• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мікрокредити, прострочка. Які МФО телефонують третім особам та подають до суду?

А якщо з першого дзвінка попередити що їм заборонено дзвонити третім особам і що розмови фіксуються і буде скарга в НБУ чи це допоможе
Та їм пофіг на всі попередження.Закони для них неписані. У них ціль - вибить гроші любою ціною і бажано побільше грошей з усіма хотєлками
 
А якщо з першого дзвінка попередити що їм заборонено дзвонити третім особам і що розмови фіксуються і буде скарга в НБУ чи це допоможе
Як по мені їм всеодно. Але варто спробувати. В мене від мами качай гроші так відстали. Але треба дуже впевнено то все казати щоб вони там ледь в штанці не наклали. Відчим взяв слухавку і по законам їм все розповів то вони смс прислали потім що не будуть телефонувати і вибачилися. Інші не відстали тільки з часом
 
Присылают смс с предложением.
Тоже цікавить ,май кредит телефонує родичам у разі просрочки ?бо я за кордоном , мені не можуть подзвонити, Тай в загалі я думала що кредитори поки військовий час за кредити не турбують
Так, мені таке робили
І чи роблять списання ,
 
Якщо терпіння вистачить - є цілком реальна можливість закрити все за тіло. І своїми коштами а не кредитними. Просто не піддаватись на їхні "погрози"... з часом всі пропонують віддати тіло і все.
Я підтримую таку тактику
Wolodymyrrr11, да что ж такое-то...
Объясню максимально просто. Сейчас это кажется невероятным и я (и форумчане, которые говорят то же самое) могу выглядеть каким-то недалёким, если советую не платить, если платить нечем и отговариваю от оформления новых кредитов... А невероятным кажется то, что проблема с кредитами решается просто. Не нужно пытаться оформить новые кредиты, чтобы закрыть существующие, так как проблему это не решит, а только усугубит ее.
Новый кредит это новый кредит, который тоже придется оплатить. Да и далеко не каждый банк его выдаст сейчас.

Так получилось, что из-за криворукости ребят, которые проводили оптимизацию форума, была удалена часть статей, в частности моя "Пять лет в кредитном рабстве и жизнь в нищете". Там как раз я рассказывал, как искал новые и новые кредиты, чтобы перекрыть старые. А решение было на поверхности.
Это точно ,чтобы выбраться с кредитов самое первое правило это не брать новых!!
 
Щоб не телефонували, потрібно просто своєчасно сплачувати кредити...
А якщо немає змоги платити, звертайтесь до кредитора - він 100% зацікавлений в поверненні своїх грошей і в більшості випадків з ним можна домовитись (оформити реструктуризацію чи скористатись послугою пролонгації).
Також можна спробувати підібрати новий кредит на сайті "рога і копита" і закрити попередній, але я б з цим не грався.
 
Останнє редагування модератором:
Щоб не телефонували, потрібно просто своєчасно сплачувати кредити...
А якщо немає змоги платити, звертайтесь до кредитора - він 100% зацікавлений в поверненні своїх грошей і в більшості випадків з ним можна домовитись (оформити реструктуризацію чи скористатись послугою пролонгації).
Також можна спробувати підібрати новий кредит на сайті Ваш персональний гід у сфері фінансів ᐈ Фінансовий гід і закрити попередній, але я б з цим не грався.
маладец)))
 
Щоб не телефонували, потрібно просто своєчасно сплачувати кредити...
:попкорн::письмо:
А якщо немає змоги платити, звертайтесь до кредитора - він 100% зацікавлений в поверненні своїх грошей і в більшості випадків з ним можна домовитись (оформити реструктуризацію чи скористатись послугою пролонгації).
:попкорн::попкорн:
Також можна спробувати підібрати новий кредит на сайті "рога і копита" і закрити попередній, але я б з цим не грався.
Клас, дякуєм, бувайте.
 
Назад
Угорі Унизу