• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мілоан і касація

  • Автор теми Rosaly
  • Дата початку
  • Відповіді 12
  • Перегляди 981
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Rosaly

Форумчанин
Реєстрація
5 Тра 2020
Дописи
181
Реакції
61
Бали
2,625
UAH
1.00
Ваш пол
Женский
Rosaly не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Мілоан це перша МФО яка вліпила мені ВН, судимось вже більше року. ВН знесла, подали апеляцію. Апеляцію виграла, але зменшили там суму, яку вони мали мені повернути. Потім вони попросили суд про додаткове рішення, розділити витрати на апеляцію, їм відмовили. І от сьогодні бачу, що призначений суддя в касаційному суді. Мене від них вже нудить. Хто ще з ними стільки мучиться як і я?
 
Мілоан це перша МФО яка вліпила мені ВН, судимось вже більше року. ВН знесла, подали апеляцію. Апеляцію виграла, але зменшили там суму, яку вони мали мені повернути. Потім вони попросили суд про додаткове рішення, розділити витрати на апеляцію, їм відмовили. І от сьогодні бачу, що призначений суддя в касаційному суді. Мене від них вже нудить. Хто ще з ними стільки мучиться як і я?
И никуда не продали? Давно прострочка?
 
И никуда не продали? Давно прострочка?
Брала 12к у лютому 2020 року і нічого не пролонгувала. Хочуть більше 33к. Вони грозились продати, може комусь на продзвін і давали, але ВН таки вони мені вліпили десь через півроку після просрочки.
Ми 29.07 виграли апеляцію і мій адвокат писав їм, щодо повернення коштів. Ті попросили рахунок, обіцяли напротязі двох днів оплатити і пропали. Ми чекали, а тепер я чекаю виконавчий лист на повернення коштів. Чи можуть мені не дати виконавчий лист, якщо є касаційна скарга? Чи це не має значення, якщо рішення суду має законну силу?
 
Мілоан це перша МФО яка вліпила мені ВН, судимось вже більше року. ВН знесла, подали апеляцію. Апеляцію виграла, але зменшили там суму, яку вони мали мені повернути. Потім вони попросили суд про додаткове рішення, розділити витрати на апеляцію, їм відмовили. І от сьогодні бачу, що призначений суддя в касаційному суді. Мене від них вже нудить. Хто ще з ними стільки мучиться як і я?
А что они хотели в апеляции - уменьшить сумму расходов? Я так понимаю это расходы на юрид. помощь?
 
Я бы попросил сюда юристов форума.
Tarass, душечка, если не сложно, просвети.
 
Останнє редагування:
Я бы попросил сюда юристов форума.
Tarass, душечка, если не сложно, просвети.
По поводу?
Постановление апелляции вступает в силу в день провозглашения.
Соответственно можно сразу (читаем через пару недель, когда дело вернется в районный суд) можно идти за исполнительным листом
 
С ваших слов я понимаю что за тело их коллектора не предлагали вам, может мне сейчас разумнее пойти на рестрек?
 
Ясно значит сейчас надо что-то думать
 
А что они хотели в апеляции - уменьшить сумму расходов? Я так понимаю это расходы на юрид. помощь?
Брала 12к у лютому 2020 року і нічого не пролонгувала. Хочуть більше 33к. Вони грозились продати, може комусь на продзвін і давали, але ВН таки вони мені вліпили десь через півроку після просрочки.
Ми 29.07 виграли апеляцію і мій адвокат писав їм, щодо повернення коштів. Ті попросили рахунок, обіцяли напротязі двох днів оплатити і пропали. Ми чекали, а тепер я чекаю виконавчий лист на повернення коштів. Чи можуть мені не дати виконавчий лист, якщо є касаційна скарга? Чи це не має значення, якщо рішення суду має законну силу?
А що таке ВН?
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу