• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мілоан і лист щастя

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Bilosnizka

Форумчанин
Реєстрація
17 Жов 2020
Дописи
117
Реакції
94
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Bilosnizka не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Кому таке приходило...Це правда чи звичайний шантаж..А то щось нерви не на місці..Ps вибачаюсь за якість?
 

Вкладення

  • 1602934433137881149501.jpg
    1602934433137881149501.jpg
    1.2 Mб · Перегляди: 174
  • IMG_20201017_143541.jpg
    IMG_20201017_143541.jpg
    1.1 Mб · Перегляди: 170
пугалка, выбросьте
 
А мне такое сегодня прислали... Просрочка дней 20 наверное...Хз..очоьо не переживаю всех предупредила... А кого не предупредила, значит не такие они мне близкие люди))) но задумываюсь пойти переоформить соц.выплаты на почту)))
 

Вкладення

  • Screenshot_20201017_150233_com.truecaller.jpg
    Screenshot_20201017_150233_com.truecaller.jpg
    59.1 Кб · Перегляди: 186
Не обращайте внимания, такого много ещё будет
 
Не обращайте внимания, такого много ещё будет
Реально... Жалею что раньше не нашла этот форум(((весной из-за этих звонилок попала на сохранение довела одна д*pa... Во всем себя ущемляла... Пролонгации... Пролонгации и т.д(((Задолбалась...на рождение ребёнка родственники дарили деньги... Естественно они ушли "нуждающимся" (((ночами не спала... Труханило... А сейчас уже 2 неделю тут... Начала общаться по их же "понятиям" со зворарями))) купила детям то, что посчитала нужным... Себе теперь как кормящей маме ни в чем не отказывают... Иногда накрывает... Перечитываю форум)))
 
Реально... Жалею что раньше не нашла этот форум(((весной из-за этих звонилок попала на сохранение довела одна д*ра... Во всем себя ущемляла... Пролонгации... Пролонгации и т.д(((Задолбалась...на рождение ребёнка родственники дарили деньги... Естественно они ушли "нуждающимся" (((ночами не спала... Труханило... А сейчас уже 2 неделю тут... Начала общаться по их же "понятиям" со зворарями))) купила детям то, что посчитала нужным... Себе теперь как кормящей маме ни в чем не отказывают... Иногда накрывает... Перечитываю форум)))
Вот и молодец, тебе нервы нах ненужны щас, а деньги нужны)) дети растут ты их радуешь и все здоровы-это самое главное в жизни!!!
 
А мне такое сегодня прислали... Просрочка дней 20 наверное...Хз..очоьо не переживаю всех предупредила... А кого не предупредила, значит не такие они мне близкие люди))) но задумываюсь пойти переоформить соц.выплаты на почту)))
Мені таке раніше також приходило...А сьогодні листи прийшли..А соціалку я минулого місяця перевела на пошту,коли зрозуміла що оплачувати МФО я не маю чим
 
Мені таке раніше також приходило...А сьогодні листи прийшли..А соціалку я минулого місяця перевела на пошту,коли зрозуміла що оплачувати МФО я не маю чим
А будьте любезны подскажите как Вы переоформили на почту??? Если Вас не затруднит) Заранее благодарю)))
 
А будьте любезны подскажите как Вы переоформили на почту??? Если Вас не затруднит) Заранее благодарю)))
Їздила в Райсобез по місцю прописки,писала заяву що хочу перевести соціальну виплату з картки на Укр пошту,спочатку вимахувались що тільки інваліди можуть на пошту отримувати,але я сказала що знаю що маю право перевести...Та й таки перевели
 
Їздила в Райсобез по місцю прописки,писала заяву що хочу перевести соціальну виплату з картки на Укр пошту,спочатку вимахувались що тільки інваліди можуть на пошту отримувати,але я сказала що знаю що маю право перевести...Та й таки перевели
Спасибо большое
 
Їздила в Райсобез по місцю прописки,писала заяву що хочу перевести соціальну виплату з картки на Укр пошту,спочатку вимахувались що тільки інваліди можуть на пошту отримувати,але я сказала що знаю що маю право перевести...Та й таки перевели
А получаєте по місцю прописки?
 
Так,по місцю прописки отримую
Дякую..
Так,по місцю прописки отримую
Цікавлюсь таким питання чи можна в своєму районі,в районному центрі отримувати,в не в селі по місцю прописки,і ніяк не можу зрозуміти..походу тільки по місцю прописки
 
А получаєте по місцю прописки?
Так,по місцю прописки
Дякую..

Цікавлюсь таким питання чи можна в своєму районі,в районному центрі отримувати,в не в селі по місцю прописки,і ніяк не можу зрозуміти..походу тільки по місцю прописки
Я вже точно не пам'ятаю,але здається,що в заяві можна вказувати куди саме,на яку пошту чи по місцю прописки чи проживання отримувати кошти..Треба уточнити в Вашому місті)
 
Так,по місцю прописки

Я вже точно не пам'ятаю,але здається,що в заяві можна вказувати куди саме,на яку пошту чи по місцю прописки чи проживання отримувати кошти..Треба уточнити в Вашому місті)
Зрозуміло..дякую
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу