• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мілоан і лист щастя

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Пришло письмо по прописке от милоан,как относится к этому, я там не живу,живут родители, письмо не заказное...просрочка месяц
 
Пришло письмо по прописке от милоан,как относится к этому, я там не живу,живут родители, письмо не заказное...просрочка месяц
Не звертати уваги. Ніякої змістового навантаження ці писульки не несуть.
 
Нічого Вам не приходило. Розбійники макулатуру підкинули.
Тоисть никак не относится к этому? Я просто переживаю что ответить маме о нем стоит ли ей нервничать или нет
Не звертати уваги. Ніякої змістового навантаження ці писульки не несуть.
Вы с таким сталкивались?
 
З чим я тільки не стикалася)))
А скажите давно вы с этим всем,я просто в начале и ещё мало что знаю
Не варто навіть відкривати. Там нічого цікавого не напишуть.
Мама его откроет я ее знаю?
 
А скажите давно вы с этим всем,я просто в начале и ещё мало что знаю
Я майже 2 роки, є ті, хто набагато довше. І у всіх все чудово!) Так що вимикайте паніку, читайте форум уважно, а виникають питання, завжди допоможемо.
 
Я майже 2 роки, є ті, хто набагато довше. І у всіх все чудово!) Так що вимикайте паніку, читайте форум уважно, а виникають питання, завжди допоможемо.
Спасибо большое вам я немного успокоилась?
Мама в курсі Ваших тимчасових труднощів?
Да, я ей сказала что мне отвечать а не им с папой,что им точно ничего не будет
 
Це доволі невелика сума, так що причин для паніки немає.
Я просто родила недавно, и решила что детские не буду отдавать им... Пока они не предложат доступные мне варианты,но безконечные звонки смс и теперь уже и письма...
 
Я просто давно тут читаю и вот только зарегистрировалась недавно и решила написать,душа не на месте иногда...
У Вас є важливіші турботи, ніж шараги. Займайтесь дитиною. а з цими дятлами розберетесь поступово. Якщо бажання буде.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу