• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

MisterCash (Мистер Кэш) оштрафован за нарушение этики

Adios

Перевірений
Реєстрація
17 Лип 2021
Дописи
10,054
Реакції
15,205
Бали
3,765
UAH
356.56
Ваш пол
Мужской
Adios не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
К финансовому учреждению применена мера воздействия за нарушение требований коллекторского закона.

Національний банк виявив факт порушення вимог законодавства щодо взаємодії зі споживачами під час врегулювання простроченої заборгованості з боку ТОВ “МІСТЕР КЕШ” (ЄДРПОУ 42987483).
Йдеться про порушення вимог щодо етичної поведінки, визначених у статті 25 Закону України “Про споживче кредитування”.

До ТОВ “МІСТЕР КЕШ” Національний банк застосував захід впливу у вигляді штрафу в мінімальному розмірі 51 тис. грн за порушення вимог щодо етичної поведінки.

Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 14 січня 2022 року.
 
Какое счастье. Ещё одних голодными сделали хотя бы на пару дней))).
 
К финансовому учреждению применена мера воздействия за нарушение требований коллекторского закона.


Хоть что-то.
 
Ці потвори мені найбільше нерви попсували.
 
К финансовому учреждению применена мера воздействия за нарушение требований коллекторского закона.


маловатый штраф!несколько запуганно-перепуганных и они отобьют .....
 
Тільки їх це треба робити з усіма вони життя так помітять.15 діб пекла
 
Ці потвори мені найбільше нерви попсували.
Мені так само. Дзвонили до директора мого,а потім погрожували у відділ освіти подзонити. Писала на них в НБУ,в кіберполіцію,допомогло відразу. НБУ прислали відповідь що вони порушують законодавство
 
автодозвон с сиреной; звонки в ночное время- автодозвон; куча гадостей по телефону - неужели хоть как- то их наказали, как бальзам на душу
 
в смысле прозвоны, смс, автопрозвон. Пролонгациями и частичными погашениями уже больше тела было выплачено, договариваться не хотят и еще их автопролонгация под конский процент конечно.... У меня сейчас 6штук осталось МФО, есть с чем сравнивать
 
Так и надо с ними, хоть я лично с ними ничего не имел, но пусть их трясут и пусть не лезут к людям!
 
автопролонгация только одна...дальше просрочка))
НБУ вважає це серйозним порушенням. Особливо якщо в перші дні кажеш не маю чим оплачувати, а вони продовжують і перераховують собі.
 
НБУ вважає це серйозним порушенням. Особливо якщо в перші дні кажеш не маю чим оплачувати, а вони продовжують і перераховують собі.
пускай себе считают) вам главное не позволить им списать у вас со счетов деньги [желательно - чтобы ни копейки не получилось списать])
 
Назад
Угорі Унизу