• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Mister Money прислал письмо

  • Автор теми DeOff
  • Дата початку
  • Відповіді 30
  • Перегляди 2K
Підкажіть будь ласка, які наступні них діі. Містер мані прислали у вайбер вже вдруге, прострочка десь близько місяця. Пролоногацій не робила. Платити зарез нема чим. Дзвінки ігнорю.
Ну хто вам скаже що вони будуть робити.В мене за весь час прострочки нічого не робили.Абсолютно.
 
А если они устраивают террор и мне и родственнику? да еще и присылают реквизиты для оплаты на чужие номера
как быть?
Весь их террор сообщения в вайбер! Сначала часто пишут, не отвечаешь и они забывают о тебе)
А если они устраивают террор и мне и родственнику? да еще и присылают реквизиты для оплаты на чужие номера
как быть?
По сравнению с другими то они умнички :ahaha:
 
Підкажіть чого можна очікувати далі після смс? Вони так швидко продають? Пролоногацій не робила. Приходило тільки пару смс, що оплатіть, намагались писати в вайбер, я його видалила.
 

Вкладення

  • Screenshot_20201212-212256.png
    Screenshot_20201212-212256.png
    16.1 Кб · Перегляди: 45
О все обиделись, даже не здороваються(((
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-12-23-18-02-37.png
    Screenshot_2020-12-23-18-02-37.png
    27.6 Кб · Перегляди: 35

Вкладення

  • Screenshot_20201224-124405.png
    Screenshot_20201224-124405.png
    16.9 Кб · Перегляди: 25
Підкажіть чого можна очікувати далі після смс? Вони так швидко продають? Пролоногацій не робила. Приходило тільки пару смс, що оплатіть, намагались писати в вайбер, я його видалила.
ничего
ну пришлют еще смс
у меня смс приходило мне и матери
благополучно удалил
 
Назад
Угорі Унизу