• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мікрокредити, прострочка. Які МФО телефонують третім особам та подають до суду?

9 днів просрочка банана кредит, запропонували -55 грн знижку (з тіла 1000 і % 600), але не має чим оплатити ((
Отримаю (сподіваюсь) тисяч 7 післязавтра і в першу чергу закрию окрім банана ще єгроші, можна мілоан або швидкогроші
Уже не можу дочекатись того дня...

На рахунок дзвінків, незважаючи на чотири просрочки (2, 5, 9 і 11 д) нікому не дзвонять поки, щастить. Але завтра починається просрочка Швидкогрошей, жорстко буде по дзвінкам
В мене швидко гроші взагалі і мене не дуже турбували потім запропонували реструктуризацію а потім і тіло але поки що не закрила почекають, зараз телефонують 1-2 дзвінка на день
 
В мене швидко гроші взагалі і мене не дуже турбували потім запропонували реструктуризацію а потім і тіло але поки що не закрила почекають, зараз телефонують 1-2 дзвінка на день
Виходить різні підходи до кожного
Ну окрім божевільних Єгрошей, вони контактам всіх клієнтів наярюють
 
Та у меня бывает такое что мозг не соображает. Но я просто хотел погасить изначально 12 МФО, которых теперь 14
Повторюсь, страхи в МФО были у меня такие - массовые звонки раз, и огромнейшие проценты два
Что придут в квартиру, подадут в суд и так далее, я не боюсь вообще, ибо могу догадаться что это пугалки
А вот звонки эти... ладно бы мне, но родственникам которые думают что я пытаюсь зарабатывать на оплату учебы (если что мне 21.5 год), а по факту получается "на МФО", нежелательно такое знать
Ні копійки не платити цим "пральним машинкам" приват- чи якихось інших банків, нехай подають до суду. Там максимум що можуть відсудити, то тіло кредиту і проценти за 14 чи 30 днів. А можуть і облизня піймати, якщо грамотно захищатись.
 
А вам досі Кредіткаса до близьких не дзвонила?Мені на третій день вже до сестри подзвонили і почали втирати що я її вказан як контактну особу) чого насправді не було)
Виходить різні підходи до кожного
Ну окрім божевільних Єгрошей, вони контактам всіх клієнтів наярюють
 
А вам досі Кредіткаса до близьких не дзвонила?Мені на третій день вже до сестри подзвонили і почали втирати що я її вказан як контактну особу) чого насправді не було)
Каса раніше дзвонила до 2-3 близьких родичів. Мололи всяку гидоту і зникали.
 
Как можно переживать за звонки третьим особам при 14-ти кредитах и попыткой взять 15-тый? :)
Вот это оптимизм...
 
Кредіт каса не дзвонила рідним ще, тьху тьху, не хочу накаркати

Спам дзвінками Мілоана і Кредіткасси особисто МЕНІ в останні дві доби. 65 дзвінків з яких 50 скидують, 10 - роботи. З Мілоан реальная людина подзвонила
А там прострочка 12 днів. Питання "що трапилось у Вас чому не платите, я подаю вже в УБКІ от-от, щас щас"

Ладно, завтра я мілоан закрию бо отримаю тисяч 7 грн неоф.зарплати. Може ще єгроші закрити треба. а може кредіткассу краще, а то вони теж типу "мають родичам дзвонити"
Как можно переживать за звонки третьим особам при 14-ти кредитах и попыткой взять 15-тый? :)
Вот это оптимизм...
Мне никто не даст 15-й )))
я уже пробовал
кто набрал 30 МФО - мои поздравления
видимо набиральщики 25+ МФО - успешные изначально люди с тремя средними зарплатами по Украине. Вот им МФО и дают кредиты как пальцем щелкнуть
не с моими доходами (надеюсь на новую норм.работу скоро)
 
Останнє редагування:
Ох і наярюють, скоріше за все швидкогроші+кредіткасса+банана

51 дзвінок за сьогодні, понад 100 за декілька днів але зараз то рекорд, пару разів було два дзвінка одночасно. Потім скидають або ж відповідає робот
 
Ох і наярюють, скоріше за все швидкогроші+кредіткасса+банана

51 дзвінок за сьогодні, понад 100 за декілька днів але зараз то рекорд, пару разів було два дзвінка одночасно. Потім скидають або ж відповідає робот
Смените номер и не заморачивайтесь по поводу звонков
 
Закрыл 3 МФО (Miloan, BananaCredit, EGroshi.com)
Конечно, за эти три закрытые набежат проценты примерно за 5 суток (с остальных 11 МФО, +700 гривень процентов в день)
Но хоть радует что количество МФО сократилось
 
Закрыл 3 МФО (Miloan, BananaCredit, EGroshi.com)
Конечно, за эти три закрытые набежат проценты примерно за 5 суток (с остальных 11 МФО, +700 гривень процентов в день)
Но хоть радует что количество МФО сократилось
У меня очень доставучие были Кредит Касса эти и до директора добрались. Были благополучно посланы в эротическое путешествие. Но вообще там оборзевшие юнцы звонили и хамили.
Закрыл 3 МФО (Miloan, BananaCredit, EGroshi.com)
Конечно, за эти три закрытые набежат проценты примерно за 5 суток (с остальных 11 МФО, +700 гривень процентов в день)
Но хоть радует что количество МФО сократилось
Далее Зекредит. Эти погавкали немного и затихли. Потом продали Кредит Капиталу. Самые тихие и спокойные Майкредит эти насчитали конские проценты и продали Профит Капиталу а те надпись нарисовали
 
Останнє редагування:
У меня очень доставучие были Кредит Касса эти и до директора добрались. Были благополучно посланы в эротическое путешествие. Но вообще там оборзевшие юнцы звонили и хамили.

Далее Зекредит. Эти погавкали немного и затихли. Потом продали Кредит Капиталу. Самые тихие и спокойные Майкредит эти насчитали конские проценты и продали Профит Капиталу а те надпись нарисовали
Надеююсь 9-го закрыть кредит кассу и наверное авиру так как там просто бешеные процентные ставки (реальная +100% за 20 суток уже). а там как выйдет.

я почему не меняю сим карту у себя - вызываю на себя "огонь". пусть звонят мне, а не родственникам.
 
Надеююсь 9-го закрыть кредит кассу и наверное авиру так как там просто бешеные процентные ставки (реальная +100% за 20 суток уже). а там как выйдет.

я почему не меняю сим карту у себя - вызываю на себя "огонь". пусть звонят мне, а не родственникам.
Вы считаете, что родственникам звонят только тогда, когда у должника выключен телефон?
Это психологическое воздействие! И оно никак не зависит от того, разговариваете вы или нет.
Их интересуют только деньги, а не общение с вами!
 
Назад
Угорі Унизу