• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Містер кеш написали

  • Автор теми Qwertt
  • Дата початку
  • Відповіді 10
  • Перегляди 829

Qwertt

Читач
Реєстрація
22 Гру 2021
Дописи
16
Реакції
5
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Qwertt не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня.
18 день просрочки, тіло 20к. Я за кордоном дозвонитись мені немогли, тільки смс надсилали з вимогами повернути. Сьогодні прийшла смс у вайбері.
Що говорити або писати? Як домовитись про тіло? Screenshot_20211228-101336.png
 
Доброго дня.
18 день просрочки, тіло 20к. Я за кордоном дозвонитись мені немогли, тільки смс надсилали з вимогами повернути. Сьогодні прийшла смс у вайбері.
Що говорити або писати? Як домовитись про тіло?Переглянути вкладення 113942
Відповідати не треба було....
 
Доброго дня.
18 день просрочки, тіло 20к. Я за кордоном дозвонитись мені немогли, тільки смс надсилали з вимогами повернути. Сьогодні прийшла смс у вайбері.
Що говорити або писати? Як домовитись про тіло?Переглянути вкладення 113942
А після 17:00 що має бути?
 
Доброго дня.
18 день просрочки, тіло 20к. Я за кордоном дозвонитись мені немогли, тільки смс надсилали з вимогами повернути. Сьогодні прийшла смс у вайбері.
Що говорити або писати? Як домовитись про тіло?Переглянути вкладення 113942
Зачем вы с ними общаетесь? 18 дней просрочки - это ни о чём. Будут выжимать по максимуму
 
А після 17:00 що має бути?
Ну я написав що на роботі до 17, після хай пише що хоче
Зачем вы с ними общаетесь? 18 дней просрочки - это ни о чём. Будут выжимать по максимуму
Написати що помилились і заблокувати?
 
Ну я написав що на роботі до 17, після хай пише що хоче

Заблокувати?
Я завжди чекаю коли самі запропонують, ще не домовлявся ні з ким... Так, що не знаю що вам їм писати після 17
 
Ну я написав що на роботі до 17, після хай пише що хоче

Заблокувати?
Конечно. Заблокировать и забыть. Тем более не показывать свои болевые точки, пока они вам вряд ли что предложат, кроме угроз, запугивания и психологического давления
Написати що помилились і заблокувати?
Ничего не писать. Просто заблокировать и удалить чат
 
Конечно. Заблокировать и забыть. Тем более не показывать свои болевые точки, пока они вам вряд ли что предложат, кроме угроз, запугивания и психологического давления
А на каком сроке они могут что то предложИть?
 
А на каком сроке они могут что то предложыть?
у каждого по разному, от 2-3 месяцев, бывает и больше срок, а бывает и ничего не предлагают. Логику тут искать сложно и не нужно
 
А на каком сроке они могут что то предложИть?
Мне не чего не предлагали за 2 месяца,с 20000 выросла сумма около 50000 тыс,продали финфорс,а они предлагают тело + процент до просрочки.
 
Назад
Угорі Унизу