• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мирова угода за участю суду

  • Автор теми bolkova
  • Дата початку
  • Відповіді 39
  • Перегляди 2K

bolkova

Форумчанин
Реєстрація
3 Лют 2021
Дописи
39
Реакції
20
Бали
1,765
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
bolkova не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора! Підкажіть будь-ласка можливо в когось була така ситуація, подано заяву до суду з участю адвоката (який наразі у відпустці та як сказав не може надати інформацію по справі) про визнання недійсним виконавчого напису, опоненти подали клопотання? Як реагувати, варто платити чи ні? Дякую
 

Вкладення

  • IMG_20220103_181249.jpg
    IMG_20220103_181249.jpg
    99.2 Кб · Перегляди: 56
Доброго вечора! Підкажіть будь-ласка можливо в когось була така ситуація, подано заяву до суду з участю адвоката (який наразі у відпустці та як сказав не може надати інформацію по справі) про визнання недійсним виконавчого напису, опоненти подали клопотання? Як реагувати, варто платити чи ні? Дякую
Справа якої категорії?Хто позивач?
 
П
Справа якої категорії?Хто позивач?
Позивач я, про визнання виконавчого напису нотаріуса недійсним, опоненти подали клопотання про те що вони згодні на скасування якщо я оплачу їм 5300 замість 24000.Мирова угода вони це називають
Справа якої категорії?Хто позивач?
Яка категорія я не знаю, бо я не юрист(
 
П

Позивач я, про визнання виконавчого напису нотаріуса недійсним, опоненти подали клопотання про те що вони згодні на скасування якщо я оплачу їм 5300 замість 24000.Мирова угода вони це називають
Пошліть їх,зносьте напис і кошти з них утримайте.Нехай би перед тим як напис малювати думали,що роблять недобре.
 
Пошліть їх,зносьте напис і кошти з них утримайте.Нехай би перед тим як напис малювати думали,що роблять недобре.
Та з цим я згодна на 100%, як себе поведе суд, цікавить можливо хтось знає
 
Та з цим я згодна на 100%, як себе поведе суд, цікавить можливо хтось знає
Суд може присудити повернення лише 50% суд.збору відповідачем(інші 50% державою),ну і якщо подавали на повернення коштів на юр.допомогу,то можуть задовольнити меншу суму.Це з власного досвіду.
Можливо юристи щось детальніше підскажуть.
 
П

Позивач я, про визнання виконавчого напису нотаріуса недійсним, опоненти подали клопотання про те що вони згодні на скасування якщо я оплачу їм 5300 замість 24000.Мирова угода вони це називають

Яка категорія я не знаю, бо я не юрист(
так а чого не заперечуєте існування боргу? позов юрист готував?
 
Нет. Сносите, с мошенниками нет смысла договариваться.
Согласна, после того что они творят нужно идти до последнего
так а чого не заперечуєте існування боргу? позов юрист готував7
Да, конечно. Причём на форуме его нашла.
 
Доброго вечора! Підкажіть будь-ласка можливо в когось була така ситуація, подано заяву до суду з участю адвоката (який наразі у відпустці та як сказав не може надати інформацію по справі) про визнання недійсним виконавчого напису, опоненти подали клопотання? Як реагувати, варто платити чи ні? Дякую
У вас одно письмо от них?
Или ещё одно имеется о возврате суд. сбора?
 
То тепер вони фішку нову придумали,щоб менше коштів повертати після знесення.
ця фішка може обернутись позовом на стягнення заборгованості.... правило - не визнавати правовідносин ні в якому разі, якщо це мфо
 
Доброго вечора! Підкажіть будь-ласка можливо в когось була така ситуація, подано заяву до суду з участю адвоката (який наразі у відпустці та як сказав не може надати інформацію по справі) про визнання недійсним виконавчого напису, опоненти подали клопотання? Як реагувати, варто платити чи ні? Дякую
И Вы закрыли до какой даты Вы должны оплатить и там указано ещё и время.
Я даю ? процентов, что письмо получили позже указанного срока!
 
У вас одно письмо от них?
Или ещё одно имеется о возврате суд. сбора?
Нет, о возврате судебного сбора нет. Они мне прислали клопотання на 30 листов, из которых 28 примеры дел из судовой влады о том, что услуги адвоката стоят не более 1800 гривен, а мы требуем 5000.
 
Нет, о возврате судебного сбора нет. Они мне прислали клопотання на 30 листов, из которых 28 примеры дел из судовой влады о том, что услуги адвоката стоят не более 1800 гривен, а мы требуем 5000.
Поняла, разные ситуации.
А это в одном письме было?
Просто интересно)
Я тоже сношу от них ИНН
Нет, я получила вовремя. У меня время до 20 числа
Точно не мой вариант)))
 
Нет, о возврате судебного сбора нет. Они мне прислали клопотання на 30 листов, из которых 28 примеры дел из судовой влады о том, что услуги адвоката стоят не более 1800 гривен, а мы требуем 5000.
Такой фишкой балуются финпром маркет и эти, что у Вас. Что тут можно посоветовать? Идти до конца, иначе потом они это будут использовать против Вас. Где гарантии, что после оплаты они не подадут на Вас в суд на взыскание задолженности? Их нет, а долг уже будет признан по сути.
 
Назад
Угорі Унизу