• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Містер Мані. Як себе поводити? Потрібна порада

Ольчик29

Форумчанин
Реєстрація
23 Чер 2019
Дописи
246
Реакції
57
Бали
68
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ольчик29 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
У моєі мами просрочка в Містер Мані десь 10 днів.Сьогодні почався кошмар.Мама працює в школі.Почались звінки кожні 5 хвилин,директору,бухгалтеру з погрозами,погрожували,що будуть телефонувати іхнім родичам навіть вночі.Надіслали у вайбер повідомлення,що будуть всю школу обзвонювати.Так от,директор збирається писати заяву до поліціі.Скажіть,будь ласка,як мамі себе повести в цій ситуаціі???
 
Пусть говорит что мошенники ни че не знает!
 
У моєі мами просрочка в Містер Мані десь 10 днів.Сьогодні почався кошмар.Мама працює в школі.Почались звінки кожні 5 хвилин,директору,бухгалтеру з погрозами,погрожували,що будуть телефонувати іхнім родичам навіть вночі.Надіслали у вайбер повідомлення,що будуть всю школу обзвонювати.Так от,директор збирається писати заяву до поліціі.Скажіть,будь ласка,як мамі себе повести в цій ситуаціі???
Меня тоже такое ждёт, наверно.
 
Я ж так розумію,що заява буде писатись на тих придурків,що телефонують??? Яка різниця чи є у мами там кредит чи нема.Я запропонувала мамі написати пояснюючу записку,що вона ніяких даних нікому не надавала.Це ж не мама телефонує,а якісь придурки
 
Svetolda, всмысле вас ждёт,вы с февраля на форуме и только началось просрочка?
Звонки на работу, меня просто морегрошей продали сити финанс.Они сегодня звонили директору. Разговаривали с ней вежливо. Но я не заплатила, отказалась. Вот и начнут завтра обзвон коллег.
 
Думаю, шо автор теми обманює
В чому я обманюю? Особисто в мене вже місяців 8 просрочки,я в режимі сніжинки,тільки Монетка вираховує з ЗП по нотаріальному напису.А у мами є кредити,але прошу поради як ій себе вести в цій ситуаціі
 
Я ж так розумію,що заява буде писатись на тих придурків,що телефонують??? Яка різниця чи є у мами там кредит чи нема.Я запропонувала мамі написати пояснюючу записку,що вона ніяких даних нікому не надавала.Це ж не мама телефонує,а якісь придурки
Я вообще не про полицию говорила а о окружение о работе колегах
Думаю, шо автор теми обманює
Та то такое:)
 
Директор хочет писать заявление в полицию... Отлично, пусть пишет. Это чистой воды мошенничество и вымогательство. А ваша мама пусть в этот момент сидит рядом с директором и тоже пишет заявление в полицию по 355 статье УК. Вот одним махом и напишите 2 заявления на одну шарагу.
Терпение вашей маме и вам
 
Я вообще не про полицию говорила а о окружение о работе колегах

Та то такое:)
Ой...бухгалтер там неадекват,директор наче нормальна,але під час звінків погрожували і іі дітям,ось і взбісилась
Директор хочет писать заявление в полицию... Отлично, пусть пишет. Это чистой воды мошенничество и вымогательство. А ваша мама пусть в этот момент сидит рядом с директором и тоже пишет заявление в полицию по 355 статье УК. Вот одним махом и напишите 2 заявления на одну шарагу.
Терпение вашей маме и вам
Я вважаю,що мама тут не винна....да...неприємно,але ж це не вона телефонує...я так і сказала,що нехай пишуть заяви,це ж ім погрожують,а мама як козел відпущення...Я також можу телефонувати ,тільки прізвище вчителя назвати інше.
 
Лично у меня они оказались самые одыкватные!В первый день начала с ними переговоры по почте.На счёт реструктуризации!И оформили
 
Лично у меня они оказались самые одыкватные!В первый день начала с ними переговоры по почте.На счёт реструктуризации!И оформили
у меня они тоже нормальные. месяц просрочки сделали списание и закрыла их. за месяц звонили маме один раз но без хамства, просто просили передать что у меня долг растет
 
А мені таке прислали. Просрочка 5 днів
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-01-28-13-14-55.png
    Screenshot_2020-01-28-13-14-55.png
    40.1 Кб · Перегляди: 133
у меня они тоже нормальные. месяц просрочки сделали списание и закрыла их. за месяц звонили маме один раз но без хамства, просто просили передать что у меня долг растет
Що Ви їм писали і скільки вони Вам списали?
 
У моєі мами просрочка в Містер Мані десь 10 днів.Сьогодні почався кошмар.Мама працює в школі.Почались звінки кожні 5 хвилин,директору,бухгалтеру з погрозами,погрожували,що будуть телефонувати іхнім родичам навіть вночі.Надіслали у вайбер повідомлення,що будуть всю школу обзвонювати.Так от,директор збирається писати заяву до поліціі.Скажіть,будь ласка,як мамі себе повести в цій ситуаціі???
ігнор , через рік продадуть Сіті Фінанс
 
У меня через две недели соглашались на тело и процент начальный. Сейчас и на тело подпишутся.
У мене у них просрочка 2-3міс. Дзвінки, смс, листи. Телефонувала на гарячу лінію, пропонувала тіло; відмовили. Відмовили, типу Вам і реструктуризація неположена, а Ви хочете за тіло. Ні так ні! Не спілкуюсь з ними. Багато хто пише що ідуть на контакт. Цікаво хто як домовився?! Самі чи через пропозиції...
У меня через две недели соглашались на тело и процент начальный. Сейчас и на тело подпишутся.
 
У мене у них просрочка 2-3міс. Дзвінки, смс, листи. Телефонувала на гарячу лінію, пропонувала тіло; відмовили. Відмовили, типу Вам і реструктуризація неположена, а Ви хочете за тіло. Ні так ні! Не спілкуюсь з ними. Багато хто пише що ідуть на контакт. Цікаво хто як домовився?! Самі чи через пропозиції...
В вайбере написал один раз, что максимум - это тело+% и то недели через две. Согласились. Но на сайте инфу менять не захотели.
 
Назад
Угорі Унизу