаю від кого. І чого хочуть. Обдзвонили всіх кумів. Не назвалися. Трьом сказали що б я звернулася до приват банку. А одному просто матами накрили. До чого це було не зрозумілу. Боргу в приваті в мене не має на секундочку. Може хтось мені пояснить до чого ці дії. Щей бабусю набрали і сказали що я простітутка.
Мне сегодня кредит+ звонили 42 раза ?
Всё в блоке, но когда зашла в програму глянуть, что звонило...офигела
 
Мне сегодня кредит+ звонили 42 раза ?
Всё в блоке, но когда зашла в програму глянуть, что звонило...офигела
Просто мені то хай дзвонять скільки хочуть. Але що це за приколи людям дзвонити. То навіть не кажуть хто це. Просто по телефонній книзі дзвонять
 
Просто мені то хай дзвонять скільки хочуть. Але що це за приколи людям дзвонити. То навіть не кажуть хто це. Просто по телефонній книзі дзвонять
Звонят по всей телефонной книге, потому что у нас большая часть людей бояться, что о них скажут, подумают соседи, знакомые....и этим пытаются взять...вот и всё
 
То не звертайте уваги на таке
В мене сьогодні терор не знаю від кого. І чого хочуть. Обдзвонили всіх кумів. Не назвалися. Трьом сказали що б я звернулася до приват банку. А одному просто матами накрили. До чого це було не зрозумілу. Боргу в приваті в мене не має на секундочку. Може хтось мені пояснить до чого ці дії. Щей бабусю набрали і сказали що я простітутка.
Ну мені
Просто мені то хай дзвонять скільки хочуть. Але що це за приколи людям дзвонити. То навіть не кажуть хто це. Просто по телефонній книзі дзвонять
ну кредит каса мовчить поки що
Тільки на гарячій лінії мені сказали своє фє
Що я ще вчора повина була оплатити .мамі не дзвонили ще ,від інших нічого не чутно
Звонят по всей телефонной книге, потому что у нас большая часть людей бояться, что о них скажут, подумают соседи, знакомые....и этим пытаются взять...вот и всё
А как они копируют телефонную книгу ?каким образом
 
Ну мені

ну кредит каса мовчить поки що
Тільки на гарячій лінії мені сказали своє фє
Що я ще вчора повина була оплатити .мамі не дзвонили ще ,від інших нічого не чутно
Кредит касса мне позвонили в первый день просрочки в 9 утра, я не взяла и сразу отцу потом маме
Ну мені

ну кредит каса мовчить поки що
Тільки на гарячій лінії мені сказали своє фє
Що я ще вчора повина була оплатити .мамі не дзвонили ще ,від інших нічого не чутно

А как они копируют телефонную книгу ?каким образом
Я так поняла если устанавливаешь их приложение, то всё...тел книга скопирована
 
Просто мені то хай дзвонять скільки хочуть. Але що це за приколи людям дзвонити. То навіть не кажуть хто це. Просто по телефонній книзі дзвонять
І який додаток потрібен на блок неопізнаних номерів ?
Кредит касса мне позвонили в первый день просрочки в 9 утра, я не взяла и сразу отцу потом маме

Я так поняла если устанавливаешь их приложение, то всё...тел книга скопирована
Ну в мене немає їхнього додатку
 
Просто мені то хай дзвонять скільки хочуть. Але що це за приколи людям дзвонити. То навіть не кажуть хто це. Просто по телефонній книзі дзвонять
Дуже дивно що каса сьогодні не достає
Оператор сказала що очікуємо оплату до 14:00
Так ніхто після 14:00 не дзвонив
А вони і сусідів можуть обозвонити ?і на роботу ?(якщо я офіційно )
Можуть пробити де я насправді працюю
Кредит касса мне позвонили в первый день просрочки в 9 утра, я не взяла и сразу отцу потом маме

Я так поняла если устанавливаешь их приложение, то всё...тел книга скопирована
Ну я в договорі жодних номерів не знайшла
 
Останнє редагування:
Дуже дивно що каса сьогодні не достає
Оператор сказала що очікуємо оплату до 14:00
Так ніхто після 14:00 не дзвонив
А вони і сусідів можуть обозвонити ?і на роботу ?(якщо я офіційно )
Можуть пробити де я насправді працюю

Ну я в договорі жодних номерів не знайшла
У меня тоже в договоре нет никаких номеров
 
Просто мені то хай дзвонять скільки хочуть. Але що це за приколи людям дзвонити. То навіть не кажуть хто це. Просто по телефонній книзі дзвонять
А як ці контори поводять себе в суботу і неділю ?
Теж телефонують ?
Цікавить кредит каса більш всього
 
А як ці контори поводять себе в суботу і неділю ?
Теж телефонують ?
Цікавить кредит каса більш всього
Мені сьогодні щось взагалі ні хто не дзвонить і навіть смс не пише. А у вас як сьогодні?
 
А як ці контори поводять себе в суботу і неділю ?
Теж телефонують ?
Цікавить кредит каса більш всього
Кредит каса сьогодні з 8:00 ранку звонить кожні 40хвилин. Захожу в труколер і афігіваю від їх активності.
 
Кредит каса сьогодні з 8:00 ранку звонить кожні 40хвилин. Захожу в труколер і афігіваю від їх активності.
Раньше мне казалось, что они и из ада дозвонятся. По началу конечно по звонкам они переплюнул всех,даже милоан. После года, звонят, но раз в несколько дней. На выходных тишина. Режим снежинки творит чудеса
 
То что будут терроризировать близких так это однозначно!поэтому придется немножко привыкнуть к террору!а так не принимайте близко к сердцу!все это мелочи по сути
А якщо з першого дзвінка попередити що їм заборонено дзвонити третім особам і що розмови фіксуються і буде скарга в НБУ чи це допоможе
 
Назад
Угорі Унизу